Personalizowane wspomnienia ku pamięci bliskich

Upamiętnienie naszych bliskich

Ważną rzeczą, którą mamy w życiu, jest nasza pamięć, dzięki której nigdy nie zapominamy o ludziach, których kochamy. Miłym sposobem na wspominanie tych, których już z nami nie ma, są zdjęcia, bo jak mówi zdanie: "Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki. " - i to prawda. Zachowaj pamięć o bliskich, których już nie ma wśród nas, dzięki tym spersonalizowanym produktom ze zdjęciem, wygrawerowanym imieniem lub datą. Celem jest, aby zawsze wspominać ich z uśmiechem i przeżywać wspaniałe chwile razem.

Niezależnie od tego, czy spersonalizujesz fotoceramikę, wisiorek ze zdjęciem czy inny przedmiot, o tej wyjątkowej osobie na zawsze pozostanie w Twoim sercu.

Najpiękniejsze produkty na pamiątkę dla tej wyjątkowej osoby

W tym dziale znajdziesz wiele przedmiotów, które możesz spersonalizować, umieszczając na nich zdjęcie lub wizerunek osoby, którą chcesz mieć na co dzień przy sobie. Bo ludzie odchodzą od nas tylko wtedy, gdy przestajemy o nich pamiętać..

Fotoceramiki, znane również jako zdjęcia na porcelanie, są w różnych formatach i rozmiarach, będziesz mógł wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom lub pomysłowi, który przyszedł Ci do głowy.

wykonane z porcelany i poddawane wielogodzinnej obróbce w specjalnym piecu w wysokich temperaturach, co zapewnia jakość przez dziesięciolecia. Produkty te zostały zaprojektowane tak, aby służyły przez wiele lat i były odporne na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe. Są one pokryte specjalną emalią i ich kolor może nie być identyczny z kolorem oryginalnego zdjęcia.

Wisiorek z wizerunkiem ukochanej osoby

Jeśli szukasz biżuterii na całe życie lub chcesz podarować komuś spersonalizowany prezent, nasz elegancki i wyjątkowy porcelanowy wisiorek ze zdjęciem w srebrnej ramce jest dla Ciebie idealny. Owalny porcelanowy element jest personalizowany i przeznaczony do przechowywania ulubionego zdjęcia.

Druk jest wykonywany w pełnym kolorze, a następnie poddawany wielogodzinnej obróbce ręcznej w piecu o wysokiej temperaturze. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonany, nadruk jest bardzo trwały, co stanowi całkowitą gwarancję prezentu na najbardziej wyjątkowe okazje.

Do wyboru jest ramka w kolorze srebrnym lub mosiężnym, a w zestawie znajduje się łańcuszek. Produkt jest dostarczany w małym, bezpłatnym pudełku, które zapewnia lepszą ochronę produktu, dzięki czemu można go również dostarczyć bezpośrednio po przybyciu do domu. Nie pominięto żadnego szczegółu, ponieważ chcemy, abyś zrobił wrażenie swoim najbardziej ekskluzywnym prezentem.

Ten elegancki i ekskluzywny wisiorek, znany również jako kamea porcelanowa, został zaprojektowany tak, abyś mógł umieścić na nim swoje ulubione zdjęcie. Zajmiemy się wydrukowaniem go w pełnym kolorze w bardzo tradycyjny sposób, przy użyciu pieca wysokotemperaturowego. Dzięki temu nadruk jest trwalszy i ma niesamowite wykończenie.

Dbałość o najmniejszy szczegół

Jesteśmy liderem w produkcji spersonalizowanych produktów i wkładamy wiele miłości i troski we wszystkie przedmioty, które personalizujemy. Ponadto proces personalizacji i zakupu jest bardzo prosty - na naszej stronie internetowej można wygodnie złożyć zamówienie z dowolnego urządzenia.

Aby złożyć zamówienie na dowolny z naszych produktów, zaprojektowanych tak, aby na zawsze zachować w pamięci naszych bliskich, wystarczy wejść do katalogu, wybrać żądany produkt spośród wszystkich dostępnych, skorzystać z edytora online, aby załadować idealne zdjęcie i przygotować projekt artykułu. W mgnieniu oka będziesz miał gotowy produkt na zamówienie, a my zrealizujemy pomysł, który przyszedł Ci do głowy.