Personalizowana mahoniowa tablica pamiątkowa

Personalizowana mahoniowa tablica pamiątkowa

certyfikat
110,78 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 19 cm (szerokość) x 23 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Spersonalizowana tabliczka aluminiowa.
  • Mahoniowa rama z podstawką.
  • Dostarczana w eleganckim etui z zamknięciem na magnes.
  • ID: #696

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane tabliczki pamiątkowe

Specjalne okazje zasługują na najlepsze prezenty. Ta elegancka, personalizowana tabliczka to idealny prezent dla emerytów, jako podziękowanie, nagroda lub trofeum. Wykonany jest na pięknej mahoniowej drewnianej ramie i posiada podstawkę, dzięki czemu można ją postawić na półce, stole lub w dowolnym miejscu. Można ją umieścić w pozycji poziomej lub pionowej.

Tabliczka jest wykonana z aluminium i można na niej umieścić dowolne zdjęcie, tekst, imię lub datę. Ta płytka jest mocowana do ramy. Charakteryzuje się świetną jakością i niesamowitym wykończeniem. Wszystko to sprawia, że te spersonalizowane tabliczki pamiątkowe są niezawodnym dodatkiem na najbardziej wyjątkowe okazje.

Dostarczana jest w wysokiej jakości luksusowym etui z zamknięciem na magnes dla lepszej prezentacji i ochrony. Wewnątrz jest zabezpieczony folią bąbelkową i ochronną folią poliestrową.

Tablica pamiątkowa z okazji przejścia na emeryturę

Prawdopodobnie najczęstszym zastosowaniem tego produktu jest upominek w postaci tabliczki z dedykacją dla emerytów. Przejście na emeryturę to ważny moment w życiu każdego człowieka, a dzień, w którym wszyscy współpracownicy oddają Ci hołd i żegnają się z Tobą, jest naprawdę emocjonalny i wyjątkowy. W tym dniu nie może zabraknąć pamiątkowych upominków, a najbardziej klasycznym z nich jest spersonalizowana tabliczka, która jest wyrazem uznania dla pracy wykonywanej przez tyle lat.

Tablice pamiątkowe z okazji Złotego Jubileuszu

Innym wydarzeniem, podczas którego tradycyjnie wręcza się tego typu prezenty, jest 50. rocznica ślubu pary. Oznacza to wspólne życie i dzielenie się sobą przez tyle lat, dlatego uhonorowanie pary jedną z tych tablic pamiątkowych z okazji Złotej Rocznicy Ślubu sprawi, że dzień ten stanie się chwilą równie wyjątkową, nawet bardziej niż sam ślub.

Tablica pamiątkowa wykonana z wysokiej jakości drewna mahoniowego z pewnością zwróci na siebie uwagę, zarówno jako upominek, hołd, nagroda, trofeum, jak i wyraz uznania.