Personalizowane trofeum z pleksi z drewnianą podstawą

94,16 zł
Ilość:
Trofeum
  • Rozmiary: 14,5 cm (szerokość) x 22 cm (długość) x 0,3 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał podstawy: naturalne drewno. Tabliczka personalizowana Materiał: przezroczysty metakrylan.
  • Wzór lub zdjęcie wydrukowane w kolorze na płytce metakrylowej.
  • ID: #17086
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
c80404a60bce09fce8958f9876c79ec43cefac62
18f94f32f30e617ba57e843d4539e88d82997503
d067af69ef64ebc3ff09432078313e62569181cd

5
9 Opinie
5
100 %
4
0 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
R
Ruth (Amiens, FR)
22/03/2023
"Trofeum jest w pełni zgodne z pożądanym projektem, a opakowanie jest nienaganne (proste, ale ładne, nie za duże, nie za małe i dobrze zabezpieczone folią bąbelkową)"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
N
Noelia (Zaragoza, ES)
22/03/2023
"Podoba mi się wzór i szczegółowość drewna."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Ariadna (Barcelona, ES)
17/03/2023
"Perfect"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Elisabete pereira (Rio tinto, PT)
09/03/2023
"Bardzo mi się podobało, dziękuję bardzo za profesjonalizm."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
t
Thomas (Marseille, FR)
03/03/2023
"Bardzo dobra jakość. Trochę duże jak na mój gust, ale produkt jest bardzo dobry."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
R
Roger (Linars, FR)
26/02/2023
"Był to prezent, który został bardzo doceniony."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane trofeum z akrylową płytką i drewnianym postumentem

Jeśli szukasz oryginalnego, wytrzymałego i eleganckiego trofeum, to jesteś we właściwym miejscu! Nasze trofea z podstawą z naturalnego drewna i tabliczką z metakrylanu spełniają te wymagania do perfekcji. To wyjątkowy prezent i jednocześnie super oryginalny element dekoracyjny, który stanie się niezapomnianą pamiątką!

Płyta na której drukujemy wykonana jest z przezroczystego twardego metakrylanu, materiału bardzo odpornego i trwałego, a metoda personalizacji polega na bezpośrednim druku w kolorze, tak by dodane przez Ciebie zdjęcie, logo, tekst lub wzór były ładne i błyszczące.

Personalizowane trofea z drewnianą podstawą i akrylową tabliczką to bardzo wzruszający detal i pamiątka na całe życie. Jeśli chodzi o personalizację jednego z tych produktów, możesz wybrać któryś z naszych wstępnie zaprojektowanych szablonów i dostosować go do swoich potrzeb lub stworzyć swoje własne spersonalizowane trofeum od zera. Będzie idealne na wydarzenie, o którym myślisz!

Idealny prezent na każdą okazję

Jednym z pierwszych przedmiotów, o których myślimy, gdy chcemy uhonorować, pogratulować i docenić czyjąś pracę lub talent, jest spersonalizowane trofeum. To trofeum jest symbolem wysiłku, miłości i poświęcenia, jakie dana osoba włożyła w pewnym momencie swojego życia, czy to w sporcie, na rocznicę ślubu, przy przejściu na emeryturę, czy po prostu w codziennym życiu. Oczywiście jest to również idealny prezent na Dzień Matki i Ojca. Co za radość otrzymać takie wyróżnienie dla mamy lub taty numer 1!

Personalizowane trofeum z akrylową płytką i drewnianym postumentem

Jeśli szukasz prostego, ale wyjątkowego prezentu, który pokaże tej osobie, jak jest ważna lub przypomni jej o szczególnym momencie w życiu, nasze spersonalizowane statuetki akrylowe są właśnie tym, czego potrzebujesz - idealne jako prezent na każdą specjalną okazję!

Stwórz niepowtarzalną i trwałą pamiątkę

Niektóre z opcji, gdy myślisz o podarowaniu spersonalizowanego trofeum jako prezentu, to:

  • Prezenty na specjalne dni. Spersonalizowane trofea są idealne na każdą okazję, ale najczęściej są wykorzystywane jako prezent na Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki itp. Wystarczy, że pomyślisz o tym, co chcesz umieścić w projekcie, a my to zrealizujemy.
  • Rocznice. Jest to prezent, który jest bardzo często wykorzystywany przy takich okazjach. Na przykład na rocznicę ślubu, srebrne gody, złote gody lub jakąkolwiek szczególną okazję dla par.
  • Hołdy. Trofea te są również idealne jako uhonorowanie danej osoby za jej poświęcenie lub zaangażowanie w projekt, sport, itp. Dzięki personalizacji, będą odpowiednie na każdą okazję.
  • Spersonalizowane nagrody na imprezy sportowe. Na zawodach sportowych personalizowane trofea z drewnianą podstawą są idealnym odznaczeniem do nagradzania nie tylko zwycięzców, ale także, przy wielu okazjach, uczestników. Staną się one pamiątką na całe życie! Nie ma znaczenia jaki to sport, piłka nożna, tenis, pływanie, nagrodzony trofeum zawodnik z pewnością je pokocha.
  • Prezent z okazji przejścia na emeryturę. Na uroczystościach związanych z przejściem na emeryturę nie może pominąć okazji do wręczenia personalizowanej statuetki osobie, która przechodzi na emeryturę. Jest to dowód uznania dla pracy, jaką dana osoba wykonała przez te wszystkie lata w firmie. Będzie to bardzo wzruszający drobiazg!

Wystarczy wybrać okazję i osobę lub grupą osób, którą zamierzasz obdarować i dostosować projekt według gustu. Z pewnością stworzysz idealny prezent na każdą okazję!

Personalizowane trofeum z drewniana podstawa
Etykiety do Trofeum z pleksi z drewnianą podstawą