Personalizowany banery na imprezy

banner
57,50 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 30 min

Wybierz opcję
Kolor oczek
Szczegóły
 • Wymiary: 50 cm (szerokość) x 90 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Wybierz materiał: PCV (gramatura: 510 gr.) lub mikroperforowaną Mesh Liner.
 • Posiada oczka o średnicy 16 mm. Ø oczka po bokach do zawiązywania.
 • ID: #13505-4278
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Banery i plandeki na imprezy

W tej sekcji znajdziesz nasze niestandardowe personalizowane banery reklamowe idealne jeśli organizujesz jakieś wydarzenie. Można na nich umieścić dowolnie wybrany obraz, wzór lub tekst. Są one przeznaczone między innymi na takie wydarzenia jak śluby, chrzciny, komunie, urodziny czy imprezy firmowe.

Do wyboru są dwa modele: jeden z tworzywa sztucznego PCV, a drugi z mikroperforowanej tkaniny poliestrowej pokrytej z obu stron PCV. Ten ostatni, dzięki mikroperforacji, można powiesić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Obie plandeki są wodoodporne i odporne na działanie promieni słonecznych.

W obu modelach do wyboru jest wiele rozmiarów, wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Personalizowane banery

Jeśli szukasz spersonalizowanych banerów ze zdjęciami lub wzorami, dzięki naszemu edytorowi online możesz przygotować baner zgodnie z własnymi upodobaniami, sprawdzić na podglądzie, jak będzie wyglądał, i otrzymać wydrukowany baner dokładnie tak, jak go zaprojektowałeś.

Porównanie rozmiarów personalizowanych banerów

Spersonalizowane banery na fotobudki

Poczuj się jak gwiazda na jeden dzień i stwórz własne, spersonalizowane fotobanery na imprezy. Ten element dekoracyjny staje się coraz modniejszy na wszelkiego rodzaju imprezach, od tych najbardziej firmowych po najbardziej intymne i osobiste, m.in. na weselach, chrzcinach i komuniach.

Jest on dostępny w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej pasuje do danej przestrzeni. Jednak tym, co sprawi, że Twój baner będzie najbardziej ekskluzywna, jest personalizacja. U nas masz pełną swobodę w tworzeniu projektów z wybranymi przez siebie zdjęciami lub tekstami. Udostępniamy także różne wstępnie zaprojektowane szablony, które można dowolnie modyfikować.

Ten personalizowany baner z PCV jest odporny na wodę i słońce, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Oprócz imprez są one również wykorzystywane jako banery reklamowe i można je umieścić w dowolnym miejscu, ponieważ po bokach mają oczka, dzięki którym można je łatwo i bezpiecznie zamontować.

Banery Mesh Liner

Jeśli organizujesz imprezę, na pewno wiesz, ile czasu zajmuje przygotowanie każdego szczegółu i przygotowanie wszystkiego na ten wielki dzień. Niezależnie od tego, czy jesteś firmą, czy organizujesz bardziej kameralną imprezę, nasze banery na zamówienie są tym, czego potrzebujesz. Bez względu na to, czy impreza odbywa się w pomieszczeniu, czy na zewnątrz.

Są one wykonane z materiału z mikroperforacją, idealnego do użytku na zewnątrz, ponieważ nawet przy wietrze powietrze przechodzi przez maleńkie otwory, co pozwala uniknąć efektu żagla, a tym samym ryzyka uszkodzenia.

Wykonany jest z mikroperforowanej tkaniny poliestrowej o wysokiej wytrzymałości 370 g, pokrytej obustronnie PCV. Posiada również oczka po bokach, dzięki czemu można go łatwo i bezpiecznie zamontować. Najlepsze jest jednak to, że możesz zaprojektować go dokładnie tak, jak chcesz, wybierając najbardziej ekskluzywny wzór i rozmiar, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zastosowania banerów

 • Wielkie billboardy.
 • Fotobudki imprezowe
 • Ogłoszenia
 • Plandeki.
 • Obudowa fasad budynków.
 • Oznaczenia.