Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane zdjęcia na akrylu w formie bloku

blok
48,62 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 8 cm (szerokość) x 6 cm (długość) x 2 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Akrylowa ramka na zdjęcia.
  • Do postawienia na biurku lub półce.
  • Bezpośredni druk na metakrylanie.
  • ID: #15717
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane bloki akrylowe ze zdjęciami

Od teraz Twoje zdjęcia nabiorą spektakularnego blasku dzięki wydrukowi zdjęć na szkle akrylowym. Wysokiej jakości produkt, który tworzy spektakularny efekt głębi, nadając wygląd trójwymiarowej ramki na zdjęcia. Druk odbywa się bezpośrednio na powierzchni przezroczystego metakrylanu.

Bloki te to piękna dekoracja. Dzięki ich grubości i szerokości, nie potrzebują podparcia, są wolnostojące. Idealne jako pamiątki ważnych wydarzeń, takich jak komunie, śluby, chrzty, a także jako prezenty na specjalne okazje, takie jak przejście na emeryturę czy pożegnanie nauczyciela. Można je nawet wykorzystać jako trofea sportowe lub wyróżnienia w pracy.

Akrylowa ramka na zdjęcia

Nasze personalizowane zdjęcia na akrylu są wysokiej jakości produktem, idealnym do dekoracji dowolnej przestrzeni w domu lub biurze. Są to prostokątne bloki akrylowe, o różnych wymiarach do wyboru, które mogą być spersonalizowane dowolnym zdjęciem, jak tylko chcesz.

Idealne na biurka, do biur, firm, sklepów, lokali... Bloki te doskonale sprawdzą się też jako ramka na zdjęcia do salonu lub sypialni, gdyż ich elegancki i nowoczesny design dopasowuje się do każdego rodzaju wystroju, a duża grubość sprawia, że idealnie nadają się do umieszczenia na każdej powierzchni.

Drukujemy Twoje zdjęcia na blokach metakrylowych

Ta rodzina bloków, płytek lub ramek na zdjęcia, jakkolwiek chcesz je nazwać, jest spokrewniona z rodziną wielkoformatowych zdjęć na akrylu. W Wanapix masz obie opcje: małe ramki lub duże ramki.

Personalizowany wydruk zdjec na akrylu

Jakość metakrylanu użytego w tych blokach jest wyjątkowa, co gwarantuje dużą wytrzymałość i trwałość. Dodatkowo personalizacja odbywa się za pomocą wysokiej jakości druku, co gwarantuje dużą wyrazistość i szczegółowość drukowanych zdjęć. Możesz zaprojektować swój blok akrylowy od zera lub skorzystać z jednego z wielu dostępnych gotowych szablonów.

Mamy też rabaty ilościowe. Im więcej identycznych sztuk zamawiasz, tym tańsza będzie każda z nich. Jest to idealne rozwiązanie w formie zniżki na duże zamówienia, takie jak te, które mogą być wykonane na imprezy, wesela, chrzty, komunie, kongresy, jubileusze i tak dalej.