Personalizowane śliniaki dla dorosłych

śliniaki
44,18 zł
Doręczenie między 24-25 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 5 godz. 15 min

Kolor wykończenia
Szczegóły
 • Wymiary: 37 cm (szerokość) x 45 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Kolor śliniaka: biały.
 • Kolory lamówki: biały, czarny, niebieski, różowy lub czerwony.
 • Zawiera sznurki do zawiązania na szyi.
 • Materiał: tkanina Oxford (100% wodoodporny poliester). Nadaje się do pralki i suszarki.
 • ID: #4553-1197
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Duże personalizowane śliniaki dla dorosłych i seniorów

Przedstawiamy personalizowany śliniak dla osób starszych i dorosłych w dużym rozmiarze. Ten duży śliniak można spersonalizować z jednej strony dowolnym zdjęciem, wzorem, imieniem, tekstem lub obrazkiem. Ponadto można również wybrać kolor lamówki okalającej śliniak. Posiada sznurki do wygodnego wiązania na szyi. Materiał to w 100% wodoodporny poliester i można go bez problemu prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej.

Zastosowanie personlizowanych śliniaków dla dorosłych

Te personalizowane gigantyczne śliniaki mają różne zastosowania i formy użycia, w zależności od potrzeb:

Spersonalizowane śliniaki dla seniorów

Z myślą o osobach starszych, które potrzebują dużych śliniaków, które dobrze zakrywają całe ubranie, aby uniknąć plam, personalizowane śliniaki dla dorosłych stanowią praktyczne rozwiązanie i jednocześnie spersonalizowany prezent. Ponadto te śliniaki są sposobem na okazanie uczucia i troski osobom starszym w ich codziennym życiu.

Idealny do użytku domowego lub w domach opieki, gdy zaleca się oznaczyć śliniak imieniem jego właściciela. A także w każdej sytuacji, w której potrzebujemy wielkiego śliniaka w rozmiarze XL lub ogólnie dużych śliniaków dla dziadków.

Zabawne śliniaki dla dorosłych

Oprócz praktycznego zastosowania dla dorosłych, którzy go potrzebują, produkt ten jest również szeroko wykorzystywany jako zabawny śliniak na imprezy, takie jak wieczory kawalerskie, imprezy z przyjaciółmi, gry itp. Niezależnie od tego, czy to urodziny, wesele, polter, wieczór kawalerski lub panieński czy inna uroczystość, te śliniaczki to praktyczne rozwiązanie, a jednocześnie spersonalizowany i wyjątkowy prezent.

Personalizowane sliniaki dla doroslych

Na urodziny personalizowany śliniak z zabawnym zdjęciem lub specjalną sentencją to idealny prezent dla przyjaciół lub członków rodziny, którzy uwielbiają jeść i gotować. Ponadto te śliniaczki to zabawny sposób na dodanie osobistego akcentu na uroczystościach. Umieść szalone i zabawne zdjęcie, by zrobić prezent, który z pewnością rozśmieszy obdarowaną osobę.

Jest to również bardzo poszukiwany prezent dla zakochanych, ponieważ śliniak spersonalizowany imionami lub inicjałami obojga to romantyczny i wyjątkowy upominek, który pokazuje, że zależy wam na sobie. Poza tym to świetny sposób na okazywanie miłości i dobrego humoru podczas wspólnego gotowania.

Myśląc o prezentach dla przyjaciół, personalizowany śliniak z żartem lub zabawnym tekstem to idealny prezent dla znajomego z poczuciem humoru. Te śliniaki to zabawny sposób na upamiętnienie wyjątkowych chwil lub nadanie zabawnej formy każdej okazji.

Inną typową uroczystością, na której można wręczyć ten produkt, jest wieczór kawalerski i panieński, ponieważ duży śliniaczek spersonalizowany imieniem lub specjalną frazą jest idealnym prezentem dla przyszłego męża lub żony. Te śliniaczki to zabawny sposób na uczczenie tej okazji i okazanie miłości oraz przyjaźni osobie, która żegna się z życiem singla. Cała paczka przyjaciół może założyć ten sam śliniaczek na obiad lub kolację podczas tej imprezy. To samo można zrobić w przypadku prezentu z okazji przejścia na emeryturę, na uroczysty posiłek ze wszystkimi współpracownikami.

Krótko mówiąc, na każdą uroczystość, wydarzenie, spotkanie... jeśli chcesz dodać zabawny i oryginalny drobiazg, możesz zamówić jeden lub więcej spersonalizowanych śliniaków dla dorosłych. Także dla firm i upominków merchandisingowych, gdy można również skorzystać ze zniżek przy dużych ilościach.

Personalizowane duze zabawne sliniaki dla doroslych

Instrukcja prania

 • Można prać w pralce w maksymalnej temp: 30º.
 • Nie wybielać.
 • Prasować w maksymalnej temp: 110º.
 • Suszyć w niskich temperaturach.

Wymiary

Wszystkie wymiary tych produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku procesu przeniesienia obrazu i szycia

Washing instructions