Zestaw akcesoriów do wina z personalizowanym etui

Zestaw akcesoriów do wina z personalizowanym etui

zestaw akcesoriów
101,90 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 16 cm (szerokość) x 10 cm (długość) x 4,9 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • W komplecie korkociąg, zatyczka i okapnik.
  • Zestaw w indywidualnym etui z drewna bambusowego, z wytłaczanym wnętrzem.
  • Pokrywa może być personalizowana w pełnym kolorze.
  • Materiał akcesoriów: stal nierdzewna.
  • ID: #16889
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany zestaw akcesoriów do wina

Nasz spersonalizowany zestaw akcesoriów do wina stanowi niezbędny dodatek, który doda eleganckiego i specjalnego akcentu na stole każdego miłośnika wina. Etui posiada wykończenie z drewna bambusowego, wytłoczone wnętrze oraz trzy akcesoria ze stali nierdzewnej: korkociąg, zatyczkę i okapnik. Idealny prezent, który pozwoli cieszyć się butelką dobrego wina w inny sposób.

Dodatkowo drewniane etui można dostosować do własnych upodobań, drukując bezpośrednio na wieczku, dzięki czemu wybrane zdjęcie, sentencja, imię, tekst, rysunek lub wzór będą w pełnym kolorze.

Odrobina elegancji dla Twojego wina

Wszyscy znamy kogoś, kto od czasu do czasu korzysta z przyjemności i lubi wypić kieliszek dobrego wina, a jest to napój, który towarzyszy nam od tysięcy lat: od starożytnej Mezopotamii, poprzez starożytnych Greków, Egipcjan i Rzymian, aż do dzisiaj jako jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych napojów na świecie. Dla wszystkich miłośników tego trunku ten zestaw akcesoriów jest idealnym podarunkiem, ponieważ można mieć pewność, że będzie bardzo przydatny i nie stanie się jednym z tych prezentów, które lądują na dnie szuflady.

To bambusowe etui z przyborami wykonanymi ze stali nierdzewnej i bambusa, z trzema przydatnymi i oryginalnymi akcesoriami, w które wyposażysz swoją winiarkę. Znajdziesz je wewnątrz etui, idealnie wytłoczonym, by lepiej je przechowywać i chronić. Miej zawsze pod ręką korkociąg (który zawiera mały nożyk do łatwego usuwania metalowej owijki, która zwykle pokrywa korek butelki), zapomnij o irytującym korku dzięki dołączonej zatyczce. Jest szczelny i posiada dwa silikonowe pierścienie o różnych średnicach, aby dostosować się do każdego rozmiaru butelki. Oraz kulistym zakończeniu, dla wygodniejszego i łatwiejszego chwytu.

Personalizowany zestaw akcesoriów do wina

A co więcej, unikniesz poplamienia stołu i butelki dzięki wygodnemu okapnikowi-dodatkowi, który umieszcza się na górze butelki, dzięki czemu po napełnieniu kieliszka ewentualne krople, dzięki wnętrzu z filcu, nie spłyną po butelce i nie wylądują na obrusie.

Spersonalizuj wieko pudełka wybranym przez siebie zdjęciem, rysunkiem, imieniem, sentencją, tekstem lub motywem: wyobraźnia nie ma granic! Edytuj i personalizuj w naszym edytorze online, który jest bardzo intuicyjny i sprawi, że personalizacja będzie szybka i przyjemna. Możesz wybrać jeden z gotowych projektów, które oferujemy i edytować go dodając lub usuwając opcje. Ale jeśli chcesz iść o krok dalej i masz już własny projekt, możesz wybrać opcję personalizacji od podstaw i uczynić produkt całkowicie ekskluzywnym. Uwolnij swoją wyobraźnię i zaskocz tę wyjątkową osobę!

Prezent idealny

Czasami dawanie prezentów może być trudnym zadaniem. Są osoby, które trudno zaskoczyć, albo dlatego, że są bardzo wymagające, albo dlatego, że mają już absolutnie wszystko. Wszyscy znamy kogoś takiego! Wystarczy zadać sobie te pytania: czy lubi wino?, czy szukasz wyjątkowego i oryginalnego prezentu? Jeśli odpowiedzi są twierdzące, nie martw się, podamy Ci rękę: zestaw akcesoriów do wina, który proponujemy w Wanapix, wyciągnie Cię z kłopotów, a także zaskoczy osobę, która będzie miała szczęście go otrzymać.

Dla wszystkich osób, które są amantami tego trunku, nasz zestaw akcesoriów do wina to wyjątkowy prezent. Jest to walizka z niezbędnymi przyrządami, dzięki którym Twoja degustacja będzie wyjątkowa, a do tego całkowicie spersonalizowana! Nie dość, że jest produkt użyteczny, to jeszcze stanowi oryginalny, inny i jedyny w swoim rodzaju przedmiot.

Akcesoria jako prezent dla miłośników wina