Personalizowane grawerowane zapalniczki benzynowe

117,76 zł
Ilość:
Zapalniczka
Wybierz model: Czarna
Wybierz jedną z opcji: 1 strona
  • Rozmiary: 3,7 cm (szerokość) x 5,7 cm (długość) x 1,5 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Personalizowany na jednej lub obu stronach.
  • Technika: Grawerowanie laserowe.
  • ID: #13192
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
1b088e6784ad5b6f9a07d91465ad6e0fd3a7fbd3
99da69b4de18b457f8859d118951ba4b9829563e
6c00c27642a628d90be90844f316efb743f06e4c
3dc8aa49ba19490c07d0e25442e7b9e524c98144

4,48
89 Opinie
5
75 %
4
9 %
3
9 %
2
2 %
1
4 %
Customers Reviews
user social avatar
Cristina (Suria, ES)
kupił: Zapalniczka benzynowa grawerowana, czarna 2 strony
21/02/2023
"Był to prezent i nie drukował się dobrze po obu stronach."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
D
David (Madrid, ES)
kupił: Zapalniczka benzynowa grawerowana, srebrna 1 strona
19/02/2023
"Bardzo dobry stosunek jakości do ceny i bardzo szybka dostawa."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Magali (Chinon, FR)
kupił: Zapalniczka benzynowa grawerowana, czarna 1 strona
09/02/2023
"Grawer jest wspaniały, trochę obawiałem się efektu, gdy zobaczyłem podgląd renderingu przy zamówieniu, ale w rzeczywistości nic nie widać. Grawerunek jest czysty i dobrze wykonany"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
A
Angelique (Spijkenisse, NL)
kupił: Zapalniczka benzynowa grawerowana, srebrna 1 strona
29/01/2023
"Zaskoczył mojego męża zippo. Widać na nim naprawdę wyraźnie obrazek. Jest z niego zadowolony."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
T
Tobias (Erlangen, DE)
kupił: Zapalniczka benzynowa grawerowana, srebrna 1 strona
24/01/2023
"Nie był idealnie prosty, być może obrócił się o 0,3 °, i wydrukował nieco mniejszy niż oczekiwano. W obu przypadkach były to minimalne problemy, ale można było zlecić wygrawerowanie obrazka na całej powierzchni frontu."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Z nami nie zabraknie Ci ognia

W tym dziale znajdziesz nasze grawerowane zapalniczki. Użytkownik ma do wyboru dwa modele: srebrny i czarny. Oba modele można spersonalizować po jednej lub obu stronach, grawerując wybrane zdjęcie, logo lub tekst.

Jest to jeden z tych niezbędnych przedmiotów, które zawsze warto mieć przy sobie. Doskonale nadaje się również na prezent dla palacza, ponieważ jest to bardzo elegancka, spersonalizowana zapalniczka, którą można szczegółowo zaprojektować, wpisując imię. Należy ją napełnić benzyną, a jej obsługa jest bardzo prosta - wystarczy podnieść pokrywę i przekręcić ruletkę.

Niezbędnik w kieszeni

Istnieją rzeczy, które ułatwiają życie, a jedną z nich jest zapalniczka. Zawsze warto mieć ją przy sobie, na wszelki wypadek bo nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Idealnie nadają się do tego nasze spersonalizowane srebrne zapalniczki. Wnętrze ma postarzane wykończenie, a zewnętrzna strona ma wykończenie bardziej błyszczące również w kolorze srebrnym

Możesz ją dowolnie spersonalizować po jednej lub obu stronach, grawerując swoje imię, datę lub zdjęcie. Ty decydujesz, jak ma wyglądać. Jest bardzo elegancka i napełnia się ją benzyną, kiedy tylko jest to potrzebne.

Personalizuje się ją metodą grawerowania laserowego, co daje efektowny i bardzo elegancki rezultat. Te spersonalizowane zapalniczki mają błyszczący, metaliczny, szary kolor. Ich klasyczna obsługa polega na podniesieniu pokrywki i przekręceniu ruletki, aby pojawił się płomień. Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent palaczowi, ta personalizowana zapalniczka będzie strzałem w dziesiątkę.

Chcesz ognia?

Gdy nadchodzi czas wyjścia z domu, w torebce lub kieszeni znajduje się kilka niezbędnych rzeczy, bez których nie można się obejść: telefon komórkowy, klucze, portfel i zapalniczka! Są one bardzo praktyczne i zawsze warto mieć je przy sobie.

Nasze personalizowane zapalniczki są bardzo eleganckie, mają efektowne matowe wykończenie i są benzynowe, więc można je napełniać dowolną ilość razy. Mogą być personalizowane z jednej lub z obu stron - Ty decydujesz. Możesz wygrawerować dowolny obraz lub tekst i uzyskać unikalny model, który zaskoczy wszystkich.

Jest personalizowana poprzez grawerowanie, co daje spektakularny i wyrafinowany efekt ponieważ są czarne i matowe. Ich klasyczna obsługa polega na podniesieniu pokrywki i przekręceniu ruletki, aby pojawił się płomień.

Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent palaczowi, ta personalizowana zapalniczka będzie strzałem w dziesiątkę.

Przesyłka w bezpłatnym etui chroniącym produkt. Wnętrze palnika jest nieobrobione i nieocynkowane. Benzyna NIE jest dołączana.

Etykiety do Grawerowane zapalniczki benzynowe