Personalizowane grawerowane zapalniczki benzynowe

Personalizowane grawerowane zapalniczki benzynowe

zapalniczka
110,78 zł
Rabaty ilościowe

Kolor
Model
Szczegóły
  • Wymiary: 3,7 cm (szerokość) x 5,7 cm (długość) x 1,5 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Personalizowany na jednej lub obu stronach.
  • Technika: Grawerowanie laserowe.
  • ID: #13192
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Z nami nie zabraknie Ci ognia

W tym dziale znajdziesz nasze grawerowane zapalniczki. Użytkownik ma do wyboru dwa modele: srebrny i czarny. Oba modele można spersonalizować po jednej lub obu stronach, grawerując wybrane zdjęcie, logo lub tekst.

Jest to jeden z tych niezbędnych przedmiotów, które zawsze warto mieć przy sobie. Doskonale nadaje się również na prezent dla palacza, ponieważ jest to bardzo elegancka, spersonalizowana zapalniczka, którą można szczegółowo zaprojektować, wpisując imię. Należy ją napełnić benzyną, a jej obsługa jest bardzo prosta - wystarczy podnieść pokrywę i przekręcić ruletkę.

Niezbędnik w kieszeni

Istnieją rzeczy, które ułatwiają życie, a jedną z nich jest zapalniczka. Zawsze warto mieć ją przy sobie, na wszelki wypadek bo nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Idealnie nadają się do tego nasze spersonalizowane srebrne zapalniczki. Wnętrze ma postarzane wykończenie, a zewnętrzna strona ma wykończenie bardziej błyszczące również w kolorze srebrnym

Możesz ją dowolnie spersonalizować po jednej lub obu stronach, grawerując swoje imię, datę lub zdjęcie. Ty decydujesz, jak ma wyglądać. Jest bardzo elegancka i napełnia się ją benzyną, kiedy tylko jest to potrzebne.

Personalizuje się ją metodą grawerowania laserowego, co daje efektowny i bardzo elegancki rezultat. Te spersonalizowane zapalniczki mają błyszczący, metaliczny, szary kolor. Ich klasyczna obsługa polega na podniesieniu pokrywki i przekręceniu ruletki, aby pojawił się płomień. Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent palaczowi, ta personalizowana zapalniczka będzie strzałem w dziesiątkę.

Chcesz ognia?

Gdy nadchodzi czas wyjścia z domu, w torebce lub kieszeni znajduje się kilka niezbędnych rzeczy, bez których nie można się obejść: telefon komórkowy, klucze, portfel i zapalniczka! Są one bardzo praktyczne i zawsze warto mieć je przy sobie.

Nasze personalizowane zapalniczki są bardzo eleganckie, mają efektowne matowe wykończenie i są benzynowe, więc można je napełniać dowolną ilość razy. Mogą być personalizowane z jednej lub z obu stron - Ty decydujesz. Możesz wygrawerować dowolny obraz lub tekst i uzyskać unikalny model, który zaskoczy wszystkich.

Jest personalizowana poprzez grawerowanie, co daje spektakularny i wyrafinowany efekt ponieważ są czarne i matowe. Ich klasyczna obsługa polega na podniesieniu pokrywki i przekręceniu ruletki, aby pojawił się płomień.

Jeśli chcesz sprawić oryginalny prezent palaczowi, ta personalizowana zapalniczka będzie strzałem w dziesiątkę.

Przesyłka w bezpłatnym etui chroniącym produkt. Wnętrze palnika jest nieobrobione i nieocynkowane. Benzyna NIE jest dołączana.