Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Etui na iPhone

Personalizowane pokrowce na iPhona

Jeśli uważasz się za uzależnionego od marki "z jabłuszkiem", mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Na naszej stronie internetowej znajdziesz najlepsze spersonalizowane futerały na iPhone'a dostępne do różnych modeli, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego.

Najlepsze jest to, że u nas możesz zaprojektować je tak, jak chcesz. Wybierz model swojego telefonu i puść wodze fantazji, aby stworzyć idealną obudowę na miarę swoich potrzeb.

Wszystkie telefony komórkowe ulegają wypadkom, upuszczamy je, obijają się. My mamy idealne etui, zaprojektowane przez i dla Twojego telefonu komórkowego, po to by przedłużyć jego życie w idealnym stanie. Możesz to osiągnąć naszymi spersonalizowanymi obudowami..

Wszystkie z nich są elastyczne i przezroczyste, co pozwala na jeszcze większą personalizację. Głównym celem jest ochrona Twojego telefonu przed codziennymi uszkodzeniami i upadkami, ale jednocześnie nadanie mu bardziej osobistego charakteru dzięki indywidualizacji.

Pokrowce na iPhona ze sznurkiem

Niezależnie od modelu iPhone'a, w naszym katalogu możesz wybrać pomiędzy zakupem normalnego modelu, a zakupem spersonalizowanego etui na iPhone'a na sznurku. Zastosowanie case'a ze sznurkiem ma wiele zalet i jest to trend, do którego dołącza coraz więcej osób. Pozwala on na noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu możesz mieć go zawsze pod ręką, gdy chcesz zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości, czaty, pocztę, itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Dodatkowo zabezpiecza nas przed zgubieniem komórki. Będziemy go mieć zawsze przy sobie, wiszącego, nie zostawimy go na stoliku w pubie czy gdziekolwiek indziej. Idealnie nadaje się na imprezy lub festiwale.

Jeśli jesteś fanem używania etui ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć swoje własne, spersonalizowane i wybierać spośród różnych kolorów. A jeśli jesteś bardziej klasyczny i wolisz etui bez sznurka, masz również taką opcję. Wybierasz swoją ulubioną wersję pokrowca na iPhone'a.

Od czego zacząć personalizację?

Na naszej stronie znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz modyfikować, aby stworzyć je po swojemu w najszybszy możliwy sposób. Ale możesz również stworzyć swojego spersonalizowanego case'a od podstaw, ładując zdjęcia, teksty, obrazy lub ulubione rysunki i w ten sposób uzyskać najbardziej ekskluzywny i oryginalny model. Z nami możesz mieć piękną obudowę w dobrej cenie.

Personalizowany pokrowiec ze sznurkiemi zdjęciem do iPhone 12

Komu mogę podarować taki pokrowiec?

Nasze etui na iPhone'a to idealny prezent dla każdego, niezależnie od wieku. Dla kobiety czy mężczyzny, przyjaciela czy partnera. Możesz je tak bardzo spersonalizować, że każdy, kto je otrzyma, będzie je uwielbiał.

Mają korzystną relację jakości do ceny , więc każda okazja jest dobra, aby zrobić prezent dla tej wyjątkowej osoby. Upominek na urodziny, rocznice, na Mikołajki i inne.

Zaskocz swojego iPhone'a i każdego innego właściciela tej marki spersonalizowanym casem - jesteśmy pewni, że się spodoba! Za każdym razem, gdy na niego spojrzą, będą myśleć o Tobie!

Czemu na przykład nie zrobić “prezentu samemu sobie”?. Jeśli masz telefon komórkowy z "nudnym" etui i chcesz dać mu ten "szykowny" i zabawny styl, na który zasługuje, z nami to bardzo, bardzo łatwe. Wejdź na naszą stronę, wybierz model swojego telefonu, wybierz jeden z naszych szablonów i dostosuj go do swojego stylu lub stwórz swój pokrowiec od podstaw.

Najpopularniejsze wzory to te z fotografiami. Załaduj zdjęcie swoich dzieci, aby były blisko Ciebie, zdjęcie swojego partnera lub Twoje zdjęcie zrobione przez najlepszego przyjaciela. Ten pokrowiec będzie idealny!

Jest to również świetny prezent na Dzień Dziadków i na pewno zaskoczysz ich w najbardziej oryginalny i zabawny sposób, jeśli zrobisz im spersonalizowaną obudowę ze zdjęciem wnuków.

Personalizowane etui ze zdjęciem do iPhone 12

Na spotkaniach z przyjaciółmi nie będzie już wątpliwości do kogo należy telefon. Nawet jeśli zostawisz go na stole, wszyscy będą wiedzieć, który jest Twój.

Chcesz spersonalizować swoje etui na iPhone'a? 3,2,1 .... start!