Personalizowane etui iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

Personalizowane etui iPhone 11 / 11 Pro / 11 Pro Max

pokrowiec
51,75 zł57,50 zł
Rabaty ilościowe

Wykończenie
Szczegóły
  • Wymiary: 7,5 cm (szerokość) x 15 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor materiału: przezroczysty.
  • ID: #15189
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Twój iPhone 11, jedyny na świecie

Jeśli jesteś pasjonatem świata Apple, mamy dla Ciebie najlepsze spersonalizowane pokrowce na iPhone'a 11. W przeciwieństwie do innych sklepów, wszystkie nasze futerały są personalizowane, co oznacza, że możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny i oryginalny model, dbając o każdy szczegół.

Są one wykonane z elastycznego silikonu, dzięki czemu znacznie lepiej dopasowują się do telefonu podczas zakładania i lepiej go chronią. Kolejną zaletą jest to, że są one przezroczyste, co daje wiele możliwości przy tworzeniu projektów. Można pozostawić białe tło i umieścić na nim obrazy lub teksty albo wybrać jeden z naszych gotowych szablonów.

Jeśli chodzi o materiał, są to futerały, które najlepiej chronią telefon iPhone przed upadkami i zadrapaniami, przewyższając futerały z twardego plastiku.

Nie będziesz wiedział, które etui na iPhone'a 11 wybrać, bo jest tyle różnych wzorów, że nie będziesz wiedział, na który się zdecydować. Wszystkie są bardzo dobrej jakości i za dobrą cenę.

Futerały te mogą być również doskonałym prezentem z okazji świąt Bożego Narodzenia, urodzin, Mikołajek i innych.

Pokrowiec na iPhone'a 11 Pro Max ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 11 Pro Max ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 11 Pro Max ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 11.