Personalizowany młotek

94,16 zł
Ilość:
Młotek
  • Rozmiary: 3ø (szerokość) x 29 cm (długość) x 11,5 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Sposób personalizacji: grawerowany bezpośrednio na rękojeści.
  • Materiały: drewniana rączka, metalowa główka.
  • Młotek ciesielski. Obuch jest z jednej strony okrągły a z drugiej dwa zęby (do wyciągania gwoździ).
  • ID: #16972
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image

D
Daniel (Maria de huerva, ES)
23/11/2022
"Młotek jest dobrej jakości. To jest trudne i ciężkie. Uchwyt jest bardzo dobry. Personalizacja jest bardzo fajna. Bardzo dobry pomysł, aby nie pomylić narzędzia z inną osobą."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowany młotek ciesielski

Kto nie ma w pobliżu złotej rączki⁣, który uwielbia wszystko naprawiać? Dla tych wszystkich oferujemy spersonalizowany młotek, który ich zaskoczy i będzie bardzo przydatny w życiu codziennym. Jest to młotek z zębem (zwany również młotkiem ciesielskim), który jest najbardziej powszechnym i najbardziej używanym młotkiem, ponieważ 2 zęby w kształcie litery V tylnej części, służą do wyciągania gwoździ. Druga strona to typowy okrągły obuch.

Młotek jest personalizowany poprzez grawerowanie, co nadaje mu eleganckiego charakteru i oznacza, że to, co zostanie wygrawerowane, pozostanie na trzonku młotka na zawsze. Dodaj imię, inicjał, frazę lub wzór, który wiesz, że pokochają. Oferujemy Ci jednak różne wstępnie zaprojektowane szablony, które możesz edytować.

Dla złotej rączki

Jestem pewna, że twój tata zawsze coś majsterkuje w domu. Jeśli nie, to zapewne masz znajomego, który uwielbia majsterkowanie, czyli składanie i odnawianie mebli. Dla obojga ten młotek będzie idealnym prezentem: użytecznym, oryginalnym i niepowtarzalnym. Ponadto jest to młotek doskonałej jakości, więc nie służy tylko do ozdoby i trzymania na półce: to doskonały młotek do codziennego użytku, gotowy na wszystko.

Dzień Ojca, Walentynki, prezent świąteczny, prezent urodzinowy, prezent rocznicowy, itp.... Nawet jako pamiątka ślubna dla drużby, na przykład. Wybierz, kiedy chcesz dać komuś w prezencie to spersonalizowane narzędzie. Przy wielu okazjach nie wiemy, co dać na prezent, który będzie trochę inny niż zwykle, ale wciąż będzie to coś, z czego będą mogli skorzystać i co będzie przeznaczone specjalnie dla tej osoby. Tego typu prezent to idealny sposób na zaskoczenie i sprawienie, że poczują się wyjątkowo.

Personalizowany, grawerowany młotek dla majsterkowiczów
Etykiety do Młotek