Personalizowany portfel unisex

Personalizowany portfel unisex

portfel
79,72 zł88,58 zł
Rabaty ilościowe

Materiał
Szczegóły
  • Wymiary: 14 cm (szerokość) x 11 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Z przegródkami na monety, banknoty i karty oraz inne papiery.
  • Zawiera kilka zapięć na guziki i zamki błyskawiczne.
  • Zawiera przezroczystą powierzchnię na dowód osobisty.
  • Materiał: skóropodobny.
  • ID: #5800
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany tkaninowy portfel z materiału

Kompletny i praktyczny spersonalizowany portfel z kilkoma różnymi przegródkami. Posiada podwójną komorę zapinaną na zamek błyskawiczny, w której można bezpiecznie przechowywać monety i drobne przedmioty. Otwiera się na trójdzielną przegródkę, w której można przechowywać banknoty, karty i inne dokumenty.

Posiada otwory na karty kredytowe lub wizytówki, a także przezroczyste, plastikowe miejsce, idealne na dowód osobisty lub zdjęcie. Można w nim umieścić dowolne zdjęcie, obraz lub wzór.

Personalizowany portfel unisex

Jeśli należysz do osób, które gubią rzeczy w torebce lub plecaku, mamy dla Ciebie spersonalizowany portfel unisex. Jest on wykonany ze skóry i jest bardzo kompletny, ponieważ posiada różne przegródki na monety, banknoty, przezroczyste miejsce na identyfikator i karty.

Posiada kilka zapięć na guziki i zamki błyskawiczne, dzięki czemu jest bardziej bezpieczna. Jednak to, co nas wyróżnia, to przede wszystkim dostosowanie do potrzeb klienta. Ten stylowy i praktyczny spersonalizowany portfel-portmonetka może zostać zaprojektowany zgodnie z Twoimi upodobaniami. Na froncie można umieścić dowolne zdjęcie, tekst, imię lub skorzystać z gotowych szablonów.

Dzięki materiałowi, z którego jest wykonany, oraz pełnokolorowej personalizacji ma luksusowy i wysokiej jakości wygląd. Dlatego może być doskonałym prezentem na takie okazje, jak Boże Narodzenie, urodziny, Dzień Matki, Walentynki i wiele innych. Ponieważ zawsze jest dobry czas na otrzymanie tak ekskluzywnego prezentu.