Portmonetki i portfele

Portmonetka czy portfel - co jest lepsze?

Jeśli istnieje jeden niezbędny przedmiot w codziennym życiu, jest to portfel lub portmonetka. Są to bardzo praktyczne przedmioty, które zawsze nosi się w kieszeni lub w torebce, a które pozwalają na wygodniejszą organizację i przechowywanie pieniędzy i kart. Istnieje wiele modeli, więc podjęcie decyzji, który z nich wybrać, może być skomplikowane.

W tym dziale zebraliśmy wszystkie nasze spersonalizowane portfele i portmonetki. Wybierz model dostosowany do Twoich potrzeb. Niektóre z naszych spersonalizowanych portfeli mają małą przegródkę na monety, co czyni je jeszcze bardziej kompletnymi.

Portmonetki ze zdjęciem

Personalizowane portmonetki ze zdjęciem są praktyczne i zarazem młodzieżowe. Jedyną wadą w porównaniu z portfelami jest ich niewielki rozmiar, ale może to być zaletą, jeśli nie masz zbyt wiele miejsca w plecaku lub torebce.

Okrągły bawełniany portfelik (85% bawełny i 15% poliester) to nasz najlepszy model, ponieważ ma idealny rozmiar, a ponadto można na nim umieścić dowolne zdjęcia lub teksty. Personalizowany po jednej stronie i można go prać. Jest to prezent dla najmłodszych, dzięki któremu maluchy zaczną się uczyć wydawania pieniędzy. Ale także dla dorosłych, ponieważ niektórzy wolą mieć monety w jednym miejscu a banknoty w drugim.

Portfele ze zdjęciem

Personalizowane portfele ze zdjęciem cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Są dostępne w wersjach z różnych materiałów: eko-skóry, bawełny i dżinsu. Są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, a ponadto zawsze można je spersonalizować w największym możliwym stopniu. To właśnie ten ostatni aspekt sprawia, że Twój produkt wyróżni się na tle innych.

Większość z nich ma przegródki na monety, karty kredytowe, banknoty, dowody tożsamości i inne potrzebne rzeczy. Nie wszystkie z nich mają te wszystkie możliwości, więc zdecyduj, który model jest Ci potrzebny na co dzień. Zamykane na zamek, guziki lub rzepy - wybierz te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Portfele te mogą być również ozdobione wybranym przez Ciebie zdjęciem, wzorem lub tekstem. Użyj swojej wyobraźni i zaprojektuj ekskluzywny model.