Personalizowane prezenty i upominki na chrzest


Co podarować gościom na chrzcinach?

Chrzest jest bardzo szczególnym momentem dla rodziny. Jest to zazwyczaj bardzo emocjonujące wydarzenie, ale jednocześnie bardziej intymne niż śluby czy komunie. Wiąże się to również z wieloma przygotowaniami, ale nie stresuj się, ponieważ stworzyliśmy dwie sekcje z naszym najlepszym wyborem spersonalizowanych prezentów na chrzciny. W ten sposób łatwo znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby impreza była udana.

Nasz katalog posiada obie możliwości prezentowe: na podarunek dla dziecka lub dla rodziców, lub jako prezenty dla gości uczestniczących w chrzcie. Poniżej przedstawiamy bardziej szczegółowo kilka oryginalnych pomysłów na prezent z okazji chrztu.

Oryginalne prezenty na chrzest

W tej pierwszej części omówimy podarunki, jakie otrzymuje dziecko, które ma być ochrzczone. Być może zastanawiasz się, co podarować na chrzciny, jeśli jesteś gościem, to normalne, że masz wątpliwości, ponieważ dzieci otrzymają wiele prezentów i trudno jest wyróżnić się spośród innych. W przypadku spersonalizowanych prezentów łatwiej jest sprawić niespodziankę, ponieważ można stworzyć wyjątkowe drobiazgi.

Jeśli nie wiesz co podarować na chrzciny, jeśli jesteś chrzestnym haftowany kocyk będzie idealnym prezentem. Bycie ojcem lub matką chrzestną zobowiązuje. Na kocyku możesz wydrukować imię dziecka, datę urodzenia i imiona chrzestnych. Kocyk posiada pluszaka, więc będzie to strzał w 10!

Personalizowany drewniany klocek z wizerunkiem chrzczonego dziecka.

Biżuteria jest również bardzo popularna na tego typu uroczystościach, zwłaszcza jeśli jest się krewnym dziecka. Dobrym wyborem są nasze personalizowane bransoletkina których możemy wygrawerować dowolne imię, na przykład datę urodzenia lub chrztu. Grawerowane długopisy również mogą być dobrym pomysłem na prezent, ale raczej na przyszłość, gdy dziecko nauczy się pisać.

Dobrze jest dawać prezenty, które mogą się przydać w danej chwili, ale można też wybrać takie, które będą przydatne później. Na przykład: grawerowane sztućce dla dzieci. Dzięki nim dziecko może nauczyć się samodzielnego jedzenia, a Ty możesz je spersonalizować, pisząc jego imię. Personalizowane śliniaki, bawełniane body lub ramki z odciskami rączek lub stóp to również zabawne i niepowtarzalne pamiątki.

Nie możemy nie wspomnieć o spersonalizowanych przytulankach, które są gwiazdami każdego pokoju dziecięcego. Niektóre z nich są haftowane, inne drukowane, ale wszystkie są bardzo dobrej jakości i można się nimi bawić.

Personalizowane prezenty na chrzciny

Jeśli trafiłeś tutaj w poszukiwaniu spersonalizowanych prezentów na chrzest, to trafiłeś dobrze. Typowe jest wręczanie gościom pamiątki z tego ważnego dnia. Zazwyczaj są one wręczane podczas przyjęcia, po deserze.

Jest to bardzo tani sposób, na zrobienie prezentu z okazji chrztu, ponieważ polega na podarowaniu upominku, nie wydając przy tym zbyt wiele. A jeśli gości jest wielu, łączna kwota może wzrosnąć, jeśli nie wybierzesz odpowiednich prezentów. Mamy rabaty ilościowe, co sprawia, że jest to bardzo praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie. Im większa ilość tego samego produktu, tym niższa cena za sztukę.

Personalizowane świeczki z chrztu

Jednym z najbardziej popularnych prezentów wśród gości tego typu uroczystości są personalizowane bloki ze zdjęciem. Ramki na zdjęcia wykonane z materiałów takich jak drewno lub metakrylan, na których bezpośrednio drukowane jest wybrane przez użytkownika zdjęcie. Zalecamy wybranie zdjęcia studyjnego, ponieważ jego jakość będzie lepsza. Można także dodać datę uroczystości lub imię.

Breloki, kubki ceramiczne, personalizowane zakładki do książek lub magnesy z chrztu to również bardzo popularne drobne upominki. W tego typu upominkach można umieścić zdjęcie, imię i datę wydarzenia. Są to bardzo praktyczne prezenty, z których można korzystać na co dzień. Wręczenie gościom prezentu, z którego będą mogli skorzystać, to najlepszy gest, jaki można wykonać.

Zaproszenia na chrzest

Organizując chrzciny, nie chcemy zapomnieć o bardzo ważnym szczególe: o zaproszeniach. Kartki lub zaproszenia na chrzest są bardzo ważne i w pewnym sensie stanowią kolejną pamiątkę tego wydarzenia, którą można zachować na zawsze. Można je wprawdzie wykonać ręcznie, ale jest to męczące zadanie, a nie chcemy, abyś brał na siebie kolejne obowiązki.

W Wanapix znajdziesz również najbardziej zaufaną firmę poligraficzną. Dysponujemy różnorodnymi maszynami wysokiej jakości, które umożliwiają drukowanie w najlepszej jakości i po konkurencyjnych cenach. W naszym katalogu znajdziesz różne modele ulotek i broszur, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Zaskocz swoich gości i stwórz oryginalny projekt zaproszenia.