Przybory szkolne

Spersonalizowane prezenty na powrót do szkoły

Wrzesień to miesiąc, w którym najmłodsi wracają do szkoły. Powrót do zajęć, zadań domowych, egzaminów.... Mimo smutku związanego z końcem wakacji, nadchodzi ekscytacja związana z zakupem materiałów szkolnych i spotkaniem z przyjaciółmi, których nie widziało przez wakacje.

U nas możesz kupić spersonalizowany materiał szkolny zaprojektować go w stu procentach zgodnie z własnymi upodobaniami. Spersonalizuj go za pomocą zdjęcia, imienia, ulubionej postaci z bajki itp. Będą mieli wszystko, co im się podoba na powrót do szkoły.

Naszykuj powrót do szkoły z materiałem szkolnym: piórniki, plecaki, notesy, pamiętniki, notatniki... Wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia zajęć, aby Twoje dziecko było doskonale wyposażone.

Spersonalizuj przybory szkolne

Ponieważ dzieci wracają do szkoły, musisz oznaczyć ich ubrania imionami, aby niczego nie zgubiły. Idealnie nadają się do tego nasze pieczątki na tekstylia, bo w przypadku zgubienia odzieży będzie wiadomo, do kogo ona należy.

Nietłukące się plastikowe kubki są podstawowym wyposażeniem dzieci na stołówce. Można go całkowicie spersonalizować, tak aby odpowiadał ich potrzebom. Wytrzyma wszystkie upadki i stanie się ich ulubionym kubkiem.

Akcesoria na powrót do szkoły

W sezonie szkolnym i pozaszkolnym należy nie tylko przygotować akcesoria i materiały czysto klasowe, takie jak piórniki, zeszyty czy ołówki i gumki. Istnieją również różne powiązane akcesoria, które są przydatne i niezbędne w dzisiejszych czasach.

Personalizowany plecak dziecięcy z imieniem

Od tablic do zapisywania planu lekcji, przez budziki, by nie zasypiały, gdy wstają z łóżka, po pojemniki na drugie śniadanie i lunch boxy, by nosić lunch na przerwę, czy uchwyty na ołówki, by odrabiać lekcje w domu.

Wszystkie te elementy i wiele innych są dostępne w serwisie Wanapix. Wszystkie można spersonalizować według własnych upodobań, dodając imię, zdjęcie, nazwę szkoły i dowolny obraz, jaki tylko przyjdzie Ci do głowy.

Czego potrzebujesz na powrót do szkoły

Powrót do szkoły to dla dzieci często czas, którego się boją. Powrót do rutyny, do zajęć, ale to także spotkania z nauczycielami i przyjaciółmi. Aby powrót do szkoły był mniej uciążliwy, zalecamy wcześniejsze wdrażanie rutyny, co pozwoli uczniom przyzwyczaić się do nowych godzin i pierwszy dzień sprawi im więcej przyjemności. Jednak tym, co niewątpliwie pomoże im zmotywować się do pracy w nowym roku szkolnym, jest przygotowanie wszystkich materiałów szkolnych. Zanotuj wszystko, co musisz mieć na rozpoczęcie zajęć.

W miarę jak dzieci dorastają, potrzebny jest bardziej szczegółowy materiał. W ciągu pierwszych kilku lat niewiele materiałów szkolnych będzie potrzebnych, ale nigdy nie zaszkodzi przygotować i zapoznać uczniów z różnego rodzaju farbami, zeszytami itp. Oto nasza lista rzeczy, których nie możesz przegapić w związku z powrotem dziecka do szkoły:

Zeszyty: to niezbędnik, którego nie może zabraknąć nigdy - w rzeczywistości podczas kursu wykorzystasz kilka z nich. Można stworzyć osobny do każdego przedmiotu, z różnymi wzorami lub rysunkami, aby uczynić go bardziej wesołym.

Etykiety samporzylepne: jednym z najbardziej czasochłonnych zadań jest zaznaczanie wszystkich materiałów przed rozpoczęciem nauki w szkole. Ważne jest jednak, aby zrobić to w taki sposób, aby w razie straty można było je odzyskać. Oznacz wszystkie swoje książki, zeszyty i materiały naklejkami z imieniem i rokiem.

Personalizowane zeszyty z imieniem

Teczki: nie ma lepszego sposobu na organizowanie dokumentów niż foldery. Są one praktyczne i można w nich umieszczać wszystkie rysunki, arkusze i prace domowe wykonane podczas kursu.

Piórniki: Aby nie nosić sprzętu luzem w plecaku, warto zdecydować się na piórniki, w których można łatwo przenosić wszystkie długopisy, ołówki, flamastry...

Butelka na wodę: dzieci muszą być dobrze nawodnione przez cały czas. Zapomnij o plastikowych butelkach i postaw na praktyczną butelkę na wodę, którą dzięki swoim rozmiarom będą mogły mieć zawsze przy sobie.

Dla najmłodszych

Może szkoła jeszcze się nie zaczęła, ale przedszkole tak. W takim przypadku należy również przygotować kilka rzeczy - uwaga!

Pieczątka do ubrań: znaczniki ubrań są bardzo przydatne w pierwszych latach przedszkola, ponieważ umożliwiają umieszczenie imienia dziecka na każdym ubraniu. W ten sposób można zagwarantować, że nic nie zgubią.

Torby na drugie śniadanie: torebki na przekąski są bardzo praktyczne dla maluchów i pozwalają im w łatwy i szybki sposób przenosić jedzenie.

Plecaki: dzieci lubią być samodzielne, więc można przygotować im mały plecak ze wszystkimi potrzebnymi rzeczami, prowiantem itp. Ułatwi im to noszenie go przy sobie.

Kubek plastikowy: w niektórych szkołach i przedszkolach często prosi się dzieci o noszenie kubka z imieniem. Wykonaj wysokiej jakości plastikowy kubeczek, który nie skaleczy w razie upadku i będzie odporny na wszelkie uderzenia i wstrząsy. Nadaj mu ładny wygląd, wpisz jego imię i zrób różnicę.

Personalizowany piórnik szkolny z imieniem

Personalizowane maseczki dla dzieci: od początku pandemii Covid-19 szkoły domagają się zwiększenia bezpieczeństwa i wprowadzenia pewnych standardów. Jednym z nich jest stosowanie zatwierdzonych maseczek wielokrotnego użytku. Na naszej stronie internetowej możesz je spersonalizować, wpisując imię dziecka i wybierając wzór, który najbardziej mu się podoba. Można je prać w pralce i wykorzystywać do różnych celów. To bardziej ekonomiczny (i ekologiczny) sposób na bezpieczny powrót do szkoły. Można je również dowolnie personalizować, umieszczając na nich ulubione postacie dziecka, jego imię lub zdjęcie.

Pieczątki do ubrań: pieczątki tekstylne to łatwy, ekonomiczny i szybki sposób na oznaczenie i ostemplowanie wszystkich ubrań dziecięcych na czas powrotu do szkoły. Nie ma lepszego sposobu na wyróżnienie kurtek, fartuszków i t-shirtów niż pieczątka do stemplowania odzieży. Wybierz kolor, nazwę, wzór i gotowe!

Plecaki na rozpoczęcie nowego roku: najlepszy sposób na łatwy transport niezbędnych materiałów szkolnych. Dostępne są różne modele w zależności od wieku dzieci. Dla młodszych dzieci polecamy plecak sznurkowy, lekki i z wystarczającą ilością miejsca do przenoszenia lunch boxa i kilku niezbędnych rzeczy.

Personalizowana torba na drugie śniadanie: plecak sznurkowy z wzmocnionymi rogami jest łatwy w obsłudze i pomieści wodę, kanapki i owoce.

Nietłukące się: talerz, miseczka i kubek: te nietłukące się plastikowe talerzyki są idealne dla dzieci wracających do szkoły. Mogą być również przydatne w pierwszych latach przedszkola, ponieważ zachęcają dzieci do samodzielnego picia i jedzenia. Składa się on ze spersonalizowanego kubka, talerzyka i miseczki dla dzieci, wykonanych z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie będzie problemu w razie upadku.

Pieczątki do znakowania odzieży

Oprócz tych wszystkich produktów na naszej stronie internetowej można znaleźć dziesiątki spersonalizowanych artykułów szkolnych: spersonalizowane zeszyty, spersonalizowane planery, piórniki, butelki na wodę i spersonalizowane naklejki do oznaczania produktów. Odkryj na naszej stronie internetowej wszystkie możliwości związane z przyborami szkolnymi. Przywitaj szkołę w oryginalny sposób!