Naprasowanki na ubrania

44,75 zł
Ilość:
#16756
Wybierz jedną z opcji: 48 etykiet
  • Rozmiary: 2,6 cm (szerokość) x 1,4 cm (długość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Termoprzylepność: prasowanie w ok. 10 sek.
  • Bardzo odporne: można je prać w pralce (maks. 60°C) i suszyć w suszarce bębnowej.
  • Najszybszy i najwygodniejszy sposób znakowania odzieży.
  • Każdy arkusz zawiera 48 etykiet
  • Idealne dla małych ubrań
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image
review image
review image
review image
review image
review image

E
Elisabeth (Zaragoza, ES)
kupił: Metki do ubrań prostokątne 24x12 mm
17/08/2022
"Zamówiłam na próbę arkusz w małym rozmiarze i bardzo mi się spodobał, bo idealnie pasuje do metek odzieżowych. Wybrałem domyślny projekt, bardzo łatwy do zaprojektowania, a następnie do użycia."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Sara (Sottomarina, IT)
kupił: Metki do ubrań prostokątne 24x12 mm
13/08/2022
"Bardzo małe etykiety!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
María (Cadrete, ES)
kupił: Metki do ubrań prostokątne 50x14 mm
05/08/2022
"Jestem straszna w oznaczaniu ubrań, ale dzięki tym metkom jest to super szybkie i łatwe. W ciągu kilku sekund etykieta jest idealnie umiejscowiona. Jedyne co, to trzeba ją dobrze przytrzymać papierem do pieczenia, żeby się nie ruszała przed prasowaniem. Więc pierwszy wyszedł trochę krzywo..."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Naklejki na ubrania do przedszkola - Metki odzieżowe termoprzylepne

Metki do oznaczania odzieży to najłatwiejszy sposóbidentyfikowania ubrań całej rodziny lub firmy. Idealne do wszystkich rodzajów odzieży szkolnej, sportowej, domowej i medycznej. Dzięki naszym naklejkom możesz zapomnieć o innych droższych i mniej praktycznych opcjach umieszczania oznaczeń na ubraniach.

Są wykonane z cienkiego winylu tekstylnego i dostępne w trzech różnych rozmiarach , które dostosowują się do wszystkich rodzajów odzieży: małym, średnim i dużym. Dostarczamy 48 małych etykiet, 24 średnie etykiety i 10 dużych etykiet z tym samym projektem na arkuszu A5. Bardzo łatwo zdjąć je z arkusza.

Są termoprzylepne, co oznacza, że po naprasowaniu na ubranie w ciągu zaledwie 10 sekund przyklejają się do odzieży. Zawierają pergamin do przykrycia metki przed przyłożeniem żelazka.

Oczywiście metki mają maksymalną trwałość, są wyjątkowo odporne na pranie i suszenie automatyczne. Aby zapobiec utracie koloru, zalecamy unikanie kontaktu z alkoholem lub innymi produktami kosmetycznymi.

Jak przykleić metki na ubrania?

  • Przyklej metkę na ubraniu, unikając części elastycznych lub szwów.
  • Połóż papier pergaminowy na metce i dociśnij mocno żelazkiem z pełną mocą i bez pary przez około 10 sekund. Odczekaj kilka sekund przed zdjęciem papieru.
  • Na koniec zalecamy, aby nie dotykać metki przez 24 godziny przed pierwszym założeniem odzieży, aby upewnić się, że dobrze przylega.
Etiquetas para ropa personalizadas

Zaprojektuj własne personalizowane metki odzieżowe

Zbliża się Powrót do Szkoły? Metki do oznaczania ubrań są niezbędne w przygotowaniach do nowego roku w przedszkolach i szkołach. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą w stanie szybko i bezbłędnie zidentyfikować odzież. Ponadto, na tych w pełni personalizowanych metkach, możesz umieścić specjalne rysunki lub znaki, łatwo rozpoznawalne przez małe dzieci, które nie potrafią jeszcze odczytać swojego imienia.

Materiał metek jest bardzo miękki i łagodny dla dziecięcej skóry. Opcje personalizacji są nieograniczone , możesz tworzyć metki od zera lub korzystać z wielu projektów dostępnych na stronie.

Użyteczność spersonalizowanych naklejek do oznaczania ubrań nie ogranicza się tylko do najmłodszych, mogą się też być przydatne dla osób mieszkających w akademikach, czy domach seniora, a nawet do oznaczania uniformów zawodowych.

Etiquetas para ropa personalizadas
Etykiety do Naprasowanki na ubrania