Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Naprasowanki na ubrania

opakowanie 48 etykiet
35,30
Doręczenie między 24-25 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 8 godz. 50 min

Wybierz opcję
Szczegóły
 • Wymiary: 2,6 cm (szerokość) x 1,4 cm (długość)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Każdy arkusz zawiera 48 naprasowanek.
 • Idealne dla małych ubrań.
 • Termoprzylepność: prasowanie w ok. 10 sek.
 • Bardzo odporne: można je prać w pralce (maks. 60°C) i suszyć w suszarce bębnowej.
 • W zestawie papier transferowy do zakrycia etykiety podczas prasowania.
 • ID: #16756
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Naklejki na ubrania do przedszkola - Naprasowanki termoprzylepne

Naprasowanki do oznaczania odzieży to najłatwiejszy sposób identyfikowania ubrań całej rodziny lub firmy. Idealne do wszystkich rodzajów odzieży szkolnej, sportowej, domowej i medycznej. Dzięki naszym naklejkom możesz zapomnieć o innych droższych i mniej praktycznych opcjach umieszczania oznaczeń na ubraniach.

Są wykonane z cienkiego winylu tekstylnego i dostępne w trzech różnych rozmiarach , które dostosowują się do wszystkich rodzajów odzieży: małym, średnim i dużym. Dostarczamy 48 małych etykiet, 24 średnie etykiety i 10 dużych etykiet z tym samym projektem na arkuszu A5. Bardzo łatwo je odkleić.

Są termoprzylepne, co oznacza, że po naprasowaniu na ubranie w ciągu zaledwie 10 sekund przyklejają się do odzieży. Zawierają pergamin do przykrycia metki przed przyłożeniem żelazka.

Oczywiście naprasowanki mają maksymalną trwałość, są wyjątkowo odporne na pranie i suszenie w suszarce. Aby zapobiec utracie koloru, zalecamy unikanie kontaktu z alkoholem lub innymi produktami kosmetycznymi.

Jak przykleić metki na ubrania?

 • Przyklej naprasowankę na ubraniu, unikając naprasowywania na częściach elastycznych lub na szwach.
 • Połóż papier pergaminowy na metce i dociśnij mocno żelazkiem z pełną mocą i bez pary przez około 10 sekund. Odczekaj kilka sekund przed zdjęciem papieru.
 • Na koniec zalecamy, aby nie dotykać metki przez 24 godziny przed pierwszym założeniem odzieży, aby upewnić się, że dobrze przylega.
Personalizowane naprasowanki do ubrań

Zaprojektuj własne personalizowane naprasowanki do ubrań

Zbliża się nowy rok szkolny? Metki do oznaczania ubrań są niezbędne w przygotowaniach do nowego roku w przedszkolach i szkołach. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą w stanie szybko i bezbłędnie zidentyfikować odzież. Ponadto, na tych w pełni personalizowanych metkach, możesz umieścić specjalne rysunki lub znaki, łatwo rozpoznawalne przez małe dzieci, które nie potrafią jeszcze odczytać swojego imienia.

Materiał naprasowanek jest bardzo miękki i łagodny dla dziecięcej skóry. Opcje personalizacji są nieograniczone , możesz tworzyć metki od zera lub korzystać z wielu projektów dostępnych na stronie.

Użyteczność spersonalizowanych naklejek do oznaczania ubrań nie ogranicza się tylko do najmłodszych, mogą się też być przydatne dla osób mieszkających w akademikach, czy domach seniora, a nawet do oznaczania uniformów zawodowych.

Personalizowane metki do ubrań