Gwarantowana dostawa na Dzień Ojca

Personalizowane naklejki winylowe

arkusz z 24 naklejkami
35,30 zł
Rabaty ilościowe

Wymiary
Szczegóły
  • Wymiary: 5,4 cm (szerokość) x 1,4 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Każdy arkusz zawiera 24 naklejki.
  • Idealne do oznaczania przedmiotów imieniem oraz numerem telefonu.
  • Bardzo łatwo odklejają się od arkusza.
  • Gramatura: 140 g/m2.
  • Najszybszy i najwygodniejszy sposób oznaczania przedmiotów.
  • ID: #16771
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane naklejki winylowe

Etykiety są bardzo przydatne, jeśli chodzi o oznaczanie wszelkiego rodzaju przedmiotów, dzięki czemu wszystkie nasze rzeczy mogą być szybko i łatwo zidentyfikowane. Idealnie nadają się do naklejania na wszelkiego rodzaju materiały szkolne: długopisy, ołówki, książki, zeszyty, teczki... a nawet na lunch boxy czy butelki z wodą, co pozwala uniknąć zagubień czy niechcącej pomyłki. Dzięki naszym spersonalizowanym etykietom samoprzylepnym zaoszczędzisz czas, pieniądze i przede wszystkim ból głowy.

I na tym się nie kończy! Te winylowe naklejki są idealne do oznaczenia np. rakiety tenisowej Twojego dziecka lub nawet smoczka. Twoja córka wybiera się na kemping? Nie martw się: możesz je również wykorzystać do oznaczenia jej szczoteczki do zębów, żelu pod prysznic i butelki z wodą.

Nasze spersonalizowane samoprzylepne naklejki wykonane są z cienkiego winylu, który doskonale dopasowuje się do wszystkich rodzajów materiałów. Do wyboru mamy dwa różne kształty: prostokątny i okrągły. Dodatkowo w prostokątnym kształcie można wybrać dwa rozmiary: mały (68 małych etykiet) lub średni (24 średnie etykiety) z tym samym wzorem na arkuszu A5. Bardzo łatwo można je odkleić od arkusza. Wiedząc o tym, można wybrać małe do przyborów do pisania lub średnie do książek, a okrągłe na przykład do kasków rowerowych.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych naklejek, spersonalizowane naklejki. na naszej stronie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są przeznaczone do ciągłego użytkowania. Są niezwykle trwałe, odporne na mycie w zmywarce, używanie lodówce i mikrofalówce. Aby jednak zapobiec blaknięciu, zalecamy unikanie kontaktu z alkoholem lub innymi produktami kosmetycznymi.

Z naszym edytorem możesz zaprojektować je bardzo łatwo możesz wybrać z wielu wzorów, które oferujemy na naszej stronie lub jeśli wolisz możesz stworzyć własny projekt od podstaw, załadować obraz, który chcesz, umieścić tekst, rysunki lub cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. Wystarczy, że wybierzesz produkt i w naszym edytorze zaprojektujesz je tak, jak chcesz.

Personalizowane naklejki winylowe

Zaprojektuj swoje spersonalizowane naklejki

Zbliża się powrót do szkoły? Naklejki do oznaczania przedmiotówto nieodłączny element na nowy rok szkolny i przedszkolny. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą w stanie szybko zidentyfikować materiał bezbłędnie. Ponadto etykiety są w pełni personalizowane, można stworzyć unikalne rysunki lub logo, które mogą być łatwo rozpoznane przez bardzo małe dzieci, które nie potrafią jeszcze przeczytać swojego imienia.

Możliwości personalizacji są nieograniczone, można stworzyć własne etykiety od podstaw lub skorzystać z wielu gotowych i dostępnych na naszej stronie projektów.

Przydatność tych spersonalizowanych naklejek nie ogranicza się tylko do najmłodszych: mogą one być również używane dla tych, którzy mieszkają w domach seniora, akademikach lub w domach opieki, a nawet aby oznaczyć swoje przedmioty w pracy. Są one również idealne dla tych, którzy kochają podróżować. Wtedy Twoje walizki zostaną zidentyfikowane w mgnieniu oka, bez konieczności martwienia się o ich zgubienie lub pomyłkę, jak w przypadku typowych etykiet bagażowych, które można założyć i zdjąć.

Personalizowane naklejki winylowe