Prezenty urodzinowe dla kobiet

51 dostępnych produktów

Prezenty urodzinowe dla kobiet

Urodziny to bardzo ważna data w życiu człowieka. Obchodzimy je w otoczeniu przyjaciół i rodziny, którzy nas kochają i obdarowują prezentami.

W Wanapix mamy bardzo oryginalne prezenty urodzinowe dla kobiet. Można je dowolnie zaprojektować, dodając zdjęcie lub wzór, dzięki czemu produkt stanie się czymś zupełnie nowym i niepowtarzalnym.

Oto kilka pomysłów na prezenty urodzinowe dla kobiet. Nie będziecie wiedzieć, który z nich wybrać!

Kobiece urodziny

Najlepszym prezentem urodzinowym dla kobiety i dla każdego innego człowieka jest ten, który płynie prosto z serca. Z tego powodu wisiorki i bransoletki są klasykiem, ale klasykiem gwarantującym sukces. Poza tym można je spersonalizować, więc doskonale nadają się na oryginalny prezent.

Z naszymi spersonalizowanymi kubkami kawa smakuje jeszcze lepiej. Możesz zaprojektować je według własnego uznania, dodając dowolny wzór, zdjęcie lub tekst. W ten sposób otrzymasz całkowicie osobisty i niepowtarzalny kubek.

Torby to idealne prezenty urodzinowe dla dziewczyn. Mamy różne modele toreb, które możesz zaprojektować według własnych upodobań, a najnowszą z nich jest torba z eko skóry. Bardzo dobrze nadaje się do noszenia na co dzień, jest idealna.

Oryginalne prezenty urodzinowe

Jeśli chcesz zrobić oryginalny prezent urodzinowy dla kobiety, mamy kilka produktów, które mogą się jej spodobać i w cenach na każdą kieszeń.

Kartonowe puzzle to oryginalny prezent dla kobiet z okazji ich urodzin. Nie jest to typowe zdjęcie, ale można spersonalizować puzzle z wybranym zdjęciem lub wzorem i w ten sposób podarować wyjątkowy prezent.

Jednym z naszych najlepiej sprzedających się prezentów jest kula śnieżna. Można ją dostosować do własnych potrzeb za pomocą wybranego zdjęcia i w ten sposób uzyskać osobisty i niepowtarzalny egzemplarz.