Prezenty dla kolegów z pracy

45 dostępnych produktów

Upominki dla kolegów z pracy

Na tej stronie zebraliśmy nasze najlepsze pomysły na prezenty dla kolegów z pracy, zarówno z biura czy np. koleżanki pielęgniarki. Chodzi o to, aby wręczyć oryginalny prezent od wszystkich kolegów lub tylko od Ciebie, w zależności od sytuacji. Powody wręczenia prezentu współpracownikowi mogą być różne: podziękowanie za pomoc, której zwykle Ci udziela, urodziny, które zamierza świętować ze wszystkimi w pracy, zmiana pracy lub przejście na emeryturę.

Co podarować koleżance z pracy?

Jeśli zastanawiasz się, co podarować przyjaciółce lub koleżance z pracy, w tym dziale znajdziesz prezenty w różnych cenach i o różnym przeznaczeniu. Na co dzień jako element zawodu albo do postawienia w domu.

Wszystkie te prezenty można personalizować, więc możesz dodać do nich, co tylko zechcesz: zdjęcie całego zespołu, emocjonalne lub zabawne zdanie (w zależności od sytuacji), imię, ważną datę... cokolwiek.

Prezenty dla tych, którzy odchodzą z pracy

W czasie pracy w firmie często zdarza się, że musimy pożegnać się ze współpracownikami, ponieważ zmieniają pracę, odchodzą na emeryturę, kończy im się umowa itp. Niezależnie od przyczyny, zawsze miło jest wręczyć wzruszający prezent pożegnalny w imieniu wszystkich. Nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, a każdy szczegół będzie stanowił pamiątkę na całe życie.