Co mogę podarować na komunię?

Pierwsza Komunia Święta to bardzo szczególny i ekscytujący dzień dla tysięcy dzieci każdego roku. Ale jak każda inna impreza, wymaga ona wielu przygotowań: zaproszeń, przyjęcia, ubrań... Przy organizacji imprezy należy wziąć pod uwagę wiele zadań. Dlatego chcemy ułatwić Ci zadanie, niezależnie od tego, czy jesteś organizatorem, czy też zamierzasz wziąć udział w wydarzeniu.

Stworzyliśmy ten dział, w którym znajdziesz najlepsze prezenty dla chłopca lub dziewczynki, którzy mają przystąpić do komunii, a także drobiazgi dla gości. To, co nas wyróżnia, to fakt, że wszystkie nasze produkty są spersonalizowane, dzięki czemu możesz zadbać o każdy szczegół. Personalizacja może obejmować zdjęcia, wzory lub teksty, zgodnie z życzeniem klienta, aby uzyskać najbardziej ekskluzywny szczegół lub prezent.

Jeśli nie wiesz, co podarować na komunię, zacznij przeglądać wszystkie pomysły, które mamy dla Ciebie. Jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego szukasz przede wszystkim w najlepszej cenie.

Nie zapomnij o gościach!

Prezenty dla gości to obowiązkowy element uroczystości komunijnej. Jest to drobny szczegół, który zawsze bardzo cieszy. Poza tym nie chodzi o to, by dawać duże prezenty, stawiamy na drobne i praktyczne drobiazgi, które można wygodnie przechowywać w domu.

Polecamy produkty takie jak klocki ze zdjęciem, breloczki lub zakładki do książek. Są to najbardziej popularne produkty jako detale podczas każdej uroczystości, ale szczególnie podczas komunii. Zazwyczaj są one spersonalizowane, ze zdjęciem dziecka i datą wydarzenia.

Kolejną zaletą robienia u nas prezentów komunijnych dla gości jest to, że mamy rabaty ilościowe. Im więcej takich samych sztuk zamówisz, tym tańsze będzie Twoje zamówienie. Dzięki temu możesz zamówić produkt, który chcesz i tyle sztuk, ile potrzebujesz, po najlepszej cenie.

Jak przygotować niezapomnianą komunię?

Jest to bardzo wyjątkowy dzień i jeśli chcesz, aby Twoi goście naprawdę dobrze się bawili i nie zapomnieli o tej komunii, musisz coś zmienić. To właśnie drobne szczegóły będą miały na nich największy wpływ poza przyjęciem, dlatego polecamy kilka pomysłów, które zrobią wielką różnicę:

  • Zajęcia dla dzieci: jeśli chcesz, aby dzieci dobrze się bawiły przez cały dzień, zachęcamy do zorganizowania im różnych zajęć. Dzięki temu będą się lepiej bawić na imprezie i na pewno nie będą się nudzić.
  • Specjalny stół z łakociami: nikt nie odmówi sobie łakocia. Candy bar zawsze cieszy się dużą popularnością i zwykle jest umieszczany na końcu imprezy. W ten sposób można zajadać się czekoladkami, ciasteczkami, cukierkami bez wyrzutów sumienia... Uwielbiają to zarówno dorośli, jak i dzieci.
  • Przygotuj niezapomnianą fotobudkę: ścianki i budki są bardzo modne na wszelkiego rodzaju imprezach. Dzięki temu goście mogą się dobrze bawić i robić tyle zdjęć, ile chcą. Możesz zostawić kostiumy lub przedmioty do przebrania się w ten sposób zdjęcia będą o wiele zabawniejsze.

To tylko kilka pomysłów, zachęcamy do zastanowienia się, jak zaskoczyć wszystkich podczas tak wyjątkowej uroczystości. Wykorzystaj swoją wyobraźnię i zacznij organizować je już teraz, aby nie zabrakło Ci czasu.