Personalizowane pudełko metalowe prostokąt 13x10

pudełko
57,50 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 44 min

Wybierz opcję
Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 12,8 cm (szerokość) x 9,5 cm (długość) x 5 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Pojemność: 650 ml.
  • Materiał: aluminium.
  • Kolor: biały.
  • ID: #16352
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane pudełka metalowe

Metalowe pudełka są niezastąpione w niektórych momentach, ze względu na wielorakie możliwości ich wykorzystania, mają nieskończone możliwości. Przydają się one na przykład do podarowania prezentu w specjalnym, odmiennym opakowaniu, do przechowywania przedmiotów, które chcemy mieć pod ręką lub do klasycznego wykorzystania tradycyjnego pojemnika na herbatniki. Teraz w tych idealnych, personalizowanych metalowych puszkach możesz przechowywać wszystko, co tylko zechcesz.

Wybierz kształt, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dostępne w trzech różnych kształtach, prostokątnym, okrągłym w kształcie serca, dla tych najbardziej romantycznych. Można również wybrać różne rozmiary, dzięki czemu można wybrać to pudełko, które najlepiej pasuje do okazji.

Personalizowane pudełka metalowe mają biały kolor i można w nich całkowicie spersonalizować wieczko, którym zamykane jest pudełko, zgodnie z własnymi upodobaniami.

Każdy z nas przechowuje wiele wspomnień, które uważa za skarby, choć tak naprawdę nimi nie są. Uwielbiamy nadawać przedmiotom ładunek sentymentalny, bo przenoszą nas do miejsc z przeszłości.

Te metalowe pudełeczkaidealne do przechowywania tych drobnych i osobistych skarbów a by móc je mieć zawsze pod ręką.

Spersonalizuj idealne pudełko dla siebie lub na prezent

W tym dziale znajdziesz wiele wzorów stworzonych przez Ciebie i dla Ciebie, abyś mógł w łatwy sposób dostosować swoje nowe metalowe pudełko, niezależnie od tego, czy jest ono przeznaczone dla Ciebie, czy na prezent dla wyjątkowej osoby.

Personalizowane puszki metalowe ze zdjęciem

Nieskończona liczba wzorów, które można spersonalizować za pomocą pięknej i wzruszającej sentencji, a może wolisz zabawny cytat lub specjalne zdjęcie, które ma mieć nieobliczalną wartość sentymentalną. Na tych pięknych metalowych puszkach można umieścić dowolne elementy, jakie tylko przyjdą Ci do głowy.

A jeśli nie znajdziesz wzoru, który pasowałby do Twoich wyobrażeń, nie martw się, możesz także stworzyć swój własny wzór od podstaw. Wzory, które stworzysz, mają jeszcze bardziej wyjątkowy urok, a najlepsze jest to, że żadne dwa metalowe pudełka nie będą dokładnie takie same.

Najczęściej stosowane opcje personalizowanych pudełek metalowych

Te idealne spersonalizowane metalowe puszki stają się coraz bardziej popularne, choć są też takie, których używano już dawno temu. Któż z nas nie miał kiedyś w swoim życiu małego metalowego pudełka z klasycznymi duńskimi herbatnikami? Z pewnością w tej chwili przypominasz sobie tę, którą miałeś, gdy byłeś mały.

Teraz możesz nadać swojemu metalowemu pudełku osobisty charakter. Możesz wybrać tekst, obrazek lub specjalne zdjęcie, aby stworzyć prezent, który nie pozostawi nikogo obojętnym.

  • Specjalny prezent na dzień matki: matki od najmłodszych lat przechowują wszystko, co ich dzieci dla nich przygotują lub ich przedmioty osobiste. Może to być rysunek wykonany z okazji urodzin, smoczek, a nawet bransoletka szpitalną malucha gdy się urodził. Spersonalizuj to piękne metalowe pudełko za pomocą zdjęcia lub wzruszającego tekstu i podaruj je jako prezent dla niej, aby mogła w nim przechowywać swoje małe skarby.
  • Idealny prezent na Walentynki: kto nie lubi słodyczy? Klasyką, która nigdy nie wychodzi z mody, jest podarowanie jakiegoś rodzaju słodyczy na Walentynki. Teraz możesz spersonalizować małe pudełko w dowolnym kształcie, chociaż o tej porze roku te w kształcie serca są zawsze najlepszym wyborem. Wypełnij je ulubionymi łakociami Twojego partnera, czy to czekoladkami czy cukierkami dowolnego rodzaju. Z pewnością je pokocha!
  • Idealne na chrzty, śluby i komunie: piękny, praktyczny i wytrzymały detal, który nie pozostawi nikogo obojętnym. Spersonalizuj go zabawnym zdaniem, imieniem i nazwiskiem gości i stwórz pamiątkę, którą będą chcieli używać na co dzień. Nie będzie to jeden z tych prezentów, które lądują w szufladzie.
Personalizowane pudełka metalowe

Wszystko, co musisz zrobić, to zastanowić się, na jaką okazję chcesz je wykorzystać lub komu chcesz je podarować, stworzyć ładny, spersonalizowany projekt, a my zadbamy o to, aby wyglądał idealnie.