Personalizowane przypinki

przypinka pin
13,10 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 19 min

Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 2,5ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Zapięcie typu igłowego.
  • Materiał: metal.
  • ID: #5041
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Kup sobie przypinkę!

Personalizowane przypinki są bardzo ekonomicznym i wielofunkcyjnym produktem. Są to klasyczne przypinki do odzieży, które są zwykle zamawiane na różne okazje. W przypadku imprez - z logo marki lub firmy sponsorującej. W przypadku ślubów - z datą ślubu lub pamiątkowym zdjęciem; lub plakietki z zabawnymi sentencjami, które można rozdawać gościom. W przypadku urodzin, zwłaszcza dzieci, można stworzyć spersonalizowane plakietki ze zdjęciem lub imieniem każdego dziecka albo tylko solenizanta lub solenizantki. Podobnie plakietki są często zamawiane z okazji wieczorów kawalerskich i panieńskich, z logo lub symbolem grupy muzycznej, gry wideo... aby pokazać światu swoje hobby.

Mamy różne rozmiary plakietek, więc możesz zdecydować, czy chcesz kupić małe, mniej rzucające się w oczy (ale tańsze) plakietki, czy duże, które wyróżniają się i widać je już z daleka.

Kolejną ciekawostką jest to, że nie mamy minimalnego zamówienia - możesz zamówić tylko 1 broszkę. W innych sklepach internetowych będziesz zmuszony do zakupu 100 lub więcej sztuk, ale u nas nie ma takiego ograniczenia.

Przypinki ślubne

Jednym z najmodniejszych zastosowań plakietek personalizowanych są śluby. Pomysł polega na wykonaniu spersonalizowanych plakietek z zabawnym i wesołym wzorem, a pod nim - imiona pary młodej i data ślubu.

W ten sposób możesz zamówić plakietki dla wszystkich typów gości: dla singli, dla żonatych, dla rozwiedzionych, dla geeków, dla sportowców, dla tych, którzy chcą tego dnia flirtować, dla kuzynów... Stwórz różnego rodzaju zabawne plakietki dla geeków i umieść je na tablicy korkowej, zaraz po posiłku i przed tańcami, tak aby każdy gość mógł wybrać swoją ulubioną plakietkę i nosić ją na klapie, aby dobrze się bawić przez całe wesele.

I nie tylko śluby: plakietki z cytatami są używane przy wielu okazjach, na przykład podczas protestów, imprez, spotkań... dzięki naszemu edytorowi online możesz wpisać dowolny cytat, wiadomość lub tekst, a także wybrać typografię, kolor tła, małą ikonę itp.

Inne popularne zastosowania to urodziny, przyjęcia z okazji komunii lub chrztu, a także inne imprezy okolicznościowe.

Odznaki na wieczór panieński

Wieczory kawalerskie i panieńskie to także typowe wydarzenia, podczas których zamawia się personalizowane plakietki, aby wszyscy przyjaciele, którzy będą uczestniczyć, mogli je nosić. Pomysł polega na tym, że główny bohater wieczoru kawalerskiego/ panieńskiego nosi plakietkę z napisem: "TO JA BIORĘ ŚLUB!". A reszta przyjaciół - plakietki np ze zwrotem: "DRUŻYNA PANNY MŁODEJ/PANA MŁODEGO"

Tanie spersonalizowane plakietki

Ważną informacją jest to, że oferujemy rabaty ilościowe. Oznacza to, że im więcej przypinek zamówisz (o tym samym wzorze i rozmiarze), tym tańsza będzie każda z nich. Idealnie nadaje się na wieczory panieńskie i kawalerskie, festyny, a także dla firm, na plakietki promocyjne, imprezy reklamowe itp.

Nie zapominając o tanich plakietkach ślubnych jak już wspominaliśmy wcześniej.

Jak zrobić przypinkę

Nie komplikuj sobie życia, nie musisz kupować maszyny do robienia plakietek i wykonać ich w domu: jeśli plakietek ma być dużo, to stracisz godziny a efekt nie będzie taki jak tych ze sklepu. Zadbaj o jakość i zamów plakietki w sklepie, który od dziesięcioleci zajmuje się projektowaniem, drukowaniem i personalizacją upominków.

Aby wykonać przypinki, wystarczy wejść do naszego prostego edytora online i stworzyć projekt według własnych upodobań. Możesz umieścić zdjęcie, projekt lub ilustrację, logo, napisać tekst, zmienić czcionkę, wybrać kolor tła... nie ma żadnych ograniczeń, zaprojektuj swoją plakietkę tak, jak tylko chcesz.

Chcemy, abyś miał autentyczne, oryginalne przypinki, które będą do Ciebie mówić: "Jestem Twoją przypinką".

Wysyłka w całej Europie

Z naszych zakładów wysyłamy do wszystkich części Hiszpanii, Francji, Polski czy Niemiec… do prawie wszystkich krajów w Europie i innych krajach spoza UE.