Spersonalizowane plecaki

Plecaki ze zdjęciem

Prowadzimy szalone tempo życia, przemieszczając się z jednego miejsca do drugiego. Stawiamy przede wszystkim na wygodę, więc jeśli chodzi o transport i przenoszenie naszych rzeczy, plecaki są bardziej praktyczne niż torby. W tym dziale znajdziesz wszystkie nasze plecaki z personalizowanymi zdjęciami dla dorosłych i dzieci.

Idealnie sprawdzają się m.in. w podróży, w drodze do przedszkola, na zajęcia lekcyjne lub pozalekcyjne. Ale są też bardzo oryginalnym prezentem, nie znajdziesz podobnego modelu w sklepach. Wszystkie z nich mogą być zaprojektowane z Twoimi ulubionymi zdjęciami, rysunkiem lub tekstami z piękną typografią.

Oprócz modeli szkolnych, nasi klienci chętnie sięgają po nasze personalizowane plecaki sznurkowe. Używane są szczególnie na zakupy, na plażę czy w podróży. Zajmują bardzo mało miejsca i są wygodne do przenoszenia rzeczy.

Wybierz model, który najbardziej Ci odpowiada i stwórz unikalną personalizację, która pozwoli Ci się wyróżnić. Pokochasz go i wszyscy będą chcieli mieć taki sam plecak jak Twój.