Torby, plecaki, eko torby z nadrukiem

Personalizowane torby

Personalizowane torby materiałowe to praktyczny, użyteczny i oryginalny a zarazem ekologiczny produkt, dzięki któremu unikamy używania toreb jednorazowych z plastiku.

Coraz bardziej troszczymy się o środowisko naturalne, unikając w miarę możliwości stosowania tworzyw sztucznych i innych materiałów jednorazowego użytku, które w nadmiarze zanieczyszczają środowisko. Dlatego właśnie nasze torby materiałowe są idealne do wielokrotnego użytku, ile razy chcemy lub potrzebujemy.

Możesz stworzyć spersonalizowaną torbę do użytku osobistego, na zakupy lub po prostu do noszenia rzeczy. Możesz również skorzystać z naszych rabatów ilościowych, a jeśli prowadzisz firmę, możesz ekonomicznie stworzyć personalizowane torby reklamowe tzw.torby promocyjne, na imprezy, prezentacje, wesela, otwarcia firm, itd.

Tanie torby na zamówienie

Z dala od niewygodnych plecaków i toreb, spersonalizowane torby są najlepszym rozwiązaniem na co dzień. Dlaczego? Ponieważ są one lekkie, wykonane z wygodnych materiałów i doskonale dopasowane do użytkownika i jego potrzeb.

Po co dźwigać większy ciężar, niż jest to absolutnie konieczne? Dzięki naszym spersonalizowanym torbom materiałowym możesz przenosić wszystkie swoje rzeczy bez konieczności dźwigania większego ciężaru niż zazwyczaj. Zostały one zaprojektowane tak, aby były najwygodniejsze na rynku, możesz je bez problemu zawiesić w dowolnym miejscu i są bardzo praktyczne.

Personalizowana torba materiałowa z uchwytami

Personalizowane torby z tkaniny lub eko-skóry

Mamy wiele rodzajów toreb personalizowanych: torby materiałowe, z eko skóry, jak na przykład nasza słynna torba shopperka, idealna do przechowywania rzeczy , albo jak sama jej nazwa wskazuje aby zabrać ją na zakupy lub basen czy plażę. Mamy również “tote bags” reklamowe.

Posiadamy również torebki na drugie śniadanie lub podwieczorek, które można wykorzystać do różnych celów. Można je wykorzystać na drugie śniadanie lub smakołyki Twojego malucha, lub dla Ciebie do pracy, możesz też schować do niej ubranka na zmianę do przedszkola. Te torebki materiałowe są bardzo praktyczne i można je wykorzystać w dowolny sposób.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz szybko i łatwo zmodyfikować, aby stworzyć swoją spersonalizowaną torbę. Jeśli jednak nie znajdziesz takiej, która w 100% odpowiada Twoim gustom, możesz stworzyć swoją od podstaw za pomocą kilku kliknięć. Możesz przesłać zdjęcie, obrazek, własny projekt lub zabawną sentencję, aby spersonalizować torbę, która będzie jedyna w swoim rodzaju i nie znajdziesz drugiej takiej samej. Dzięki naszemu edytorowi zmień je w coś wyjątkowego i ekskluzywnego.

Personalizowana torba shopperka

Tanie torby

Jest to nasza torba ekonomiczna. Jest bardzo lekka i używana głównie jako upominek reklamowy lub prezent na imprezach i kongresach. Właśnie otworzyłeś firmę i chcesz podarować spersonalizowaną torbę z logo? Wybierasz się na targi lub kongres, gdzie chcesz rozsławić swoją markę? Mamy idealny produkt na tę okazję.

Istnieje również możliwość personalizacji z jednej lub z obu stron, aby uczynić ją bardziej ekskluzywną. Wszechświat personalizacji w zasięgu każdego.

Wystarczy, że zastanowisz się, do czego chcesz ją wykorzystać i jak chcesz ją spersonalizować, a my zrealizujemy Twoje pomysły i od tej pory będzie to Twoja ulubiona torba!