Personalizowane etui iPhone 13 mini

72,96 zł
Ilość:
#16152
Wybierz jedną z opcji: Bez sznurka
  • Rozmiary: 6,5 cm (szerokość) x 43 cm (długość) x 0,8 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
Opinie Trusted Shop
A
Agustin (Premia de dalt, ES)
kupił: Etui iPhone 13 mini
14/05/2022
"Moje pytania przed zakupem zostały załatwione szybko i uprzejmie. Narzędzie do tworzenia spersonalizowanych etui działa bardzo dobrze. Dostawa była szybka, a obudowa jest bardzo fajna. Jestem pewien, że powtórzymy to samo."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowane fundy na iPhone'a 13 mini

Wiemy, że lubisz wiedzieć wszystko o najnowszych trendach i być na bieżąco. Teraz masz możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego etui na iPhone'a 13 mini. W ten sposób możesz wnieść swój styl i nosić wyjątkowy model, ponieważ nie będzie drugiego takiego samego.

Te oryginalne pokrowce na iPhone 13 mini są wykonane z przezroczystego, elastycznego silikonu, dzięki czemu znacznie lepiej dopasowują się do telefonu. Dzięki temu, że są przezroczyste, są bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o tworzenie projektów, ponieważ można wstawić tło i umieszczać obrazy lub tekst. Można też pozostawić tło przezroczyste i tworzyć minimalistyczne projekty.

Dzięki elastyczności telefon jest lepiej chroniony w domu przed upadkami i codziennym zużyciem. Dlatego sądzimy, że to także dobry wybór na prezent na niemal każdą okazję, bo każdy lubi mieć ładny pokrowiec.

Pokrowiec na iPhone'a 13 mini ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 13 mini ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 13 mini ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 13mini .

Etykiety do Etui iPhone 13 mini