Personalizowana czapka zimowa

Personalizowana czapka zimowa

czapka zimowa
66,38 zł
Rabaty ilościowe

Kolor
Szczegóły
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Miękka i ciepła czapka wykonana z akrylu. Jeden rozmiar unisex, odpowiedni dla dorosłych i dzieci (od +6 lat).
 • Personalizowane imię wyhaftowane na biało. Różnorodna gama kolorów.
 • Oryginalny wzór z białym paskiem z przodu i pasującym dwukolorowym pomponem.
 • Można prać w pralce. Nie nadaje się do suszenia w suszarce.
 • ID: #16407-101631
 • Więcej szczegółów

Recenzje

Opis

Personalizowana czapka zimowa z wyhaftowanym tekstem

Jeśli jest jakiś dodatek, który nigdy nie wychodzi z mody zimą, to są to personalizowane czapki. Korzysta z nich coraz więcej osób, niezależnie od wieku, ponieważ zwykła stylizacja może wyglądać spektakularnie dzięki spersonalizowanej czapce zimowej. Wybierając model, który najbardziej Ci się podoba, nie powinieneś brać pod uwagę tylko tego, który z nich jest aktualnie najmodniejszy, ani koloru, który najlepiej pasuje do Twojego płaszcza lub stroju danego dnia. Należy również szukać modelu, który jest wygodny w noszeniu i łatwy w zakładaniu.

Gdy nadchodzi zimna pogoda, czapki stają się idealnym dodatkiem dla każdego. W wielu przypadkach może się wydawać, że jest to śmieszne lub niepotrzebne ubranie, ale w rzeczywistości tak nie jest, ponieważ głowa jest tą częścią ciała, przez którą tracimy najwięcej ciepła, więc to ubranie jest idealne, aby chronić Cię nawet w największe mrozy a dodatkowo może stylowo dopełnić Twój wygląd.

Nasza nowa, personalizowana czapka zimowa jest wykonana z akrylu, un material ciepłego i miękkiego materiału o bardzo oryginalnym wzorze. Pasuje do każdego rozmiaru głowy, jest unisex, a dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, bardzo dobrze dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy. Jest odpowiednia dla dorosłych i dzieci od około 6 roku życia. Jest on dostępna w szerokiej gamie kolorów dzięki czemu można wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Ma biały pasek z przodu i dwukolorowy pompon, który pasuje kolorystycznie do czapki.

Możesz ją spersonalizować imieniem ub z wybranym słowem, które zostanie wyhaftowane na dole, na wysokości czoła. Można ją prać w pralce (maksymalnie w 30 stopniach). Nie nadaje się do suszenia w suszarce ani do prasowania.

Personalizowana czapka zimowa z wyhaftowanym imieniem

Powody, dla których Twoja nowa, spersonalizowana czapka będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem

Istnieje wiele powodów, dla których noszenie czapki w zimie jest najlepszym rozwiązaniem. Dostrzeż wszystkie korzyści! Oto tylko kilka z nich:

 • Zapewni ci ciepło zimą: czapki zimowe to bardzo potrzebny dodatek w chłodne dni. Chronią one głowę przed zimnem, a tym samym zapobiegają obniżeniu temperatury ciała. Zauważysz różnicę kiedy zaczniesz ją nosić.
 • Podkreśla elegancję: wizualnie ten dodatek może nadać elegancji osobie, która go nosi. Wystarczy, że wybierzesz kolor pasujący do okazji. W tym przypadku będzie to miało również wpływ na ubrania, z którymi będziesz ją łączyć, lub ten moment, w którym będziesz chciał pokazać czapkę, która na pewno nie pozostanie niezauważona.
 • Umożliwia eksperymentowanie z własnym stylem: czapka jest jednym z typowych dodatków, które można łączyć z każdym ubraniem - butami, torebką, kurtką, paskiem itp. Teraz możesz śmiało eksperymentować ze swoim stylem, tworząc kombinacje, które najbardziej Ci się podobają. Z pewnością otrzymasz strój na 6!
 • Nadaj sobie styl casual: ponieważ czapki nie służą tylko na wypady na śnieg. Można je również nosić podczas spacerów po mieście, na spotkaniach z przyjaciółmi lub rodziną, a także w życiu codziennym, aby chronić się przed zimnem. Stają się one coraz bardziej modne, więc z naszą spersonalizowaną czapką będziesz modny jak nigdy dotąd, a przy tym będzie Ci ciepło.

Zalety personalizacji czapki zimowej

Skoro noszą je na co dzień prawie wszystkie gwiazdy, to i Ty możesz dodać do swojego wyglądu niepowtarzalny dodatek. Jesteśmy pewni, że pomyślisz o zaletach personalizowanej czapki. Teraz Ty i Twoja czapka będziecie bezpieczni bo nie zgubisz się w tłumie.

Jest to również doskonała opcja jako oryginalny prezent, ponieważ nie jest tym samym podarowanie zwykłej czapki, co spersonalizowanej czapki z imieniem danej osoby. Jesteśmy pewni, że będą zachwyceni. Sukces gwarantowany, ponieważ to prezent unikalny o specjalnej wartości.

Teraz wystarczy zastanowić się, jaki kolor najbardziej Ci się podoba, aby dopełnić stylizację, a także jakie słowo lub imię chciałbyś na niej wyhaftować. My już zadbamy o to, aby wyglądała idealnie.