Personalizowane etui iPhone12 Pro Max

59,98 zł 70,56 zł
Ilość:
Pokrowiec
Wybierz jedną z opcji: Bez sznurka
  • Rozmiary: 7,8 cm (szerokość) x 16 cm (długość) x 0,7 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
  • ID: #15689
Opinie Trusted Shop
user social avatar
Alexia (Mijas costa, ES)
kupił: Pokrowiec iPhone 12 Pro Max ze sznurkiem
03/11/2022
"Ciąg był nie do wykorzystania, a poza tym pierwsza litera tekstu "Misael" nie wygląda prawidłowo .... Byłem naprawdę rozczarowany"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
P
Petra (Langenhahn, DE)
kupił: Etui iPhone 12 Pro Max
23/10/2022
"Piękna okładka i szybka dostawa"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Marion (Marseille, FR)
kupił: Etui iPhone 12 Pro Max
20/02/2021
"Na górze - czysty napis wierny wzorcowi zaproponowanemu w momencie jego tworzenia"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
J
Jurij (Neuwied, DE)
kupił: Etui iPhone 12 Pro Max
25/11/2020
"Bardzo piękne wykonanie Bardzo piękna okładka"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Twój iPhone 12 Pro Max, ostatni krzyk mody!

Wiemy, że lubisz wiedzieć wszystko o najnowszych trendach i być na bieżąco. Teraz masz możliwość stworzenia własnego, spersonalizowanego etui na iPhone'a 12 Pro Max. W ten sposób można wnieść swój styl i nosić wyjątkowy model, ponieważ nie będzie drugiego takiego samego.

Te oryginalne futerały na iPhone'a 12 Pro Max są wykonane z przezroczystego, elastycznego silikonu, dzięki czemu znacznie lepiej dopasowują się do telefonu. Dzięki temu, że są przezroczyste, są bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o tworzenie projektów, ponieważ można wybrać tło i umieszczać obrazy lub tekst. Można też pozostawić tło przezroczyste i tworzyć minimalistyczne projekty.

Dzięki elastyczności telefon jest lepiej chroniony w domu przed upadkami i codziennym zużyciem. Dlatego sądzimy, że to także dobry wybór na prezent na niemal każdą okazję, bo kto nie lubi fajnego etui?

Pokrowiec na iPhone'a 12 Pro Max ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 12 Pro Max ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 12Pro Max ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 12 Pro Max.

Etykiety do Etui iPhone 12 Pro Max