Personalizowane etui iPhone12 Pro

Personalizowane etui iPhone12 Pro

pokrowiec
56,42 zł66,38 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
  • Wymiary: 7,1 cm (szerokość) x 14,4 cm (długość) x 0,8 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Kompatybilny z iPhone 12.
  • Materiał: elastyczny silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
  • ID: #15688

Szablony

Recenzje

Opis

Stwórz najlepszy pokrowiec na iPhone 12/12 Pro

Codziennie dbamy o swój wygląd, dlaczego więc nie zrobić tego samego z naszymi akcesoriami i dodatkami? Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół tego, co Cię otacza, polecamy Ci nasze oryginalne etui na iPhone'a 12 i iPhone'a 12 Pro. Zapewniamy, że nie znajdziesz innych takich jak nasze.

Są one wykonane z elastycznego silikonu i są przezroczyste. Osłaniają one również tył i boki, co zapewnia lepszą ochronę komórki. Jednak tym, co nas naprawdę wyróżnia, jest personalizacja, dzięki której możesz wyróżnić się spośród innych. Można na nich umieścić ulubione zdjęcia, teksty lub dowolny z naszych gotowych szablonów, dostosowując je do własnych upodobań.

Ponieważ jest to osłona elastyczna, znacznie lepiej amortyzuje wstrząsy w razie upadku. Jest to bardzo ekonomiczny drobiazg, ale o doskonałej jakości, który zawsze się podoba, więc nie musisz szukać wymówek, zacznij dekorować swój i zdobądź najbardziej wyjątkowy model.

Pokrowiec na iPhone'a 12/12 Pro ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 12/12 Pro ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 12/12 Pro ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 12/12Pro.