Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Drewniany brelok z personalizowanym imieniem

brelok
35,30
Doręczenie między 23-24 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 1 godz. 13 min

Wybierz opcję

Szczegóły

  • Wymiary: 0,4 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: drewno.
  • Do 12 znaków tekstu.
  • Rozmiar jest zmienny w zależności od długości tekstu. Maksymalna szerokość: 8 cm. Maksymalna wysokość: 3 cm.
  • Zawiera obrotowy karabińczyk z zatrzaskiem.
  • ID: #17182
  • Więcej szczegółów

Recenzje

Opis

Personalizowane breloki z imieniem lub tekstem

Breloki imienne nadają nowy kierunek koncepcji personalizowanych breloków. W tym rodzaju breloków to Ty decydujesz, z jakim imieniem będą. Może to być dowolne słowo lub dowolny tekst, o ile mieści się w limicie znaków. Wykonamy brelok w kształcie przesłanego przez Ciebie imienia..

Do wyboru masz różne materiały. Brelok może być wykonany z eleganckiego drewna, lub z wysokiej jakości i grubego akrylu. Niezależnie od tego, jaki to będzie materiał, brelok będzie miał kształt wybranego przez Ciebie tekstu i bardzo gładkie wykończenie, dzięki czemu będzie przyjemny w dotyku. Dodatkowo możesz wybierać pomiędzy różnymi wariantami kolorystycznymi, a także pomiędzy różnymi czcionkami, tak aby brelok był całkowicie zgodny z Twoim gustem.

Rozmiary są zmienne, w zależności od długości wpisanego imienia lub słowa. W każdym razie maksymalna długość to 8 cm. a maksymalna wysokość to 3 cm. Rozmiar każdej litery będzie się różnił w zależności od tekstu. Tak więc, jeśli brelok zawiera tekst składający się z 3 liter, będą one większe niż w przypadku, breloka składającego się z 12 znaków.

Brelok do kluczy z imieniem do plecaka

Tego typu foremny brelok w to doskonały prezent dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Choć prawdą jest, że często są one używane jako breloki imienne dla dzieci. Wybierając się do szkoły z tornistrem na plecach, wiele dzieci lubi mieć przy sobie brelok ze swoim imieniem. Pomaga to w identyfikacji, do kogo ten plecak należy, a także stanowi oryginalny gadżet.

Personaliozowany brelok w ksztalcie imienia

Wielu dorosłych również nosi breloki ze swoim imieniem lub imieniem partnera czy dziecka, zarówno jako brelok w podstawowym zastosowaniu do organizacji kluczy, jak i do zawieszenia przy torbach, plecakach, wózku dziecięcym itp.

Breloki z imionami 3D

Tego typu breloki sylwetkowe znane są również jako "breloki z imionami 3D". Powodem jest to, że ponieważ są one wycięte w dokładnym kształcie liter tworzących imię, ostateczny wygląd produktu jest trójwymiarowy, z reliefem, który daje elegancki i bardzo oryginalny wygląd.

Jednym z pomysłów, gdzie personalizowane breloki imienne mogą być przydatne, jest impreza firmowa lub ślub. Można spersonalizować breloki z imionami gości lub z nazwą firmy i rozdać je jako prezenty dla gości, które mogą zabrać na pamiątkę. Mogą być również przydatne jako prezenty dla pracowników lub klientów i mogą być spersonalizowane z nazwiskiem osoby lub firmy.

Personalizowane breloki mogą być również przydatne do łatwej identyfikacji kluczy do różnych miejsc, takich jak dom na plaży, twoje mieszkanie w mieście, dom na wsi itp. Posiadając nazwę miejsca na breloku, unika się pomylenia kluczy i można je łatwo zidentyfikować. Jeśli chodzi o materiały, wybór pomiędzy drewnem a metakrylanem będzie zależał od Twojego osobistego gustu i zastosowania, jakie chcesz z niego uczynić. Drewniane breloki mogą mieć bardziej rustykalny, ciepły i naturalny wygląd, podczas gdy breloki z metakrylanu mogą mieć bardziej nowoczesny i elegancki wygląd. Oba materiały są trwałe i odporne, co czyni je idealnymi do codziennego użytku.

Personalizowany drewiany brelok w ksztalcie imienia