Personalizowane etui iPhone12 mini

60,23 zł 70,86 zł
Ilość:
Pokrowiec
Wybierz jedną z opcji: Bez sznurka
  • Rozmiary: 6,4 cm (szerokość) x 13,5 cm (długość) x 7 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
  • ID: #15687
Opinie Trusted Shop
4,5
2 Opinie
5
50 %
4
50 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
user social avatar
Patricia (Alcoi, ES)
kupił: Pokrowiec iPhone 12 mini ze sznurkiem
20/12/2022
"Dobrze wykończony i ogólnie dobry produkt"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
L
Lise-lotte (Broby, DK)
kupił: Etui iPhone 12 mini
13/10/2021
"Bardzo dobrze."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Twoje najlepsze etui na iPhone'a 12 mini

Wykorzystaj swoją kreatywność i zaprojektuj własne spersonalizowane etui na iPhone'a 12 mini. Jest ono wykonane z elastycznego, przezroczystego silikonu, dzięki czemu można je dowolnie personalizować. U nas masz możliwość stworzenia swojego modelu od podstaw lub wybrania jednego z naszych wzorów. To zależy od Ciebie.

Dodaj swoje ulubione zdjęcia, dołącz tekst, zeskanuj rysunek dziecka i zmień go we wzór swojego telefonu, aby uzyskać najlepsze etui na iPhone'a 12 mini. Chodzi o to, aby coś zmienić i otrzymać przełomowy i ekskluzywny model.

Dzięki swojej elastyczności znacznie lepiej dopasowują się do terminala niż te sztywne. Ponadto są one również znacznie korzystniejsze w przypadku upadków lub codziennego zużycia. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego, kto maksymalnie dba o swój telefon, dlatego może być dobrym prezentem na każdą okazję.

Wymyśl najlepszy projekt, a my go zrealizujemy, ponieważ teraz, bardziej niż kiedykolwiek, nadanie charakteru Twojej komórce jest w Twoich rękach.

Pokrowiec na iPhone'a 12 mini ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 12 mini ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 12 mini ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 12 mini.

Etykiety do Etui iPhone 12 mini