Personalizowane etui iPhone11 Pro

51,07 zł 72,96 zł
Ilość:
#15190
Wybierz jedną z opcji: Bez sznurka
  • Rozmiary: 7,1 cm (szerokość) x 14,4 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
Opinie Trusted Shop
J
José (Perafita, PT)
kupił: Etui iPhone 11 Pro
08/08/2022
"Druk i zdjęcie wyglądają świetnie,"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Francisca mora (Custoias, PT)
kupił: Etui iPhone 11 Pro
22/02/2022
"Nic"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Znajdź swój styl

Firma Apple nieustannie się zmienia i wprowadza innowacje. Jakość jest najważniejsza, dlatego nie wszystko się nadaje na dobry futerał. Gorąco polecamy nasze spersonalizowane pokrowce na iPhone'a 11 Pro.

Personalizacja pozwala na maksymalne zadbanie o każdy szczegół, co stanowi zaletę w porównaniu z innymi sklepami, w których sprzedaje się wszystkie futerały takie same. W Wanapix chcemy, abyś to Ty decydował z dokładnością do milimetra, jak ma wyglądać Twoje nowe etui na iPhone'a 11 Pro.

Kolejną zaletą naszej strony jest to, że można to zrobić online i w bardzo prosty sposób, ponieważ nasz edytor jest bardzo intuicyjny.

Jak zrobić etui na iPhone'a 11 Pro

Jeśli nigdy nie myślałeś o kupowaniu futerałów na iPhone'a w Internecie, teraz nadszedł czas, ponieważ jest to bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, aby wybrać najbardziej oryginalny i ekskluzywny model dla Twojego telefonu. Możesz także zaprojektować go według własnego uznania, dodając ulubione zdjęcia lub teksty.

Oferujemy również wybór naszych najlepszych wstępnie zaprojektowanych szablonów, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb. Chroń swoją komórkę przed wstrząsami i codziennym zużyciem, nie rezygnując ze swojego stylu.

Pokrowiec na iPhone'a 11 Pro ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a 11 Pro ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a 11 Pro ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a 11 Pro.

Etykiety do Etui iPhone 11 Pro