Personalizowane etui iPhone XR

58,07 zł 68,32 zł
Ilość:
Pokrowiec
Wybierz jedną z opcji: Bez sznurka
  • Rozmiary: 7 cm (szerokość) x 14,5 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: silikon.
  • Kolor bazy: przezroczysty.
  • ID: #14729
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
a7a35c7243e02dfe61b1896697ab2857b6604381
5b68709d44795a4fd5c911269673a32568f17374

4,43
14 Opinie
5
64 %
4
21 %
3
7 %
2
7 %
1
0 %
Customers Reviews
user social avatar
Alessia (Torino, IT)
14/11/2022
"Na zamówienie wykonałam wycieraczkę i pokrowiec. Okładka wyszła bardzo dobrze, napisy i projekt wydrukowane wyraźnie i w bardzo wysokiej rozdzielczości. Wycieraczka została dostosowana do potrzeb klienta z różnymi napisami i obrazkami, a wszystko zostało wydrukowane idealnie, z żywymi kolorami i dobrze wyśrodkowane. Jakość wycieraczki jest również bardzo dobra. Całkowicie zadowolony!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
K
Katarzyna (Zaragoza, ES)
kupił: Pokrowiec iPhone XR ze sznurkiem
13/11/2022
"Okładka okazała się piękna. Wybraliśmy projekt strony internetowej. Naprawdę wygląda to świetnie."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Danique (Klundert, NL)
kupił: Pokrowiec iPhone XR ze sznurkiem
15/06/2022
"Wygląda ładnie, jest solidny i dobrze zapakowany!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
C
Carlota (Porto, PT)
kupił: Etui iPhone XR
16/12/2021
"Dobra"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
A
Ana (Estoril, PT)
kupił: Etui iPhone XR
11/08/2021
"Fantastycznie, bardzo dziękuję"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Twój iPhone XR i ostatni krzyk mody

Wiemy, że lubisz wiedzieć wszystko o najnowszych trendach i być na bieżąco. Teraz masz możliwość stworzenia własnego, personalizowanego etui na iPhone'a XR. W ten sposób możesz podkreślić swój styl i nosić wyjątkowy model, bo nie będzie drugiego takiego samego.

Te oryginalne futerały na iPhone'a XR są wykonane z przezroczystego, elastycznego silikonu, dzięki czemu znacznie lepiej dopasowują się do telefonu. Dzięki temu, że są przezroczyste, są bardzo uniwersalne, jeśli chodzi o tworzenie projektów, ponieważ można im dodać tło i umieszczać obrazy lub tekst. Można też pozostawić tło przezroczyste i tworzyć minimalistyczne projekty.

Dzięki elastyczności telefon jest lepiej chroniony w domu przed upadkami i codziennym zużyciem. Dlatego sądzimy, że to także dobry wybór na prezent na niemal każdą okazję, bo każdy je lubi.

Pokrowiec na iPhone'a XR ze sznurkiem

W naszym katalogu możesz wybrać między zakupem normalnego modelu etui (bez sznurka) a zakupem spersonalizowanego pokrowca na iPhone'a XR ze sznurkiem. Korzystanie z etui ze sznurkiem ma wiele zalet i jest trendem, do którego przyłącza się coraz więcej osób. Umożliwia on noszenie telefonu na szyi, dzięki czemu można go mieć zawsze pod ręką, gdy trzeba zrobić zdjęcie, sprawdzić wiadomości i czaty, sprawdzić pocztę itp. Nie będziesz musiał wyjmować go z kieszeni ani tracić czasu na przeszukiwanie torby, ponieważ zawsze będziesz miał go pod ręką, zawieszonego na szyi.

Ponadto chroni nas przed zgubieniem komórki. Zawsze będziemy ją mieć przy sobie, powieszoną, nie zostawimy jej na stoliku w pubie, w ogródku czy gdziekolwiek indziej. W ten sposób nie rozstaniesz się z telefonem ani na chwilę.

Jeśli lubisz używać futerałów ze sznurkiem, tutaj możesz stworzyć własne, spersonalizowane etui na iPhone'a XR ze sznurkiem i w różnych kolorach. A jeśli jesteś zwolennikiem klasyki i wolisz klasyczne etui, również masz taką możliwość. Wybierz swój ulubiony format etui na iPhone'a XR.

Etykiety do Etui iPhone XR