Personalizowany ekologiczny notatnik A5 wykonany z papieru z recyklingu

notes
61,94 zł
Doręczenie między 24-25 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 41 min

Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 15,5 cm (szerokość) x 21,5 cm (długość) x 1 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Spiralny notatnik ze spiralą . Format A5.
  • Miękka w dotyku okładka wykończona mocnym, sztywnym kartonem z recyklingu.
  • Zawiera 80 arkuszy makulaturowego papieru jednorzędowego.
  • ID: #15794
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane zeszyty na spirali

Jeśli szukasz notatnika, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom, nasze personalizowane zeszyty są właśnie tym, czego potrzebujesz. W różnych rozmiarach i rodzajach papieru (klasyczny lub z recyklingu), wszystkie nasze zeszyty są oprawione w spiralę, dzięki czemu możesz wygodnie pisać i rysować. Okładka może być spersonalizowana, a wewnętrzne strony są puste, więc możesz pisać lub rysować, co tylko chcesz.

Nasze notatniki są idealne do różnych zastosowań, od przyborów szkolnych dla najmłodszych, po narzędzia pracy dla profesjonalistów, a nawet jako gadżety promocyjne, poprzez dodanie loga i nazwy firmy lub eventu na okładce zeszytu. Potrzebujesz oryginalnego prezentu na specjalne wydarzenie? Spersonalizuj nasze notesy z imieniem każdej osoby i upewnij się, że jej prezent będzie najbardziej wyjątkowy ze wszystkich.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, artystą czy pracownikiem, który potrzebuje robić notatki, nasze personalizowane zeszyty są dla Ciebie idealnym wyborem. Możesz wybrać rodzaj papieru, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i spersonalizować okładkę z wzorem, który najbardziej Ci się podoba.

Możesz wybierać pomiędzy notatnikami wykonanymi z tradycyjnego matowego papieru lub z papieru z recyklingu i okładką z kartonu makulaturowego. Jeśli chodzi o tworzenie projektu, możesz całkowicie spersonalizować swój zeszyt zgodnie z własnym gustem za pomocą najciekawszych wzorów, zdjęć, tekstów lub wybierając jeden z naszych wstępnie przygotowanych szablonów..

Personalizowane zeszyty z papieru klasycznego w roznych rozmiarach

Zeszyty z matowym papierem i plastikowym zabezpieczeniem okładki

Z jednej strony, możesz stworzyć klasyczne zeszyty ze standardowym papierem matowym. Masz do wyboru trzy różne rozmiary, więc możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom: A4, A5 i A6. Są jak klasyczne zeszyty Wire-O na spirali, ale z tą różnicą, że możesz je zaprojektować tak, jak chcesz z dokładnością do milimetra. Zawierają 100 kartek i możesz wybrać, czy wolisz je gładkie czy w kratkę. W przypadku arkuszy w kratkę, każda kratka ma wymiary 4x4 mm. Grubość arkuszy wynosi 80 gr.

Personalizacja jest umieszczona na przedniej okładce w pełnym kolorze. Okładka ma grubość 250 gramów i ma niesamowite wykończenie, które nadaje jej bardzo profesjonalny wygląd. Dołączone są dwie kartki ochronne: półprzezroczysta z przodu przed okładką oraz sztywna w kolorze czarnym z tyłu.

Personalizowany ekologiczny zeszyt

Z każdym dniem wszyscy stajemy się coraz bardziej świadomi ekologicznie. Dlatego tak ważne jest promowanie korzystania z produktów przyjaznych środowisku. W tym przypadku używając zeszytów z papieru z recyklingu. Ten notatnik kraft ma rozmiar A5, a okładka może być spersonalizowana wybranym przez Ciebie wzorem, zdjęciami lub tekstem.

Zawiera 80 kartek, które podobnie jak okładka, wykonane są z papieru z recyklingu. Strony notatnika są w linie, aby ułatwić pisanie. Dodatkowo są one mikroperforowane z boku, dzięki czemu można łatwo i czysto odrywać arkusze, w razie potrzeby.

Zeszyty te nazywane są zeszytami kraft (lub craft), ponieważ wykonane są z kartonu i papieru pochodzącego z recyklingu, a więc są produktem trwałym i przyjaznym dla środowiska.

Personalizowane zeszyty ekologiczne z papieru z recyklingu