Zestaw grawerowanego, ekologicznego długopisu i ołówka automatycznego

46,96 zł
Ilość:
Zestaw długopis i ołówek automatyczny
  • Rozmiary: 1ø (szerokość) x 13 cm (długość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Długopis i ołówek automatyczny są personalizowane poprzez grawerowanie.
  • Są one przyjazne dla środowiska: wykonane z połączenia słomy pszenicznej i klipu z bambusa.
  • Długopis ma niebieski tusz, a ołówek mechaniczny dwa wkłady 0,5 mm.
  • ID: #16564
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image

user social avatar
Carla (Pero pinheiro, PT)
03/09/2022
"Muito giro"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
M
Mathias twile (Zaragoza, ES)
07/07/2022
"Bardzo ładne pióra i dobrze piszą."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
L
Lucia (Leon, ES)
28/06/2022
"Ołówek mechaniczny Nurii ma mniejszy korpus niż powinien, a sitodruk jest przekrzywiony."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
P
Pain (Anzin, FR)
06/06/2022
"Zgodność z przepisami"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Personalizowany, ekologiczny zestaw długopisu i ołówka automatycznego

Oryginalny zestaw składający się z długopisu i ołówka automatycznego. Oba elementy można spersonalizować, dodając dowolne imię, logo lub tekst. Personalizacja odbywa się poprzez grawerowanie bezpośrednio na powierzchni dostosowywanego obszaru.

Jest to produkt należący do naszej linii produktów naturalnych, ponieważ jest wykonany z połączenia słomy pszenicznej z klipsem bambusowym. W ten sposób promuje się wykorzystanie surowców naturalnych w celu ograniczenia emisji zanieczyszczeń.

Długopis ma niebieski tusz a ołówek dwa wkłady 0,5 mm. Jest to idealny prezent dla każdego. Uczniowie szkół średnich, studenci uczelni mogą ich potrzebować do robienia notatek. Będzie to idealny prezent dla każdego kto dużo pisze.

Jest to również doskonały prezent dla wszystkich dorosłych, nie muszą to być uczniowie, ponieważ wszyscy piszemy o każdej porze dnia: w biurze, w domu, w naszych pamiętnikach, notatnikach itp. Ten szczegół jest praktyczny, ponieważ można pisać za pomocą każdego z dwóch produktów, a także oryginalny i osobisty, ponieważ oba elementy są spersonalizowane za pomocą wygrawerowanego tekstu lub obrazu, co gwarantuje, że nie ma drugiego takiego zestawu długopisu i ołówka automatycznego.

Więcej informacji o materiałach

Podając materiały, z których wykonano ten produkt, podaliśmy, że zawiera on słomę pszeniczną. Materiał ten nazywany jest również "Wheat Straw". Ale co to właściwie jest?

Personalizowany zestaw grawerowanych długopisu i ołówka

Słoma pszenna to łodygi pozostałe po zbiorze ziaren pszenicy. W przeszłości były one marnowane, a nawet spalane przez rolników, zanieczyszczając powietrze. Obecnie odkryto, że łodygi te mają wartość i mogą być poddane recyklingowi w celu wytworzenia przyjaznych dla środowiska produktów ze słomy pszennej.

W ramach globalnego dążenia do ograniczenia wycinki lasów na świecie poszukuje się alternatywnych materiałów, które nie szkodzą planecie. Słoma pszenna jest wykorzystywana do produkcji wysokowydajnych jednorazowych produktów z papieru, jest materiałem szybko odnawialnym a po zakończeniu okresu użytkowania może być łatwo poddany recyklingowi i jest biodegradowalny. Materiał ten można wykorzystać do produkcji trwałych, lekkich i nadających się do kompostowania opakowań, minimalizując w ten sposób wpływ na środowisko.

Etykiety do Ekologiczny zestaw długopis i automatyczny ołówek