Personalizowana bombka na choinkę okrągła

Personalizowana bombka na choinkę okrągła

bombka
30,86 zł
Rabaty ilościowe

Model
Szczegóły
 • Wymiary: 8ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Personalizacja po obu stronach.
 • Zdjęcia wymienne.
 • Materiał: plastik.
 • W zestawie sznurek do zawieszania.
 • ID: #1496
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Okrągła bombka choinkowa

Boże Narodzenie jest też w Wanapix a wraz z nimi chwile, które dzielimy z naszą rodziną, przyjaciółmi i innymi bliskimi, są to chwile pełne szczęścia i magii. W tym roku chcemy ułatwić Ci udekorowanie domu w najbardziej wyjątkowy i piękny sposób.

Można powiedzieć, że nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez choinki, a z kolei nie ma choinki bez personalizowanych bombek choinkowych, które są ozdobą par excellence. W tej sekcji przedstawiamy wiele wzorów okrągłych bombek choinkowych, które możesz szybko i łatwo spersonalizować.

Istnieje wiele rodzajów bombek choinkowych, ale jesteśmy pewni, że gdy zobaczysz te, nie będziesz chciał żadnych innych, staną się one Twoimi ulubionymi. Mają coś, co sprawia, że są idealne, a mianowicie możliwość personalizacji po obu stronach - z jednej strony można umieścić zdjęcie lub świąteczny wzór, a z drugiej tekst lub zdanie, które sprawia radość, albo umieścić zdjęcie po obu stronach - obie opcje są możliwe.

Ale to nie jest najlepsze, najlepsze jest to, że obrazki w środku są wymienne, to znaczy, że bombkę można otworzyć i zmieniać zdjęcia, teksty lub obrazki, które umieściłeś w środku tyle razy, ile chcesz, wystarczy wydrukować to, co chcesz umieścić i przyciąć do tego samego rozmiaru, co poprzednie i Voila! mieć nowe kule świąteczne każdego roku.

Bolas de Navidad esféricas personalizadas

Dostosuj idealną okrągłą bombkę do swojej choinki

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych szablonów, które możesz spersonalizować za pomocą kilku kliknięć, projekty, w których możesz zmienić imię wyświetlane dla siebie lub dla wybranej osoby, zmodyfikować wyrażenia itp.

Nie tylko, ale możesz także spersonalizować swoje okrągłe bombki od podstaw. Możesz zamieścić z jednej strony zdjęcie, a z drugiej strony tekst, taki jak "Moje pierwsze Boże Narodzenie" i imię swojego malucha, lub zamieścić zdjęcie swojego szczeniaka, a z drugiej strony zdanie, takie jak "Tomy życzy Ci Wesołych Świąt". Każdy pomysł, jaki przyjdzie Ci do głowy, możesz zrealizować za pomocą naszego edytora w bardzo prosty i szybki sposób.

Święta Bożego Narodzenia to bardzo szczególny czas w roku, kiedy wszyscy stroją swoje domy, na wizytę przyjaciół i rodziny. Co roku dekorujemy nasz dom ozdobami i akcesoriami, które nadają mu radosny i świąteczny charakter, na jaki zasługuje. Jednym z elementów, których nie można pominąć podczas dekorowania domu w święta, jest choinka, która wypełnia przestrzeń bożonarodzeniową atmosferą.

A co jest pierwszą rzeczą, o której myślimy gdy dekorujemy choinkę? Bombki choinkowe! A my przedstawiamy Wam ulepszoną wersję tego artykułu - są to personalizowane bombki choinkowe z brokatem!.

Istnieje wiele rodzajów bombek choinkowych, ale od tego roku będziesz chciał mieć bombki personalizowane. Jesteśmy pewni, że od teraz te bombki staną się Twoimi ulubionymi.

Nasze personalizowane bombki z brokatem, są wyjątkowe, ponieważ możesz je zaprojektować z obu stron. Z jednej strony wybierasz zdjęcia, obrazy czy napisy do personalizacji a z drugiej brokat w 2 kolorach: brokat w kolorze czerwonym lub brokat w kolorze złotym.

Ponadto są to bombki, w których można zmienić zdjęcie, kiedy tylko się chce, wystarczy wydrukować nowe zdjęcie, przyciąć je do tego samego rozmiaru co poprzednie i gotowe. Można ją otworzyć i zmieniać zdjęcia dowolną liczbę razy.

Jeśli chcesz spersonalizować kilka bombek świątecznych, nie nadwyrężając przy tym budżetu, możesz to zrobić, wybierając zestaw 6 spersonalizowanych brokatowych bombek choinkowych. Wybierz, czy chcesz je mieć w kolorze czerwonym czy złotym, i personalizuj je jedna po drugiej zgodnie z własnymi upodobaniami.

W tym roku nadaj swojej choince odmienny charakter. Żadne dwie bombki nie będą dokładnie takie same, ponieważ projekt zostanie wykonany przez Ciebie i dla Ciebie.

Kolory, które najbardziej kojarzą się z Bożym Narodzeniem

Istnieją kolory, które reprezentują święta Bożego Narodzenia a są to zazwyczaj kolory zielony, biały, czerwony i złoty. Wszystkie mają swoje znaczenie i pochodzenie, co sprawia, że są najczęściej wykorzystywane w dekoracjach świątecznych. Aby lepiej je poznać, opowiemy trochę o nich.

 • Kolor zielony Kolor natury. Daje poczucie spokoju. Jako ciekawostkę można podać, że dawniej Mikołaj był ubrany na zielono i biało, a nie na czerwono i biało - w niektórych krajach nadal istnieje taka tradycja. W większości domów kolor zielony jest używany głównie jako kolor choinki.
 • Kolor biały to kolor, który symbolizuje pokój, spokój i magię świąt Bożego Narodzenia. W wielu domach zamiast klasycznej zielonej choinki używa się białych sztucznych drzewek, które stanowią piękny akcent w domu.
 • Kolor czerwony jest chyba najbardziej reprezentatywnym elementem uroczystości bożonarodzeniowych. Symbolizuje miłość, tę pasję, którą czujemy, gdy mamy przy sobie bliskich w tak wyjątkowych chwilach. Kto nie umieszcza w domu czegoś czerwonego w okresie Bożego Narodzenia? Jest to również kolor, który daje światło, gdziekolwiek nie spojrzysz.
 • Kolor złoty to ciepły ton, który oznacza dobrobyt, dobrą energię i obfitość. Jasne odcienie, takie jak złoto, odzwierciedlają obiecującą przyszłość pełną światła.

Dlatego nasze personalizowane bombki brokatowe na choinkę są idealne, ponieważ przedstawiają dwa najpopularniejsze kolory używane do dekoracji domów w okresie Bożego Narodzenia.

Spersonalizuj brokatowe bombki na choinkę

W tej sekcji znajdziesz wiele gotowych wzorów, które możesz dostosować do swoich potrzeb, wzorów przygotowanych na zdjęcia, cytaty, obrazki świąteczne, na które czekasz z niecierpliwością i które chcesz mieć w swojej kolekcji.

Ale w Wanapix, możesz także spersonalizować brokatowe bombki od podstaw, przesyłając zdjęcie, obrazek świąteczny, miły tekst, aby upamiętnić ten świąteczny okres, który wszyscy tak bardzo kochamy. Świat personalizacji w zasięgu każdego..

Brokatowe bombki na choinkę jako prezent

Pomysłem, który naszym zdaniem jest bardzo oryginalny, jest wręczenie każdemu z gości spersonalizowanej bombki. Na przykład kiedy Twoi najbliżsi krewni będą świętować razem z Tobą Wigilię, możesz wręczyć im ten specjalny prezent.

Możesz wybrać ich zdjęcie wraz z datą lub sentencją, która ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Po nakryciu stołu obrusem, talerzami, sztućcami, świecami itp. możesz umieścić na każdym talerzu małe pudełko z personalizowaną bombką dla każdego gościa. Jesteśmy pewni, że będzie to niespodzianka, której nigdy nie zapomną.

Inną opcją, która wydaje nam się bardzo wzruszająca, jest zrobienie bombek świątecznych ze zdjęciami osób uczestniczących w spotkaniu rodzinnym (dzieci, dorosłych, a nawet zwierząt domowych); ale także ze zdjęciami osób, których już z nami nie ma, ale które zawsze będą w naszych sercach, ponieważ w jakiś sposób będą obecne w tym szczególnym dniu.

Brokatowa bombka personalizowana zdjęciem

Teraz wystarczy, że pomyślisz, jak chcesz je spersonalizować (czy to do dekoracji choinki, czy na prezent), wyślesz nam swój pomysł, a my zajmiemy się uwiecznieniem go z całą miłością na świecie w Twoich spersonalizowanych kulach brokatowych na choinkę.