Personalizowne spódnice choinkowe

73,20 zł
Ilość:
#16296
Wybierz jedną z opcji:
Baza
  • Rozmiary: 90ø cm (szerokość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • Materiał: tkanina Panama (100% poliester).
  • Można prać w pralce.
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
review image

A
Angel (Port de sagunt, ES)
kupił: Spódnica choinkowa 90Ø
07/01/2022
"Dobra obsługa i poważny stosunek do przesyłki, wszystko w porządku."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Lediley (Terneuzen, NL)
kupił: Spódnica choinkowa 90Ø
19/12/2021
"Spódnica na choinkę była wspaniała i jestem bardzo zadowolona z jakości."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
G
Giulia (Montebello della battaglia, IT)
kupił: Spódnica choinkowa 90Ø
16/12/2021
"Punktualność"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
user social avatar
Teresa (Aalborg, DK)
kupił: Spódnica choinkowa 130Ø
28/11/2021
"Fantastyczna"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Spódnice na stojak choinkowy

Co roku dekoruje się dom na Boże Narodzenie: wieniec na drzwiach, lampki na balkonie... i oczywiście choinkę z bombkami i wiszącymi ozdobami, gwiazdą na czubku, lampkami itd. Teraz możesz nadać swojemu drzewku ostateczny szlif, który sprawi, że będzie to idealna choinka. Mowa o spersonalizowanych spódnicach na podstawę choinki.

Ten dekoracyjny produkt to koło z tkaniny, które umieszcza się u podnóża drzewa. Z jednej strony ma rowek, dzięki któremu można go łatwo umieścić, a na środku okrągły otwór, w którym będzie znajdować się drzewo. Ponadto dostępne są dwa rozmiary do wyboru.

Spódnice te są w pełni personalizowane z jednej strony (strona widoczna), co daje pełną swobodę w tworzeniu idealnej spódnicy. Możesz wybrać jeden z gotowych szablonów, które oferujemy, z motywami świątecznymi, Mikołajem, płatkami śniegu itp. Możesz też stworzyć swój własny projekt od podstaw. Możesz umieścić czerwone tło, a na nim zdjęcia, imiona całej rodziny, zdjęcie każdego członka rodziny lub dowolny obrazek lub tekst.

Materiał to tkanina Panama (100% poliestru). Ponieważ jest to materiał można go prać w pralce. W ten sposób można je wygodnie umyć przed złożeniem choinki po świętach. Nie nadaje się do suszenia w suszarce, najlepiej suszyć na wolnym powietrzu.

Dlaczego warto dekorować choinkę spódnicą?

Z jednej strony ten dodatek "ubiera" choinkę i nadaje jej idealne wykończenie. W ten sposób jest udekorowana od góry do dołu, z gwiazdą na górze i spódnicą z tkaniny u dołu.

Personalizowana spódniczka choinkowa

Poza tym jest idealna żeby położyć na niej prezenty. Gdy dzieci lub pozostali członkowie rodziny zobaczą choinkę otoczoną prezentami, to jej wygląd będzie o wiele bardziej spektakularny i piękny, jeśli prezenty znajdą się na pięknej i oryginalnej spódnicy. Można tam również umieścić szopkę, ponieważ wiele rodzin zazwyczaj umieszcza swoje szopki u stóp drzewa.

Zalet jest jeszcze więcej: jeśli drzewo jest naturalne, może tracić igły w ciągu tych kilku tygodni, kiedy jest w domu. Igły będą opadać na spódnicę, dzięki czemu podłoga nie będzie się brudzić, a ich zbieranie i czyszczenie będzie łatwiejsze.

Teraz już wiesz, jak w tym roku perfekcyjnie wykończyć świąteczne dekoracje. Oprócz bombek, gwiazdek, figurek świątecznych, świec i dekoracji ściennych nie zapomnij zamówić spódnicy na choinkę którą umieścisz u jej podnóża.

Instrukcje prania

  • Można prać w pralce.
  • Maksymalna temperatura prania: 30°.
  • Nie wybielać.
  • Prasować w niskich temperaturach.
  • Nie suszyć w suszarce, tylko na świeżym powietrzu.

Wszystkie wymiary tych produktów tekstylnych są przybliżone i mogą ulec zmianie w wyniku przeniesienia obrazu i procesu produkcyjnego.

Gwarancja jakości

Wyroby włókiennicze oznakowane etykietą OEKO-TEX® gwarantują, że wszystkie komponenty spełniają wymagane kryteria testowe, w tym dodatki, takie jak nity, guziki, zamki błyskawiczne, flizeliny itp. Produkty tekstylne ze znakiem jakości OEKO-TEX® mają właściwości przyjazne dla skóry.

Instrukcje prania Certyfikat OEKO

Etykiety do Spódnice choinkowe