Personalizowany zestaw piknikowy

Personalizowany zestaw piknikowy

zestaw piknikowy
132,98 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
 • Wymiary: 5 cm (grubość) x 24ø cm (średnica)
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Zestaw piknikowy dla 2 osób, z bawełnianym pokrowcem zapinanym na zamek błyskawiczny i uchwytem do przenoszenia.
 • Można spersonalizować pokrowiec po 1 stronie.
 • Zawiera: 2 łyżki, 2 noże, 2 widelce, 2 talerze, 2 serwetki materiałowe, 1 korkociąg z wbudowanym nożykiem i 1 deskę do krojenia.
 • ID: #17558
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Zawartość zestawu piknikowego (dla 2 osób)

 • 2 łyżki, 2 noże i 2 widelce ze stali nierdzewnej z rękojeścią drewnianą.
 • 2 talerze ze stali nierdzewnej o średnicy 19,5 cm.
 • 2 chusteczki materiałowe o wymiarach 30 x 30 cm. Z retro wzorem w kratkę łączącym kolory czarny, szary i biały.
 • Korkociąg ze stali nierdzewnej, z nożykiem i rękojeścią z naturalnego drewna.
 • Deska do krojenia o wymiarach 15 x 15 cm, z naturalnego drewna i z wyprofilowaną rączką.

Wybierz się na piknik z kompletnym zestawem piknikowym z własnym projektem

Zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu, organizacji wspólnych posiłków lub przekąsek w parku lub podczas wycieczek, sprawiając, że będzie to jeszcze przyjemniejsze, dzięki korzystaniu z tego personalizowanego zestawu piknikowego dla 2 osób. Ten ekskluzywny zestaw piknikowy dla dwojga nie tylko pozwala cieszyć się chwilami na świeżym powietrzu bardziej stylowy i wygodny sposób, ale także daje możliwość personalizacji zewnętrznej części pokrowca zgodnie z własnym gustem. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego bawełnianego materiału o naturalnym wykończeniu, posiada zamek błyskawiczny i wygodny uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu możesz łatwo zabrać swój zestaw wszędzie tam, gdzie chcesz.

Jeśli chodzi o personalizację, masz swobodę nadania osobistego charakteru zestawowi przyborów na piknik. Możesz dodać dowolne logo, obrazek, zdjęcie lub tekst na pokrowiec, wszystko to w pełnym kolorze i doskonałej jakości. Ta opcja personalizacji nie tylko czyni oryginalnym ten przenośny zestaw sztućców, ale także sprawia, że będzie wyjątkowym i znaczącym prezentem dla danej osoby.

Personalizowany zestaw piknikowy dla 2 osób

Wnętrze pokrowca jest inteligentnie zaprojektowane, ze specjalnymi przegródkami na każde z akcesoriów znajdujących się w zestawie. Zestaw zawiera 2 łyżki, 2 noże i 2 widelce, wszystkie wykonane ze stali nierdzewnej z drewnianymi rękojeściami, co zapewnia im dużą trwałość i elegancję. 2 talerze ze stali nierdzewnej są idealne do serwowania jedzenia podczas pikniku.

Zestaw zawiera również 2 serwetki materiałowe w kwadratowym kształcie, z klasycznym wzorem w kratkę w kolorach czarnym, szarym i białym. Ponadto, zestaw zawiera korkociąg ze stali nierdzewnej ze zintegrowanym ostrzem i drewnianą rękojeścią, oraz deskę do krojenia z naturalnego drewna z wyprofilowaną rączką. Dzięki temu będziesz miał przy sobie narzędzia do krojenia, otwierania butelek, serwowania... wszystko, czego potrzebujesz!

Ten zestaw przyborów na piknik to doskonały wybór na różne okazje do dawania prezentów: urodziny, rocznice, wesela lub jako prezent firmowy. Jego połączenie elegancji, funkcjonalności i personalizacji czyni go wszechstronną i unikalną opcją, która zachwyci miłośników pikników w parku lub na łące. Jako zestaw dla 2 osób jest również doskonałym prezentem dla Twojej drugiej połówki, czy to na Walentynki, jej urodziny, czy po prostu na czas, gdy zacznie się dobra pogoda i będziecie chcieli wyjść na długi spacer gdzieś w terenie lub zjeść na zewnątrz.