Personalizowany zegar stołowy

Personalizowany zegar stołowy

zegar
75,26 zł
Rabaty ilościowe

Wykończenie
Szczegóły
  • Wymiary: 12 cm (szerokość) x 14,5 cm (długość) x 12ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Zawiera analogowy mechanizm oraz wskazówki godzinowe i minutowe.
  • Materiał: drewno ChromaLuxe.
  • Z podpórką dla pełnej stabilności.
  • ID: #5264
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Zegar stołowy ze zdjęciem

Dzięki naszym kwadratowym zegarom stołowym ze zdjęciem. Niewielkie rozmiary (12x12 cm) sprawiają, że idealnie nadaje się do umieszczenia w dowolnym kącie stołu, na półce lub jako zegar na nocny stolik. Posiada stopkę zapewniającą całkowitą stabilność.

Możesz zaprojektować go z wykorzystaniem swoich ulubionych zdjęć lub wybrać jeden z naszych szablonów i dostosować go do swoich upodobań. Masz pełną swobodę w tworzeniu najbardziej ekskluzywnych projektów.

Zawiera mechanizm analogowy oraz wskazówki godzinowe,minutowe i sekundowe. Wymaga jednej baterii alkalicznej AA 1,5 V (bateria nie jest dołączona). Idealnie nadaje się na prezent dla osób, które uwielbiają dbać o każdy szczegół wystroju domu, choć świetnie prezentuje się również w biurach, dzięki czemu będziesz miał swoich bliskich zawsze przy sobie.

Okrągły zegar stołowy ze zdjęciem

Jeśli szukasz oryginalnego, spersonalizowanego zegara stołowego, gratulujemy, trafiłeś we właściwe miejsce. Model ten ma okrągły kształt i niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca na biurku, stoliku nocnym lub w dowolnym zakątku domu.

Można je spersonalizować za pomocą ulubionych zdjęć, tekstów, rysunków lub - jeśli ktoś woli - za pomocą jednego z naszych gotowych szablonów. W naszym edytorze stworzenie własnej personalizacji nic Cię nie kosztuje. Wydrukujemy go w pełnym kolorze na tarczy a Ty otrzymasz najbardziej ekskluzywny model.

Posiada czarną stopkę zapewniającą całkowitą stabilność na powierzchni. Obejmuje ona również mechanizm analogowy oraz wskazówki godzin, minut i sekund, które zapewniają jego prawidłowe działanie. Wymaga jednej baterii alkalicznej AA 1,5 V (bateria nie jest dołączona).

Idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję, zwłaszcza dla osób, które uwielbiają dbać o swoje ozdoby z dokładnością co do milimetra.