Personalizowany magiczny kubek

Personalizowany magiczny kubek

kubek
43,36 zł61,94 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 9,5 cm (długość) x 8ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Kiedy jest zimny, jest czarny. Po wlaniu gorącego płynu, uwidaczania się personalizacja.
  • Pojemność: 325 ml.
  • Można używać w mikrofalówce, ale nie w zmywarce.
  • ID: #5256

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany magiczny kubek ze zdjęciem

Kto ma w sobie magię nie potrzebuje sztuczek, ale nasz personalizowany magiczny kubek już tak. Zacznij dzień od ulubionej herbaty lub dobrej kawy w tym magicznym kubku ze zdjęciem. Nie znajdziesz drugiego takiego, gdyż jest to unikatowy i bardzo oryginalny model.

Gdy jest zimny, ma czarny kolor. Jednak po wlaniu do środka gorącego płynu (kawa, mleko, woda, itp.), "za sprawą magii" pojawia się zdjęcie lub obrazek. Kubek wykonany jest z ceramiki i ma pojemność 325 ml, więc możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem każdego ranka. Można używać go w mikrofalówce. Nie nadaje się do mycia w zmywarce, tylko do mycia ręcznego.

Kubek ze zdjęciem, które pojawia się pod wpływem ciepła

Możesz stworzyć swój własny projekt od zera z ulubionymi zdjęciami, tekstami, rysunkami.... Ale masz też możliwość wybrania dowolnego z naszych gotowych szablonów i dostosowania go według własnych potrzeb. Jest to podwójnie oryginalny prezent, ponieważ tworzysz go dokładnie tak, jak chcesz.

Jak wytłumaczyć to, że obrazek pojawia się tylko wtedy, gdy kubek jest gorący?

Chcielibyśmy powiedzieć, że wyjaśnienie jest magiczne, ale tak nie jest. To wszystko jest kwestią fizyki i nauki. Magiczne kubki wykorzystują technologię zwaną termochromizmem, czyli proces, w którym nakładane są pigmenty zmieniające kolor pod wpływem zmian temperatury.

Czarny kubek, który widzisz na początku, ma na sobie warstwę farby termochromowej. Farba ta zawiera małe cząsteczki, które zmieniają kolor pod wpływem wysokiej temperatury. Kiedy wlewasz do kubka gorący napój, ciepło powoduje, że cząsteczki farby reagują i zmieniają kolor, ujawniając obrazek lub zdjęcie znajdujące się pod warstwą farby.

Personalzowany kubek magiczny ze zdjeciem

Nie ma czegoś takiego jak idealny prezent... a nie, czekaj...

Jeśli szukasz naprawdę oryginalnego prezentu, personalizowany kubek magiczny może być idealnym i trafionym prezentem z kilku powodów. Po pierwsze, jest to prezent personalizowany i niepowtarzalny, ponieważ obrazek widniejący na kubku jest wybierany przez osobę tworzącą prezent. Wobec tego, osoba, która otrzyma ten z pozoru czarny i "nijaki" kubek, będzie zdumiona, gdy po wlaniu gorącej wody do zaparzenia herbaty lub kawy, nagle zobaczy swoje zdjęcie ze znajomymi, z dziewczyną lub przyjaciółką, albo przeczyta imię, tekst lub dedykację, którą tylko ona może zrozumieć.

Jest to również prezent praktyczny, gdyż można z niego pić kawę, herbatę, gorącą czekoladę lub inne napoje. Nie jest to więc typowy prezent, który zostaje na dnie szuflady, ale może być używany na co dzień (z zaleceniem ręcznego mycia dla dłuższej żywotności). Ponadto: jest to niedrogi prezent. Możesz więc dać naprawdę oryginalny, zabawny i zaskakujący upominek za małe pieniądze. Ten prezent jest odpowiedni na urodziny, Boże Narodzenie, Walentynki, pożegnanie kolegi z pracy i każdą inną okazję.

Ten produkt ceramiczny spełnia wymagania RD 891/2006 z rozporządzenia (WE) nr 1935/2004.