Personalizowany czepek chirurgiczny

Personalizowany czepek chirurgiczny

czepek chirurgiczny
88,58 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
 • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
 • Zawiera guziki do mocowania maski.
 • Można prać w pralce w temperaturze 60º.
 • Materiał: 92% poliester + 8% elastyn. Impregnacja: hydrofobowa i antybakteryjna.
 • Materiał jest oddychający i antybakteryjny.
 • Spełnia wymagania normy UNE 0065 w zakresie skuteczności filtracji bakteryjnej. Przetestowane zgodnie z normą UNE-EN 14683:2019+AC:2019.
 • ID: #16109
 • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane czepki chirurgiczne

Nasze czepki chirurgiczne, czepki medyczne, czepki pielęgniarskie, lekarskie, weterynaryjne lub inne, nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Są one produkowane w Hiszpanii, ręcznie robione i mają idealny wzór zapewniający maksymalne dopasowanie do głowy i pokrycie włosów. Ponadto posiadają guziki z boku , które ułatwiają trzymanie maski w sytuacjach, gdy trzeba ją założyć.

Czepki chirurgiczne są doskonałym uzupełnieniem garderoby dobrego pracownika służby zdrowia. Wszyscy zauważą Twój czepek, ponieważ zostanie on stworzony przez Ciebie i dla Ciebie, zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Istnieje wiele wzorów i szablonów więc możesz dostosować je do swoich potrzeb, a jeśli nie znajdziesz takiego, który pasowałby do Twojego stroju, po prostu puść wodze fantazji i stwórz swój idealny czepek medyczny sam.

Nadają się na pralki, co czyni je idealnymi, ponieważ muszą być zawsze higienicznie czyste.

Materiał, z którego są wykonane ma wodoodporną i antybakteryjną powłokę, która sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdego pracownika służby zdrowia, który chce jednocześnie dbać o swoich pacjentów i o siebie. Spełnia on kryteria skuteczności filtracji bakteryjnej określone w normie UNE:0065 i został przetestowany zgodnie z normą UNE-EN 14683:2019+AC:2019. Nasze tkaniny do produkcji czepków chirurgicznych nie tylko charakteryzują się wysoką jakością i przechodzą rygorystyczne kontrole:

Personalizowane czepki lekarskie
 • Materiał jest oddychający
 • Nie wchłania płynów ani zapachów.
 • Można prać w pralce na max. 60º.
 • Nie przywiera do ciała

Nasze projekty są tworzone przez Ciebie i dla Ciebie, aby każdego dnia wnosić radość do Twojej pracy. Dadzą radość każdemu, kto je zobaczy, nie zabierając przy tym nic z powagi Twojej pracy. Przywitasz na sali operacyjnej z uśmiechem w kolorowym i spersonalizowanym czepku chirurgicznym.

Dostosuj czepek chirurgiczny do swoich potrzeb

W tej sekcji znajduje się wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów, które można modyfikować za pomocą kilku kliknięć, wybierając kolor tła, nadając im nazwy itp.

Jeśli jednak nie znajdziesz projektu, który by Ci odpowiadał w 100%, masz możliwość dostosowania go od podstaw. Możesz wykonać firmowy czepek operacyjny z logo swojej kliniki lub ośrodka. Możesz także wybrać zabawne tło, które będzie pasowało do wykonywanej przez Ciebie działalności, np. jeśli jesteś podologiem, możesz wybrać tło z małymi stópkami, jeśli jesteś weterynarzem - wzór z małymi psimi łapkami, a nawet dla dentystów - wzór z małymi ząbkami, szczoteczkami do zębów itp. Bez względu na to, który model wybierzesz, jesteśmy pewni, że będzie on dla Ciebie idealny i zaskoczysz swoich pacjentów.

A co najlepsze, u nas możesz zamówić jedną spersonalizowaną sztukę, bez konieczności zamawiania większej liczby czapek, jeśli ich nie potrzebujesz.

Do czego służy czepek na sali operacyjnej?

Każdy czepek chirurgiczny może być używany do ochrony nas i naszych pacjentów, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej higieny w miejscu pracy. Zadaniem czepków chirurgicznych jest działanie jako bariera chroniąca włosy przed kontaktem z wirusami i bakteriami.

Czepki higieniczne, nie tylko chronią pacjentów przed ewentualnymi infekcjami, ale także pracowników służby zdrowia. Taki czepek chroni włosy pracownika, który nie pobrudzi ich żadną substancją czy materiałem biologicznym. Dlatego noszą go także osoby, które niekoniecznie muszą, jednak chcą to robić dla swojej wygody.

Czepek chirurgiczny z otworem na kitkę

W salach operacyjnych niezwykle ważne jest aby cały sprzęt był sterylizowany, a otoczenie utrzymywane w pełnej sterylności. Spersonalizowane czepki medyczne zapobiegają przyleganiu wirusów do włosów, co pozwala uniknąć zarażenia zarówno pacjentów, jak i pracowników oddziału.

Cechy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego czepka

Bez względu na to, w jakiej dziedzinie opieki zdrowotnej pracujesz: medycynie, weterynarii, pielęgniarstwie, podologii, stomatologii... Twój czepek chirurgiczny powinien być czymś, co łatwo się zakłada i zdejmuje oraz co jest wygodne, abyś mógł wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz. Oto kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego czepka chirurgicznego:

 • Jeśli zamierzasz nosić go przez kilka godzin lub cały dzień, musimy szukać maksymalnego komfortu. W tym przypadku nasz czepek chirurgiczny jest superwygodny, nie będziesz miał nic przeciwko noszeniu go przez kilka godzin lub cały dzień, ponieważ nawet nie poczujesz, że masz go na głowie.
 • Rodzaj pacjentów, których leczysz, ma wpływ na wygląd czepka. Inaczej jest w przypadku chirurga lub pracownika służby zdrowia zajmującego się dorosłymi, który wybierze bardziej dyskretny i wyszukany wzór a inaczej w przypadku specjalisty zajmującego się dziećmi , np. pediatry. W tym przypadku czepek z motywami dziecięcymi sprawi, że najmłodsi trochę się zrelaksują i sie uśmiechną.

Czepek powinien być wykonany z wysokiej jakości, oddychającej i antybakteryjnej tkaniny. Jest to odzież niezbędna do zapewnienia bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Personalizowany czepek medyczny

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to dać upust swojej kreatywności i stworzyć idealny czepek chirurgiczny dla siebie. Twój czepek będzie wyrażać to, kim jesteś, Twój styl.