Personalizowany brelok do kluczy Minialbum, 18 stron

Personalizowany brelok do kluczy Minialbum, 18 stron

brelok
39,76 zł44,18 zł
Rabaty ilościowe

Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 3,9 cm (szerokość) x 3,8 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał przedniej i tylnej okładki: skóropodobny. Różne kolory do wyboru.
  • Zawiera 9 podwójnych arkuszy (18 stron).
  • Wszystkie 9 stron może być spersonalizowanych.
  • ID: #5776-2537
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Brelok mini album

Są ludzie, którzy zawsze chętnie noszą przy sobie zdjęcia swojej rodziny, przyjaciół lub partnera. Czy zaliczasz się do nich? My również i dlatego chcemy polecić nasz brelok w formie mini albumu fotograficznego, ponieważ pełni on podwójną funkcję: organizuje klucze i pozwala nosić przy sobie zdjęcia tych, których kochasz.

Ten mały album składa się z dziewięciu dwustronnych kartek (w sumie 18 stron) i jest personalizowany wybranymi przez Ciebie zdjęciami, obrazkami lub tekstami. Przyciąga wzrok, ponieważ różni się od wszystkiego, co można znaleźć na rynku.

Zarówno przednia, jak i tylna okładka są wykonane z eko skóry, dzięki czemu wykończenie jest bardzo eleganckie i trwałe. Jest to bardzo ekonomiczny prezent, ale o wysokiej jakości, więc można go podarować na każdą okazję, ponieważ zostanie bardzo dobrze przyjęty.

Personalizowany brelok z mini albumem ze zdjęciami

Ten breloczek do kluczy z miniaturowym albumem fotograficznym to świetny pomysł na prezent z wielu powodów. Przede wszystkim jest to praktyczny sposób, aby zawsze mieć przy sobie album ze zdjęciami. Zamiast nosić ze sobą duże zdjęcia lub mieć je na urządzeniu elektronicznym, możesz trzymać swoje zdjęcia zawsze pod ręką wraz z kluczami. Ponadto, dzięki możliwości personalizacji albumu ze zdjęciami, prezent staje się jeszcze bardziej osobisty i emocjonalny. Na przykład możesz wybrać szczególne lub znaczące zdjęcia dla osoby, której chcesz podarować brelok, takie jak zdjęcia z wakacji lub z ważnych momentów w jej życiu, z partnerem, dziećmi, zwierzętami domowymi itp.

Kolejną zaletą breloka do kluczy z mini albumem fotograficznym jest to, że jest to nowoczesny i praktyczny prezent. Wiele osób nie nosi już fizycznych albumów ze zdjęciami, zamiast tego woli zapisywać swoje zdjęcia w formie cyfrowej. Brelok z miniaturowym albumem to sposób na podarowanie tradycyjnego prezentu (albumu fotograficznego) w bardziej nowoczesny i adekwatny do obecnych czasów sposób.