Personalizowane wieszak okrągły drewniany

Personalizowane wieszak okrągły drewniany

wieszak
57,50 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 0,4 cm (grubość) x 12ø cm (średnica)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiały: drewniany stojak z metaliczną, złotą gałką.
  • Zawiera tylny haczyk do zawieszenia na ścianie.
  • ID: #16317
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowany, pojedynczy wieszak drewniany

W pewnym momencie swojego życia na pewno chciałeś udekorować mały kącik i nie wiedziałeś, jak to zrobić, a jeśli dodatkowo szukasz czegoś praktycznego, sprawy nieco się komplikują. Chcemy Ci pokazać coś, co na pewno Ci się spodoba. Jeśli lubisz elementy dekoracyjne i praktyczne jednocześnie? To jesteś w idealnym miejscu.

Ten personalizowany drewniany wieszak będzie idealnym uzupełnieniem, którego szukałeś. Nadaje się do zawieszania małych przedmiotów lub ubranek dziecięcych, takich jak tornister, a nawet idealnie nadaje się do przechowywania maseczki.

Ten piękny, spersonalizowany wieszak na ścianę jest z jednej strony, ozdobiony wybranym przez Ciebie wzorem. Ma 12 cm średnicy i jest wykonany z wysokiej jakości drewna. Posiada pojedynczy wieszak idealny do zawieszania przedmiotów o wadze poniżej 1 kg. Z tyłu zawiera naklejkę z zawieszką, dzięki czemu można ją powiesić na dowolnym haczyku, który został już zainstalowany na ścianie.

Spersonalizuj swój drewniany wieszak i udekoruj każdy zakątek w szybki i łatwy sposób.

W tej sekcji znajdziesz wiele wzorów stworzonych przez Ciebie i dla Ciebie, abyś mógł łatwo dostosować nowy spersonalizowany wieszak do swojego domu lub dla tej wyjątkowej osoby, której chcesz dać prezent, ponieważ dzięki temu spersonalizowanemu szczegółowi z pewnością zaskoczysz osobę, o której myślisz.

Można je spersonalizować za pomocą pięknej i wzruszającej sentencji, a może wolisz zabawną sentencję lub nawet zdjęcie lub obrazek, który będzie dobrze wyglądał w pomieszczeniu, w którym chcesz go umieścić. Jeśli myślisz o umieszczeniu go w pokoju dziecięcym, znajdziesz wiele wzorów dla dzieci, które z pewnością będą świetnie wyglądać w ich pokoju, a one same chętnie będą z niego korzystać. Jeśli chcesz zawiesić klucze przy wejściu do domu, możesz stworzyć bardziej wyszukany projekt, który nada szczególny urok Twojemu korytarzowi. Każdy pomysł na personalizację tych pięknych, jest możliwy do zrealizowania.

Pojedynczy, personalizowany, okrągły wieszak drewniany

A jeśli nie znajdziesz wzoru, który odpowiadałby Twoim wyobrażeniom, nie martw się, możesz także stworzyć swój własny wzór od podstaw. Wzory, które stworzysz, mają szczególną wartość, a najlepsze jest to, że żadne dwa drewniane wieszaki nie będą dokładnie takie same, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Jest idealny, aby pomóc utrzymać porządek w rzeczach, których używamy na co dzień, począwszy od maseczki (akcesorium, które od pewnego czasu stało się częścią naszego życia), kluczy, fartuszka w kuchni, torby spacerowej Twojego malucha, a nawet czapki, której używasz w niedzielę, wychodząc w góry...

Stwórz spersonalizowany drewniany wieszak dla każdego członka rodziny.

Kto nie lubi, gdy w domu panuje porządek? Ponieważ wiemy, że wielu z Was myśli podobnie jak my, przedstawiamy Wam pomysł, który na pewno Wam się spodoba. Teraz możesz spersonalizować drewniany wieszak dla każdego członka rodziny. Dzięki takim wieszakom wszystko będzie lepiej zorganizowane np. gdy wrócisz do domu, każdy członek rodziny będzie mógł powiesić swoje klucze lub maseczkę na swoim wieszaku. Nie będzie możliwe, aby ponownie się coś zgubiło.

A ponieważ jest to w 100% konfigurowalny przedmiot, możesz stworzyć projekt dla każdego z Was, jeśli Twój maluch lubi superbohaterów, to z superbohaterami, jeśli lubi konie, to możesz przesłać zdjęcie konia, który mu się podoba, jeśli chcesz, aby na Twoim były kwiaty i Twoje imię, to wystarczy, że stworzysz projekt, który Ci się podoba, a my zadbamy o to, aby był idealny.

Personalizowany, pojedynczy wieszak z kurtką dziecięcą

Doskonale nadaje się na prezent na każdą okazję, a ponieważ jest całkowicie personalizowany, otrzymasz coś ekskluzywnego a przede wszystkim bardzo praktycznego. Każdy, kto go otrzyma będzie zachwycony!

Dzięki tym idealnym spersonalizowanym wieszakom wszystko w Twoim domu będzie uporządkowane..