Personalizowane skarpety świąteczne

skarpeta świąteczna
66,38 zł
Doręczenie między 24-25 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 5 godz. 9 min

Szczegóły
  • Wymiary: 21 cm (szerokość) x 43 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: 100% poliester stretch z wykończeniem z kożuszka przodu.
  • W komplecie czerwona wstążka do zawieszenia.
  • Możliwość dostosowania po obu stronach.
  • ID: #1635
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane skarpetki świąteczne

Czy słyszysz to? Tak, to zdecydowanie... Boże Narodzenie! Już przybywa do naszego domu - pospieszcie się, musimy powiesić wszystkie świąteczne skarpety, żeby Mikołaj mógł zostawić nam prezenty!

Święta Bożego Narodzenia, a także wszystko, co wiąże się z prezentami świątecznymi, to magiczny czas. A dzięki spersonalizowanym skarpetom świątecznym może być jeszcze lepiej. Dzieci, a także cała rodzina, z pewnością ucieszą się z własnych spersonalizowanych skarpet. Niektórzy nazywają je również spersonalizowanymi skarpetami kominkowymi. Doskonale nadają się do dekoracji domu.

Mamy dwa modele świątecznych skarpet do powieszenia: jeden z haftem, a drugi do spersonalizowania za pomocą zdjęć. Haftowana skarpeta świąteczna świąteczny wzór z choinkami, gwiazdkami, bombkami itp. W górnej części znajduje się czerwone pole, na którym wyhaftujemy wybrane przez Ciebie imię. Ten model jest idealny, jeśli szukasz skarpetek świątecznych z imieniem.

Drugi model to skarpeta świąteczna ze zdjęciem. W tym przypadku personalizacja nie jest wykonywana przez haft, lecz przez bezpośredni nadruk na tkaninie. Na wierzchu skarpety znajduje się miękki, biały kożuszek. Pozostała część skarpety jest jak czyste płótno, na którym możesz zdecydować, jaki wzór się pojawi. Może to być zdjęcie dziecka lub osoby dorosłej, do której należy skarpeta, albo świąteczny wzór z samym imieniem osoby, do której skarpeta jest adresowana. Ponadto, jeśli chodzi o personalizację produktu, oferujemy wiele gotowych szablonów, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada i dodać do niego zdjęcia lub tekst.

Skarpety świąteczne z personalizowanym zdjęciem

Skarpety haftowane są zazwyczaj najpopularniejszym wyborem dla tych, którzy szukają bardziej eleganckiego lub klasycznego modelu. Z kolei skarpety z nadrukiem można wykorzystać do stworzenia bardziej zabawnych skarpet świątecznych, z wzorami przedstawiającymi renifery, choinki, Mikołaja... Oczywiście oprócz możliwości umieszczenia zdjęcia właściciela skarpetki.

Przygotuj się na Boże Narodzenie

Święta Bożego Narodzenia to czas tradycji i spotkań rodzinnych. To dobry czas, aby spotkać się ze swoimi ludźmi i z tymi, których dawno się nie widziało. Dekoracje pojawiają się na ulicach i, oczywiście, w domach. Nie można pominąć typowej skarpety Świętego Mikołaja zawieszonej na kominie lub w pobliżu choinki, która nadaje domową atmosferę.

Te skarpety świąteczne do dekoracji można wykorzystać w czysto dekoracyjny sposób, wieszając je na kominku (jeśli masz szczęście go mieć) lub po prostu na ścianie w salonie czy na regale z książkami. Można je jednak również wykorzystać do umieszczenia w nich małych prezentów. Ze względu na swój rozmiar nie zmieszczą się w nich ogromne prezenty, ale można do nich włożyć małe lub średnie upominki. Skarpety mają otwór, dzięki czemu można ich używać jako worka świątecznego lub tekstylnego. W ten sposób każdy może mieć w skarpecie mały prezent: dzieci, rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, kuzyni... cała rodzina.

Nie wahaj się i spersonalizuj tutaj swoje spersonalizowane skarpety do powieszenia na kominku niezależnie od tego, czy wolisz świąteczne skarpety z wyhaftowanym imieniem, czy świąteczne skarpety z personalizowanym zdjęciem.

Haftowana, świąteczna skarpeta do powieszenia

Instrukcje prania

Etykieta skarpetki z e zdjęciem