Personalizowana pamięć USB, plastik

pendrive
75,26 zł
Doręczenie między 21-24 czerwca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 6 godz. 18 min

Wybierz opcję
Kolor
Szczegóły
  • Wymiary: 5,8 cm (szerokość) x 1,9 cm (długość) x 0,9 cm (głębokość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Dostępny w 6 kolorach: czarnym, białym, niebieskim, zielonym, czerwonym i drewnianym.
  • Materiały: plastik i metal.
  • USB 2.0.
  • Pojemność: 16 GB.
  • Personalizowany po jednej stronie.
  • ID: #13813-11202
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane pamięci USB

Jeśli nie chcesz zużywać całej pojemności dysku twardego swojego komputera, najlepiej zacznij używać spersonalizowanych pendrivów ze zdjęciem. W ten sposób zwolnisz miejsce na dysku i będziesz mieć kopię przechowywaną w bezpieczniejszym miejscu, tak aby w razie awarii komputera mieć tam zapisane najważniejsze pliki. Nasze personalizowane pamięci USB mają dużą pojemność, dzięki czemu można w nich przechowywać każdy rodzaj plików.

Jak spersonalizować moje USB

Jeśli chcesz go mieć, musisz tylko znaleźć tekst, logo lub obraz, który chcesz umieścić na nim, a my je dla ciebie nadrukujemy. Są one personalizowane z jednej strony.

Możesz zaprojektować swój spersonalizowany pendrive bez minimalnej wielkości zamówienia. Mamy wiele gotowych szablonów do wyboru, a jeśli jesteś bardziej kreatywny, możesz użyć naszego edytora, aby stworzyć projekt, który chcesz. W naszym sklepie internetowym możesz edytować i kupić swój spersonalizowany pendrive, a przed zakończeniem zamówienia możesz zobaczyć podgląd jak będzie wyglądał.

Personalizowane pamięci USB

Jest to bardzo popularny prezent na takie okazje jak Boże Narodzenie czy urodziny. Ale może być również używany jako prezent na koniec roku dla nauczyciela, ponieważ nasze pendrive'y są spersonalizowane i tanie.

USB do podarowania w prezencie na weselu

Pendrive jest również bardzo popularny jako podarunek ślubny: personalizowany z imionami lub inicjałami pary młodej, datą ślubu lub małą ikoną. W ten sposób otrzymasz spersonalizowany pendrive ślubny jako prezent dla wszystkich gości, jako że to prezent unisex, Funkcjonalny i dla każdego.

Personalizowany pendrive na wesela

Można go również podarować gościom na chrzcinach lub komuniach. Nie wiedziałeś, co to jest pendrive? Nosi wiele nazw, każdy może nazwać go inaczej: flash drive, flash disk, finger disk, USB stick, flash memory stick, massive storage device, pen usb, pamięć USB, datatraveler… A Ty, jak go nazywasz?

Personalizowane, plastikowe pendriv’y

Najbardziej tradycyjne pamięci USB w naszym katalogu są plastikowe. Nasze personalizowane plastikowe pamięci USB mają dużą pojemność (16 GB), dzięki czemu można w nich przechowywać każdy rodzaj plików. Ten produkt ma 360-stopniową obrotową metalową obudowę i nie ma kapturka, więc nigdy się nie zgubi. Ten typ obracającego się pendrive'a jest również znany jako Twister albo USB typu scyzoryk.

Kolory dla każdego

Do wyboru jest sześć różnych kolorów: czarny, zielony, czerwony, biały, niebieski i wykończenie drewnem. Ty decydujesz, który z nich najlepiej pasuje do projektu, który zamierzasz na nim umieścić. Możesz kupić pojedynczą sztukę, jako prezent dla wybranej osoby, lub mamy również rabaty na ilości hurtowe, jako tanie pendrive'y reklamowe, dla firm, lub na eventy, itp..

Możesz zaprojektować swój spersonalizowany plastikowy USB bez minimalnej wielkości zamówienia. Mamy wiele gotowych szablonów do wyboru, a jeśli jesteś bardziej kreatywny, możesz użyć naszego edytora, aby stworzyć projekt według własnego uznania.

Personalizowany pendrive z plastiku

Jest to bardzo popularny prezent dla firm, lub jako upominek reklamowy, gdyż dzięki wspomnianym wcześniej rabatom ilościowym, można kupić tanie pendrivy personalizowane zamawiając kilka takich samych sztuk.

Personalizowane breloki USB są bardzo przydatne zwłaszcza dla studentów, ale także dla każdego, kto posiada komputer. Ma niewielkie kółeczko, dzięki któremu, można go powiesić np. na kluczach i nigdy nie zgubić.

USB w kształcie karty kredytowej

Lata temu każdy powiedziałby Ci, że najważniejsze to mieć przy sobie długopis i papier. Dziś, choć wciąż są romantycy, którzy je noszą, bardziej skłaniają się ku pamięciom USB. Są one bardzo praktyczne, ponieważ niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w domu przyjaciela, może zaistnieć sytuacja, w której będziesz musiał zabrać ze sobą dokumenty, zdjęcia lub filmy. W takich sytuacjach ten pendrive w kształcie karty kredytowej jest idealny.

Dzięki swoim rozmiarom i grubości można go trzymać w portfelu lub torebce razem z innymi kartami. Nie zajmuje dużo miejsca ani nie waży, więc zawsze będziesz mieć ten poręczny pendrive w kształcie karty kredytowej pod ręką. Ma dużą pojemność: 16 GB, wystarczy do pomieszczenia tysięcy dokumentów lub dowolnego rodzaju plików.

Ale to, co niewątpliwie robi różnicę, to personalizacja, którą możesz na nim zamieścić. Jest personalizowany jednostronnie w pełnym kolorze i na 100% powierzchni. Na karcie USB możesz umieścić swoje ulubione zdjęcia, tekst, logo lub wybrać jeden z naszych gotowych szablonów.

Część pendrive'a jest obracana, dzięki czemu łatwiej jest go włożyć do komputera lub urządzenia, z którego chcemy korzystać. Kiedy chcesz go zabrać, wystarczy, że go obrócisz i włożysz z powrotem w kartę.

Pendrive karta personalizowany

Najlepszy prezent reklamowy

Jest to idealny produkt do użytku osobistego, ale także jako upominek reklamowy na imprezach lub jako upominek firmowy w celu przyciągnięcia nowych klientów i budowania ich lojalności. Wystarczy, że zamieścisz personalizację zgodnie z Twoim logo i danymi firmy, aby zawsze o Tobie pamiętali.

Jest również często wykorzystywany jako prezent dla gości podczas takich wydarzeń jak m.in. śluby, chrzciny czy komunie. Na jednej stronie możesz umieścić zdjęcie bohatera wydarzenia, a na drugiej datę, miejsce uroczystości, zdjęcie... Jeśli zamierzasz kupić wiele takich samych sztuk, mamy rabaty ilościowe co pozwoli Ci zaoszczędzić.

Personalizowany pendrive z 100% drewna

Każdego dnia pendrive'y USB są coraz częściej używane w pracy, w biurze, ale także w domu i na uczelni. Jest to prosty i szybki sposób na zapisywanie i transportowanie dokumentów, obrazów, filmów i wszelkiego rodzaju plików. Polecamy naszą praktyczną obrotową, drewnianą pamięć USB.

Ma pojemność 16 GB, więc możesz mieć przy sobie wszystkie rodzaje plików. Ale najlepsze jest to, że można zaprojektować go po jednej stronie jak chcesz. Możesz na niej umieścić zdjęcia, projekty, teksty, daty, loga lub wybrać jeden z naszych gotowych szablonów i minimalnie go dostosować.

Nie posiada pokrywy, ale zamiast tego ma obrotową o 360 stopni obudowę, co jest zaletą, ponieważ nigdy jej nie zgubisz. Ten rodzaj obracającej się pamięci USB jest również znany jako pendrive typu scyzoryk lub personalizowany drewniany Twister..

Personalizowane pendrive’y z drewna

Cała powierzchnia wykonana jest w całości z drewna, zarówno obudowa jak i obrotowa pokrywa, co sprawia, że jest to model wyjątkowy i bardzo oryginalny. Idealnie nadaje się na prezent dla gości weselnych, na chrzciny i komunie, między innymi dlatego, że to praktyczny drobiazg, który będą mogli wykorzystać.

Doskonale nadaje się również jako upominek reklamowy dla firm lub na imprezy firmowe dla uczestników, może być zaprojektowany z logo lub nazwą wydarzenia.

Pendrive z zatyczką na magnes

Drewniany pendrive to prawdopodobnie najbardziej stylowy pendrive, jaki można znaleźć. Zewnętrzna obudowa wykonana jest w całości z drewna i posiada magnetyczną pokrywę, dzięki czemu jest wygodny do transportu.

Personalizujesz pendrive po jednej stronie czym chcesz rysunkiem, zdjęciem lub tekstem. Udostępniamy Ci również kilka gotowych szablonów, które możesz łatwo dostosować do swoich potrzeb. Ponieważ obudowa wykonana jest z drewna, ostateczny wygląd jest bardziej elegancki niż inne standardowe pendrive'y, co czyni go oryginalnym i wysokiej jakości prezentem.

Ma pojemność 16 GB gdzie można przechowywać wszelkiego rodzaju dokumenty, zdjęcia, filmy, pliki itp. Dzięki praktycznemu rozmiarowi możesz go mieć zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać.

Mimo, że można go nabyć już od jednej sztuki, jest to bardzo popularny produkt na duże imprezy reklamowe dla firm na których eksponowane jest logo i dane firmy. Ale również bardzo chętnie wykorzystywany na bardziej kameralne imprezy, np. śluby, chrzty czy komunie . Można na nich umieścić datę, imiona bohaterów dnia dzięki czemu goście otrzymają wartościowy i bardzo praktyczny prezent.

Personalizowany, obrotowy pendrive z drewna