Pałeczki do perkusji z grawerem

94,56 zł
Ilość:
Para pałeczek
  • Rozmiary: 1,4ø (szerokość) x 40,5 cm (długość)
  • Bez minimalnej ilości zamówienia, od 1 sztuki
  • 2 pałeczki perkusyjne, model 5A.
  • Materiał: drewno orzechowe (hikora).
  • Sposób personalizacji: grawerowanie
  • ID: #16973
Opinie Trusted Shop
Recenzje ze zdjęciami
60e555e4ccedb5e52ad704d7e2fc1629259a9d08
064471364e35f22aa8a359575e99e0d796bcd3a6

4,5
2 Opinie
5
50 %
4
50 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %
Customers Reviews
S
Sergio (Madrid, ES)
10/01/2023
"Pozwala na dostosowanie i wykonanie innego projektu dla, jak sądziłem, każdej z dwóch pałeczek perkusyjnych, ale okazuje się, że jest to dla "przodu" i "tyłu" każdej pałeczki, a więc ma dwa obszary grawerowania na pałeczkę, co wydawało się lepsze niż myślałem."
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
P
Priscila (Cuarte de huerva, ES)
19/12/2022
"Zrobiłam je na prezent i był to sukces. Jest to bardzo oryginalny prezent dla każdego muzyka lub nawet dziecka, które chce nim zostać! Grawer jest bardzo ładny. Wygrawerowałem imię i nazwisko oraz kilka mieczy z serii star wars. Wzory na stronie bardzo ułatwiają złożenie zamówienia, mi zajęło to kilka minut i w tym samym tygodniu już je mieliśmy!"
Tekst przetłumaczony automatycznie. Zobacz oryginał
Opis

Grawerowane pałki perkusyjne

Jeśli szukasz oryginalnego i przydatnego prezentu dla osoby grającej na perkusji, czy to przyjaciela, czy członka rodziny, to oferowane przez nas w Wanapix grawerowane pałki perkusyjne będą właściwym wyborem. Te spersonalizowane pałki wykonane z drewna orzechowego (hikora), z serii Dynabeat i modelu 5A, zachwycą każdego miłośnika perkusji. Są one grawerowane, więc cokolwiek zechcesz na nich umieścić, pozostanie na zawsze: imię, tekst, logo zespołu rockowego, sentencja, inicjały, rysunek... Pałeczki perkusyjne będą w całości zaprojektowane dla tej wyjątkowej osoby!

Wyjątkowe pałeczki perkusyjne

Pałki 5A są najczęściej używane przez perkusistów różnych stylów, posiadają główkę typu Acorn i naturalne wykończenie. Drewno, z którego są wykonane to hikora, wybierana ze względu na swoją trwałość, wagę i elastyczność; i ze względu na gęstość i wyczucie, drewno to jest preferowane przez większość muzyków.

Poza tym seria Dynabeat jest produkowany w tym samym miejscu i przy użyciu tych samych maszyn od lat. Marka Wincent (Szwecja, 1992) projektuje swoje pałeczki perkusyjne od 30 lat, więc możesz być pewien, że to jest to produkt doskonałej jakości.

Krótko mówiąc, te spersonalizowane pałki perkusyjne to nie tylko ładny prezent, który można trzymać dla ozdoby i nie używać w obawie przed jego uszkodzeniem: ale jest to również produkt, który przeszedł rygorystyczne kontrole jakości i został wyprodukowany przez firmę zajmującą się instrumentami dla muzyków. W Wanapix dbamy o to, aby wybierać produkty, z których jesteśmy dumni!

Grawerowane pałki perkusyjne

Idealny prezent dla perkusistów

Wszyscy na pewno znamy jakiegoś miłośnika muzyki i nie ma lepszego sposobu na trafiony prezent niż podarowanie im czegoś, co mogą wykorzystać w swoim codziennym życiu muzyka. Spersonalizowane grawerowane pałeczki perkusyjne są idealne na takie wydarzenia jak Dzień Matki, Dzień Ojca, urodziny, rocznice, Mikołajki lub po prostu dlatego, że masz ochotę dać unikalny i specjalny prezent tej osobie, która lubi bębnić.

To prezent, który ma za zadanie zaskoczyć: użyteczny, piękny, starannie wykończony i wyjątkowej jakości. Dodaj imię lub inicjały szczęśliwego odbiorcy pałek. Albo pseudonim artystyczny, zespół, zdanie, które ich reprezentuje... możliwości są nieograniczone! Wybierz czcionkę i projekt, który najbardziej Ci się podoba i zacznij personalizację!

Dzięki tym wysokiej jakości, spersonalizowanym drewnianym pałeczkom perkusyjnym sprawisz, że osoba obdarowana poczuje się, grając na bębnach, niczym Keith Moon, Ringo Starr, Dave Grohl czy John Bohnam.

Etykiety do Pałki perkusyjne