Personalizowane drewniane wieszaki na klucze

Personalizowane drewniane wieszaki na klucze

wieszak na klucze
84,14 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 29 cm (szerokość) x 15 cm (długość) x 0,4 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiały: drewniany stojak z 4 pozłacanymi metalowymi gałkami.
  • Zawiera z tyłu haczyk do powieszenia na ścianie
  • ID: #16316
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane wieszaki na klucze z drewna

Każdemu z nas w pewnym momencie życia zdarzyło się, że wychodząc z domu, nie mogliśmy znaleźć kluczy, prawda? Dzięki tym pięknym, spersonalizowanym, drewnianym wieszakom na klucze już nigdy ich nie zgubisz.

Idealnie nadaje się na prezent dla samego siebie. Wzruszający i piękny detal dla par, które rozpoczynają wspólne życie w nowym miłosnym gniazdku, niespodzianka dla partnera z okazji szczególnej daty, dla nowożeńców lub po prostu nadanie innego charakteru przedpokojowi w domu poprzez udekorowanie go w piękny i bardzo praktyczny sposób. Zawieś klucze całej rodziny na tym idealnym, spersonalizowanym ściennym uchwycie na klucze.

To bardzo praktyczny wieszak na klucze zrobiony z drewna wysokiej jakości i wieszaczków w złotym kolorze które sprawią, że Twój przedpokój będzie wyglądał jak nigdy dotąd.

Ten rozmiar rodzinnego wieszaka na klucze w kształcie półkola z 4 złotymi wieszakami idealnie nadaje się do przechowywania kluczy całej rodziny lub wszystkich rzeczy, do których jest on potrzebny.

Pokochasz ten personalizowany wieszak na klucze z drewna. Nie tylko dlatego, że jest to idealny i piękny, spersonalizowany drobiazg do dekoracji domu, ale także dlatego, że pomoże Ci uporządkować klucze całej rodziny. Pożegnaj się z szukaniem kluczy w ostatniej chwili.

Personalizowany wieszak na klucze z drewna

Spersonalizuj idealny wieszak na klucze dla Twojego domu

W tej sekcji znajdziesz wiele wzorów stworzonych przez Ciebie i dla Ciebie, abyś mógł w łatwy sposób dostosować nowy wieszak na klucze do swojego domu lub dla wyjątkowej osoby, której chcesz dać prezent.

Wzory, które można spersonalizować za pomocą pięknego i wzruszającego napisu, a może wolisz zabawny wieszak lub najbardziej popularny wzór z nazwiskiem rodziny lub imionami pary, która będzie ich używać. Możesz wybrać dowolną opcję personalizacji tych pięknych wieszaków na klucze.

A jeśli nie znajdziesz wzoru, który pasowałby do Twoich wyobrażeń, nie martw się, możesz także stworzyć swój własny wzór od podstaw. Wzory, które stworzysz, będą miały jeszcze bardziej wyjątkowy urok, a najlepsze jest to, że żadne dwa wieszaki na klucze nie będą dokładnie takie same. Brzmi idealnie, prawda?

Od tej pory klucze będą zorganizowane i zawsze pod ręką. Teraz już nie masz wytłumaczenia żeby położyć je gdziekolwiek.

Oryginalny prezent dla osoby lub pary, która się usamodzielnia

Kiedy mamy podarować prezent, zawsze szukamy czegoś oryginalnego, co zaskoczy osobę lub osoby, które chcemy obdarować. Bardzo klasycznym momentem, w którym zazwyczaj dajemy coś komuś, jest na przykład kupowanie czegoś na nowe mieszkanie lub tzw: "parapetówkę". Ten piękny uchwyt na klucze sprawi, że gospodarz zaniemówi.

Puść wodze fantazji i stwórz coś oryginalnego! Można go spersonalizować, umieszczając na nim zdjęcie, miłe zdanie, imiona członków rodziny lub nawet ich nazwiska. Każda opcja będzie wspaniała i zachwyci każdego, kto ją zobaczy.

Personalizowany wieszak na klucze wykonany z drewna