Personalizowane czapeczki urodzinowe

Personalizowane czapeczki urodzinowe

czapeczki po 6,66 zł/szt.
66,60 zł
Rabaty ilościowe

Szczegóły
  • Wymiary: 28,5 cm (szerokość) x 15,5 cm (długość)
  • Minimalna ilość zamówienia: 10 sztuk
  • Sprzedawane w opakowaniach po 10 sztuk
  • Materiał: papier.
  • Z gumką do zakładania.
  • ID: #17342
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane czapeczki urodzinowe: Idealna impreza zaczyna się od wyjątkowych dodatków

Czas na imprezę! Najważniejsza data roku jest tuż, tuż i nie ma nic lepszego, aby uczynić go wyjątkowym niż klasyczne czapeczki urodzinowe, ale w nieco innym wydaniu. W naszym sklepie internetowym mamy dla Ciebie ofertę, aby wyprawić wyjątkowe urodziny dzięki naszym spersonalizowanym czapeczkom urodzinowym.

Te spersonalizowane czapeczki urodzinowe to zabawny i oryginalny dodatek do każdej imprezy urodzinowej. Zrobione z usztywnionego papieru, te czapki w formie stożków nie tylko są podstawowym elementem każdej imprezy, ale teraz możesz je spersonalizować w całości według własnego uznania. W ten sposób zadbasz o wyjątkową atmosferę urodzin. Mają one klasyczną gumkę do przymocowania, aby nie spadały z głów.

Personalizuj bez ograniczeń

W Wanapix wierzymy w wartość personalizacji. Dlatego dajemy Ci możliwość zaprojektowania czapki na urodziny Twoich marzeń. Chcesz, aby pojawiło się na niej imię solenizanta? Świetnie! Chcesz dodać wiek, aby wszyscy wiedzieli, ile lat obchodzi solenizant lub żeby zachować ją na pamiątkę? Też możesz. Chcesz, żeby czapka zawierała wydrukowane ilustracje lub zdjęcia, które mają specjalne znaczenie dla głównego bohatera imprezy? Dzięki naszemu edytorowi online opcje są nieograniczone. Ty sobie wyobrażasz, my wykonujemy.

Wyobraź sobie niespodziankę i radość na twarzy solenizanta, gdy po raz pierwszy zobaczy swoją spersonalizowaną czapeczkę. Każdy szczegół, poczynając od projektu aż po grafikę, jest zgodny z jego gustem. Jeśli chcesz eleganckiego i wyrafinowanego projektu (może na przyjęcie urodzinowe dla dorosłych), czy pełnego kolorów i zabawy (na przyjęcia urodzinowe dla dzieci), nasze spersonalizowane czapki papierowe są doskonałym wyborem.

Personalizowane czapeczki urodzinowe

Zaskocz swoich gości

Personalizacja nie jest jednak tylko dla solenizanta. Personalizowane czapeczki urodzinowe są również bardzo oryginalnym prezentem dla gości. Gdy dotrą na miejsce imprezy i każdy dostanie swoją spersonalizowaną czapeczkę, zobaczą, że są spersonalizowane z projektami specjalnie dla każdego gościa, tego dnia i tej konkretnej imprezy, wtedy na pewno uśmiechną się zaskoczeni i będą mieć bardzo pozytywne pierwsze wrażenie z imprezy.

Nasze spersonalizowane kartonowe czapki urodzinowe są łatwe w użyciu. Każda czapka jest wyposażona w elastyczną gumkę, która pozwala na wygodne przypięcie ich do głowy. Ponadto są wystarczająco lekkie, aby goście mogli nosić je wygodnie przez całą imprezę.

Doskonałe dla wszystkich grup wiekowych

Czy to na roczek, czy kolejne urodziny dziecka lub osoby dorosłej, nasze personalizowane kapelusiki urodzinowe są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Od najmłodszych, którzy obchodzą swoje urodziny ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, po dorosłych, którzy nadal cieszą się magią świętowania kolejnego roku życia, te czapeczki to bardzo zabawny wybór.

Po imprezie te spersonalizowane czapki urodzinowe stają się wyjątkowymi pamiątkami, które solenizant i goście mogą zachować jak skarb z tego wyjątkowego dnia. Za każdym razem, gdy spojrzą na czapeczkę, przypomną sobie radość i zabawę na tej imprezie.

Proces personalizacji jest prosty i fajny. Wystarczy użyć naszego edytora online, bez konieczności pobierania jakiejkolwiek aplikacji. Wgraj zdjęcia, dodaj teksty oraz wybieraj kolory i czcionki, jak chcesz. Gwarantujemy, że Twój projekt zostanie wydrukowany z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Personalizowane czapeczki urodzinowe