Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowana zawieszka na klamkę

zawieszka na klamkę
21,98
Doręczenie między 24-25 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 8 godz. 21 min

Wybierz opcję
Szczegóły
  • Wymiary: 9 cm (szerokość) x 21 cm (długość) x 0,3 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Personalizacja po jednej stronie.
  • Z haczykiem do zawieszenia na klamce.
  • ID: #17346
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowana zawieszka na drzwi

Nasza sypialnia jest jak nasza strefa komfortu, w której odpoczywamy po intensywnym dniu, czy to w pracy, w podróży, czy w życiu codziennym. Jednym z ulubionych momentów dla wielu osób jest wejście do pokoju, pozłożenie się wygodnie, zamknięcie oczu i sen lub słuchanie spokojnej muzyki. Nie chcemy, aby ktokolwiek zakłócał Twój wypoczynek, dlatego mamy dla Ciebie nowość - najpiękniejsze personalizowane zawieszki na drzwi, jakie tylko możesz znaleźć.

Jej projekt jest idealnie nadaje się do powieszenia na dowolnej klamce na drzwiach. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, jeśli lubisz coś przytulniejszego, zawieszka na drzwi z drewna będzie idealna, jeśli wolisz coś bardziej nowoczesnego i innego, idealna dla Ciebie będzie zawieszka z metakrylanu.

Obie się personalizują po jednej stronie i możesz wybrać jeden z nieskończonej liczby wzorów lub stworzyć własny, odpowiadający Twoim potrzebom. Na drzwiach każdego pokoju w domu umieść spersonalizowaną zawieszkę, która odzwierciedli osobowość osoby, która w nim mieszka.

Ten typ zawieszki jest zawsze używany w hotelach, aby zasygnalizować, że chcesz odpocząć lub że chcesz mieć odrobinę prywatności, aby nikt Ci nie przeszkadzał. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby z nich skorzystać - spersonalizowane zawieszki na drzwi pojawiły się w Twoim domu, aby ułatwić Ci życie, uczynić je wygodniejszym i bardziej praktycznym.

Personalizowana zawieszka na drzwi ze zdjęciem i tekstem

Dostosuj idealną zawieszkę na drzwi do swoich potrzeb

W tej sekcji znajdziesz wiele wzorów, które możesz zmodyfikować, aby idealnie nadawały się na Twoją nową spersonalizowaną zawieszkę na drzwi. Dodawaj zdjęcia, twórz zabawne teksty, personalizuj je swoim imieniem, imionami dzieci lub klasycznym zwrotem "Muszę spać, nie przeszkadzać". Jeśli jednak wśród wszystkich możliwości dostępnych na naszej stronie nie znajdziesz projektu, który pasuje w 100%, możesz również bardzo łatwo i szybko dostosować zawieszkę do swoich drzwi za pomocą naszego edytora.

W najbardziej oryginalny i zabawny sposób nadaj swojemu pokojowi lub komuś z domowników wyjątkowy charakter już od drzwi. Koniec z przerywaniem pracy i przeszkadzaniem, teraz nasz sen, relaks, a nawet czas nauki będą chronione jak nigdy dotąd.

Dzięki nowej zawieszce nadasz drzwiom swojej sypialni wyjątkowy charakter.

To normalne, że chcemy czuć się dobrze w sypialni, gdzie czujemy się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ spędzamy w niej dużo czasu i jest to miejsce, w którym mamy najwięcej prywatności. Dzięki nowym spersonalizowanym zawieszkom na klamki nikt nie będzie Ci przeszkadzał.

Jest to nawet idealne rozwiązanie, gdy masz kilkoro dzieci i każde z nich ma swój własny pokój. Jest to prosty sposób na zaznaczenie, który z pokoi należy do kogo, bez konieczności oznaczania drzwi jakimikolwiek naklejkami. Dzieci to uwielbiają, czują, że to miejsce należy do nich.

Idealnie nadaje się również na prezent i drobiazg dla najmłodszych domowników lub tych, którzy już nie są tacy mali. Można wybrać wzór, wykonany z drewna lub metakrylanu, z ich ulubionymi rysunkami, specjalną sentencją, imieniem lub zdjęciem. Ta personalizowana zawieszka na drzwi nie pozostawi nikogo obojętnym.

Personalizowane zawieszki na drzwi

Teraz wystarczy zastanowić się, komu chcesz go podarować albo już wiesz, że potrzebujesz kilku w domu i puścić wodze fantazji, aby stworzyć niepowtarzalny, spersonalizowany wieszak. Ponieważ są one wykonywane na zamówienie, żadne dwa nie będą takie same, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Stwórz idealny projekt dla siebie lub na prezent, a my zajmiemy się resztą. Świat personalizacji jest na wyciągnięcie ręki - wystarczy kilka kliknięć.