Personalizowana zawieszka na bagaż

Personalizowana zawieszka na bagaż

zawieszka na bagaż
35,30 zł
Rabaty ilościowe

Materiał
Szczegóły
  • Wymiary: 7 cm (szerokość) x 10 cm (długość) x 0,3 cm (grubość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiał: drewno.
  • Personalizacja dwustronna.
  • Zawieszki bagażowe na walizki, bagaże lub plecaki.
  • Dodaj swoje nazwisko, numer telefonu, projekty, itp.
  • Czarny pasek z PCV.
  • ID: #17126
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Personalizowane zawieszki do bagażu

Podczas podróży nie zapomnij oznaczyć swojego bagażu personalizowanym identyfikatorem bagażu do walizki lub plecaka. Zawieszki są wykonane z wytrzymałych materiałów (do wyboru) i mają zapięcie ułatwiające wygodne przymocowanie do walizek, toreb i plecaków.

Personalizowane zawieszki do bagażu można zaprojektować według własnego pomysłu, podając wszystkie dane i wybierając ładny design. Są one niezbędne do dodania swoich danych, tak aby były zawsze widoczne w razie utraty bagażu i można było odzyskać wszystkie swoje rzeczy.

Chociaż są one częściej stosowane do walizek, doskonale nadają się również do plecaków szkolnych, na których można podać dane dziecka i klasę, aby można je zidentyfikować. Nie tylko służą do identyfikacji bagażu: mogą być również czysto dekoracyjnym dodatkiem, nadając oryginalny wygląd walizce lub plecakowi.

Stwórz własne, personalizowane zawieszki do bagażu z Twoimi danymi

Etykiety na bagaż podróżny to bardzo przydatne narzędzie do identyfikacji i lokalizacji walizki w przypadku zagubienia lub pomyłki na lotnisku lub dworcu. Oprócz ułatwienia zlokalizowania naszej walizki, przywieszki bagażowe pozwalają nam również spersonalizować i ozdobić walizkę zgodnie z naszym gustem i stylem.

Jedną z głównych zalet stosowania zawieszek do bagażu jest to, że dzięki nim możemy jasno i precyzyjnie określić, kto jest właścicielem walizki. Często na lotnisku czy dworcu jest wiele walizek, które wyglądają podobnie i łatwo pomylić jedną z drugą. Posiadając dane osobowe na etykiecie, możemy mieć pewność, że walizka zostanie zwrócona w przypadku jej zagubienia lub pomylenia z inną.

Personalizowane zawieszki na bagaze i walizki

Kolejną zaletą przypinania zawieszek jest to, że dzięki nim możemy spersonalizować naszą walizkę zgodnie z naszym gustem i stylem. Niejednokrotnie walizki, które kupujemy, są do siebie bardzo podobne i łatwo pomylić naszą walizkę z inną. Posiadając spersonalizowaną etykietę, możemy wyróżnić własną walizkę spośród innych i uczynić ją wyjątkową i idywidualną. Dodatkowo dzięki temu możemy dodać naszej walizce odrobinę osobowości i uczynić ją bardziej atrakcyjną i oryginalną.