Wyprzedaż: -5% zniżki na produkty na lato do 04/08/2024

Personalizowana obroża dla psa

obroża dla psa
66,38
Doręczenie między 24-25 lipca (szybka przesyłka). Złóż zamówienie w ciągu 9 godz. 39 min

Szczegóły
  • Wymiary: 61,5 cm (szerokość) x 2,5 cm (długość)
  • Bez wymogu minimalnej ilości, od 1 sztuki
  • Materiały: obroża tekstylna. Plastikowe zapięcie. Stalowy pierścień na smycz.
  • Obroża odpowiednia dla średnich i dużych psów.
  • Średnica zapiętej obroży: minimum 12ø cm / maksimum 19ø cm (w przybliżeniu).
  • Rozmiar obszaru personalizacji: 15 cm długości. Zaleca się, aby nie umieszczać ważnych części projektu po lewej stronie szablonu, ponieważ mogą one zostać zakryte po zapięciu obroży.
  • ID: #732
  • Więcej szczegółów

Szablony

Recenzje

Opis

Obroża dla psa z imieniem

Czy wiesz, że Twój też może być modny dzięki naszej obroży z imieniem. Możesz ją spersonalizować zdjęciem, tekstem lub ładnym wzorem, aby go wyróżnić. Możesz też umieścić swoje dane kontaktowe, a w razie zagubienia łatwiej go odzyskasz.

Zwierzęta domowe są członkiem rodziny, to żywe istoty, które uszczęśliwiają nas samą swoją obecnością. Miłość, którą czujemy do nich (a one do nas) jest bezwarunkowa: zawsze myślimy o kupieniu im smakołyków, puszki z karmą, którą wiemy, że uwielbiają lub nowej zabawki, która zapewni im rozrywkę. Oczywiście są to super wdzięczne istoty i zrobilibyśmy dla nich wszystko.

W Wanapix mamy wiele spersonalizowanych przedmiotów przeznaczonych specjalnie dla naszych pupili. W takim przypadku obroże personalizowane są bezpiecznym rozwiązaniem, niezależnie od tego, czy chcesz je podarować swojemu pupilowi, czy zwierzakowi bliskiej osoby. Zawsze chcemy je rozpieszczać, a jeśli masz psa, to jest to idealny sposób, aby uczynić go najmodniejszym w parku.

Obroża wykonana jest z tkaniny i posiada unikalną personalizację, której nie znajdziesz w sklepach. Zamknięcie wykonane jest z plastiku i jest to zatrzask; łatwo się otwiera i zamyka, co gwarantuje całkowity komfort. Są one regulowane, aby dopasować się do jego szyi, i zawierają stalowy pierścień na samej obroży, aby dołączyć smycz i zabrać go na spacer. Oczywiście na tej samej tkaninie można dodać jego imię, aby nie było wątpliwości co do właściciela obroży.

Znajdź najbardziej odpowiednią personalizację dla swojego pupila (jeśli możesz zdecydować się tylko na jedną). Zapewniamy, że niejeden właściciel zwierzaka podejdzie do Ciebie i zapyta, gdzie kupiłeś taką wyjątkową obrożę.

Personalizowana obroża dla psa z imieniem i zdjęciami

Personalizowane obroże dla zwierząt

Nie ma znaczenia czy szukasz uroczych obroży dla małych, średnich czy dużych zwierząt. W Wanapix możesz stworzyć obrożę dla psa, kota lub innego zwierzęcia z jego imieniem lub zdjęciem. Jeśli nie wiesz jak zrobić obroże dla psów z imieniem, nie martw się, bo mamy bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze edytor online, dzięki któremu spersonalizujesz obrożę do swoich potrzeb i otrzymasz ją do domu w ciągu kilku dni.

Teraz pozostaje tylko puścić wodze fantazji. Zmień wygląd, rozmiar, czcionkę i kolor. Oczywiście, jeśli żaden wzór Ci nie odpowiada, możesz zacząć od zera i stworzyć taką całkowicie spersonalizowaną i niepowtarzalną. Dodaj numer telefonu, zdjęcie, uśmiechniętą buźkę. Istnieje świat możliwości, tak aby Twój pupil był obiektem zazdrości wszystkich innych.